Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

39 minutes ago, iDemo said:

Ovi kara'u... Istina, nedostaje nekih $7500 dorla...

Gledao sam ga danas na ABC, treba im $750000, skupili su 30 tisuća do juče. Izgleda da su taj HIV lek davali pacijentima došlim iz Kine na osnovu njihove informacije (pacijenti su im pokazivali na mobilnim telefonima informacije iz Kine).

Coronavirus Australia: Queensland researchers find ‘cure’, want drug trial

...

The RBWH Foundation has established a Coronavirus Action Fund. By Monday afternoon it had raised $30,000 of the desired $750,000 for the clinical drug trials and other related medical research.

 

“The trials will start as soon as funding is secured,” the fund states.

When asked why they had to put a call out money, Prof Paterson said they “want to give as many people in Australia access to this” and can’t take doctors away from their normal work.

...

 

SaE

Link to comment

Švedska zatvara škole i univerzitete, ali ne osnovne škole i ne vrtiće, samo od gimnazije (to je ovde za starije od 15-16 godina) pa naviše.

 

Za osnovne škole i vrtiće kažu da će možda doći do zatvaranja kasnije. Za taj slučaj pripremaju se boravci za decu medicinskog i ostalog neophodnog osoblja.

Link to comment

U Becu vlast trazi od mobilnih provajdera logove (navodno odrade anonimizaciju) da vide koliko je kretanje stanovnistva i da bi znali koje ce mere dalje uvoditi. Meni zena rekla da ne nosim moblni kad idem u prodavnicu da ga ne bih drndao.

Link to comment
2 hours ago, Have_Fun said:

Kaze mi burazer iz Utrehta da su i tamo marketi prazni i neke namirnice ne mozes naci.

 

A da pojedini ljudi na benzinskim pumpama sipaju ekstra benzin u kanistere...

 

Oni se jos nadaju kolektivnom imunitetu, Imaju opciju zatvaranja ukoliko se to ne pokaze uspesno. Koliko god da su standarno racionalni i pragmaticni, u ovoj krizi su se od pocetka pokazali kao totalni mulci.

Link to comment

Śvabo je retard. Juče im bio poslednji dan škole, i video u prolazu gomilu dece koja se gura u skul bas, kao na ekskurziji. Jebo ih ponedeljak. A zna se da u selu ima potvrđenih slučajeva.

Link to comment

ja spakujem sad telefon u plasticnu kesicu za sendvice i zatvorim je. ako koristim telefon vani operem kesicu sa telefonom unutra kad se vratim (nemam ih bas za svaki izlazak).

Edited by djili
Link to comment

Kako stojimo sa tretmanom virusa mikrovalnom? 

Tipa, naučiš picu pa svako parče za svaki sl meteš na 2 minuta u mikrotalasnu. Jel ubija to virus?

Link to comment
Just now, ToniAdams said:

Kako stojimo sa tretmanom virusa mikrovalnom? 

Tipa, naučiš picu pa svako parče za svaki sl meteš na 2 minuta u mikrotalasnu. Jel ubija to virus?

ako nisu igrali "covece ne ljuti se" na pici nema potrebe za tim

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...