Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

Quote

Džibuti, Gana, Haiti, Kenija, Libija, Maroko, Srbija, Tanzanija i Tunis takođe su ili sasvim ili delimično zatvorili granice ili zabranili letove iz Evropske unije.

 

HINA.

 

Nisu normalni.

Link to comment
12 minutes ago, dig_chohano said:

Ovi Englezi su kompletni idioti. Slušam i ne verujem.

zaista da ne verujes!

 

pazi pricu prosle nedelje - klinka od prijatelja (16 god) pocetkom prosle nedelje dobije temperaturu, boli je glava, grlo, standardno... dete ide u internacionalnu skolu gde je vec utvrdjeno da ima zarazenih roditelja. pri tom, sama se vratila sa skijanja iz austrije jedno par nedelja pre toga. majka zove odgovarajuci broj, javi se tamo neko, kazu sta se desava i dobiju odgovor da nema potrebe za testiranjem ali posto je majka i dalje insistirala da ima osnova za testiranje, zakazu joj skajp (ne zajebavam!) vidjenje s njenim lekarom. to je izvedeno tako sto je ova jednom rukom drzala telefon a drugom baterijsku lampu malo ka grlu, malo okolo da bi doktor posle tog nadasve detaljnog pregleda zakljucio da to nema sanse da je korona. i odjebao ih samo tako. skola je, na srecu, zatvorena (privatna, mogu da rade sta god zele), majka od tad radi od kuce jer imaju i mladje (vrlo slinavo u poslednje vreme) dete ali otac koji mora na posao svaki dan redovno ide u prevoz.

 

i tako.... 

 

 

Link to comment
44 minutes ago, Have_Fun said:

Italija opet preko 3000 :/
I opet oko 350..

sve se nadam da ce poceti da pada broj, svakog dana.. a jos uvek nista..

Cini mi se da su oni ocekivali peak oko 17/18 marta?

Link to comment
4 minutes ago, Krošek said:

@beyoncé hvala za pojasnjenje, bas sam se danas i referisao na tvoj post i umalo ga kvotovao

 

ako nekog zanima, da mu se poveze prica u celinu: 

 

nema na čemu, od sinoć pokušavam da čitam šta se sve pisalo na ovim temama ali nema šanse da otpratim, to se umnožava brže nego virus

hvatam poruke u letu pa se izvinjavam ako repliciram nasumično kad vidim nešto što me zanima

izgleda da sam opet zakačila tebe :)

Link to comment
1 minute ago, beyoncé said:

nema na čemu, od sinoć pokušavam da čitam šta se sve pisalo na ovim temama ali nema šanse da otpratim, to se umnožava brže nego virus

hvatam poruke u letu pa se izvinjavam ako repliciram nasumično kad vidim nešto što me zanima

izgleda da sam opet zakačila tebe :)

 

ovaj topic je bio preopterecen i rasplinut, ali je moderacija napravila podforum sa vise tema sa ciljem da se naprave neki smisleni tredovi diskusije. ja mislim da bi ti mogla da otvoris temu za razgovor o ovome iz strucnog ugla, i povremeno nam javis sta ima, umesto da ono... gubis (dragoceno :fantom:) vreme

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...