Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

3 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Meni to nije jasno, kako su ih testirali. Jel u međuvremenu izmišljen neki lakmus test za 10 minuta. Sve što sam čuo je  uzorak-opremljena laboratorija-stručno osoblje-rezultat sledeći dan. 

 

vikipedija: On Feb. 28th of 2020, another South Korean company called PCL filed a Fast Track Designation Request to Ministry of Food and Drug Safety of South Korea for their antibody-based detection kit, COVID-19 Ag GICA Rapid. Unlike a real-time RT-PCR based detection kit, PCL claims that their antibody-based kit could make a diagnosis within 10 min.

Link to comment

Ja se sad tripujem, bila s detetom (17.i 18.2.) ciji su roditelji bili u milanu 15 i 16.2.

Vidjam ih stalno, komsije, svi na nogama, a ja 10ak dana suvo kasljucam, sad malo pece grlo. Bol u grudima al kontam prolecni umor.i da je nesto do sad bi mi mama okoreli pusac bila na aparatima, jer bih nju zarazila, dodjem joj svaki dan

Kolko covek moze tripovati..

Link to comment
8 minutes ago, steins said:

Pa čekaj gde je sad taj čovek?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

To je sve sto znam,da je pozitivan na test,mogu samo da zamislim koliko ima zarazenih i kako ce ovo ici narednih dana,u dalje ne verujem da nisu zatvorili fudbalske stadione,aerodrom i skole.

 

 

Edited by Bogotac
Link to comment
 
vikipedija: On Feb. 28th of 2020, another South Korean company called PCL filed a Fast Track Designation Request to Ministry of Food and Drug Safety of South Korea for their antibody-based detection kit, COVID-19 Ag GICA Rapid. Unlike a real-time RT-PCR based detection kit, PCL claims that their antibody-based kit could make a diagnosis within 10 min.
I madjari ga već nabavili?
A gde je sad taj tip

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment

ja sam negde i čula da će zabraniti testiranja kod privatnika

 

ed.

nešto u fazonu da oni nisu kadri za taj pos'o 

Edited by dùda
Link to comment
4 minutes ago, Bogotac said:

To je sve sto znam,da je pozitivan na test,mogu samo da zamislim koliko ima zarazenih i kako ce ovo ici narednih dana,u dalje ne verujem da nisu zatvorili fudbalske stadione,aerodrom i skole.

 

 

Jbt, a jel ti tata osecso nesto.jel su ga sprovrli u bolnicu?

Link to comment

predsednik je naravno lagao:

https://nova.rs/drustvo/zujovic-nemamo-dovoljno-ni-respiratora-ni-lekarskog-kadra/

 

 

gledajuci ovu mapu https://coronavirus.app/map i uzevsi u obzir kako se kod nas testira, plasim se da je broj zarazenih kod nas daleko veci od zvanicnog

 

tacno se vidi odredjena "pravilna raspodela" u zapadnom delu evrope, prilicno ravnomerno rasporedjeno u odnosu na broj stanovnika, a onda od slovenije ka nama drastican pad

ili je do testiranja ili se siri sa zapada na istok

 

Link to comment

Vidim totalnu opustenost po Srbiji. Ljudi su neobavesteni.

Posto ne pratim rts i tv stanice po srbiji nadam se da barem pustaju ovo pred dnevnike i informativne emsije,

 

 

Link to comment
To je sve sto znam,da je pozitivan na test,mogu samo da zamislim koliko ima zarazenih i kako ce ovo ici narednih dana,u dalje ne verujem da nisu zatvorili fudbalske stadione,aerodrom i skole.
 
 
Ma čekaj, kad se sve to dešavalo?

Ps mislim da serž malo preteruje, ne mogu da zabrane, ali mogucda ne priznaju rezultate što su i rekli.
A zarada je ogromna, mogao je da se nabavi test kit sa 20 komada za 200e

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
3 minutes ago, pasha said:

Vidim totalnu opustenost po Srbiji. Ljudi su neobavesteni.

Posto ne pratim rts i tv stanice po srbiji nadam se da barem pustaju ovo pred dnevnike i informativne emsije,

 

 

puštaju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...