Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

Ja danas zamal nisam zglajznuo na pod sbahn-a. U ladu 36 stepeni a voz stajao 25 minuta na sred pruge, bez lada cekajuci signal. Ceo voz posle 10 minuta skinuo maske. I Nemci razmisljaju, cekaju deciji rasput, sto je sledece nedelje.

Link to comment
1 minute ago, I*m with the pilots said:

Meni to sve malo prerano (za ta mesta gde je velika gustina ljudi poput javnog prevoza)

Naravno da je prerano. Ljudi će cirkulisati i trošiti novac, rasteretiće se psihički da lakše podnesu buduća ograničenja. Inače bi već nezadovojlna masa mogla izmaći kontroli. Nema šanse da se festivališe ili letuje i da se pri tom poštuju mere.

Link to comment

Nosio sma masku za zastitu mene i drugih, naravno. 

Ne volim da nosim masku vani a jos manje volim kada je vani 30°.

I da maska je obavezna u prostorijama i u javnom prevozu. Dokazanao je da najmanji rizik prenosa upravo kada si vani. 

 

I jebale vas vise te paranoje, do sada sam se stitio i zastitio, vakcinisao cim su otvorili vakcinaciju. Sa roditeljima oji su vakcinisani odavno uvjek pazim.

 

I ne volim da nosim masku.

  • +1 1
Link to comment

ja obozavam da nosim masku, uvek sam hteo da budem betmen.

poenta je bila da to sto je neko sad rekao da moze, ne znaci da ne treba da se pazimo. 

za ove brojeve prosle godine su uvodili karantin.

mada ne zelim da se svadjam oko ovog, samo sam hteo da kazem da su svirali kraj utakmice dok virus i dalje fura okolo.

Link to comment
4 hours ago, precog said:

nabijem vas, valjda ste nosili maske da zastite sebe i druge, a ne zbog propisa?

Da, ja posebno ovde imam od koga da se zastitim ili da nekog zarazim :D 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...