Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

16 minutes ago, Zlurad said:

 

Losu sam rec izabrao. Nije da fingiraju ali posto ne testiraju decu bez simptoma vec samo sa odredjenim simptomima (nekoliko dana temperatura preko 39, gubitak ukusa ili mirisa ili su im roditelji zarazeni...) onda bez testiranja mozes samo da pretpostavis koliko dece ima koja su zarazena a misle da imaju grip, sto mozda i imaju ali nisu testirana jer deca obicno nemaju teze simptome te se redje testiraju pa su zato brojke niske. Recimo kod mog deteta u skoli su prijavili da su dva odeljenja u izolaciji zbog toga sto su roditelji dvoje dece testirani pozitivno a da su ta deca bez ikakvih simptoma isla u skolu dok nisu stigli rezultati a da im pri tome nista nije bilo. E sad, koliko su kontakata imali dok nisu otisli u karantin, to je pitanje. 

Ma okej, meni je licno i nebitno, ne mogu i za Nemacku da se tresem..a i sigurno je tamo laksa situacija u odnosu na ovde, kako god okrenes..

Link to comment

Ako je za neku utehu a nije, barem je ostalo 7000 slobodnih ICU jedinica od 29 000, a u rezervi imaju jos 13000 koje mogu da namontiraju za 7 dana. Za ostalo ne znam, nisam bas siguran.

Link to comment
4 hours ago, gospa buba said:

meni je vrhunac bezobrazluka da se neko ko je zaradio i platio svoju starost sa ful opremom prosto otpishe, jer je star i koshta. i josh u kapitalizmu i ne na mitskom vrhu planine pune gladnih usta :dry:

isto tako mi je bezobrazluk kada neko hoće da opravda Švede " Pa oni su spasli svoju ekonomiju"

Od čega majke ti,pa 100 godina dupetom da ne mrdnu ostaće lepi i debeli  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...