Jump to content
IGNORED

UN Ali Express edition


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Gradio sebi imidž i reputaciju Pink buljaša i mjesto u stalnom sazivu (uz Krla, Milivojevića, DJV-a i slične) ali se malo brecnuo na Žeksa a ovaj doživio nervni slom :lolol:

 

Izgleda Čeda nije pročitao scenario dobro ili je Žeks toliko odlijepio da sa njim više nema ništa sigurno :lolol:

Link to comment

Nisam pratio, ali verujem da je i to deo plana.

Sad negde zajedno povlače liniju i smeju se predstavi koju su priredili.

 

A ček, ona osetljiva dušica nije mogla tu svadju podneti? :lolol:
 

edit: e, evo ima na tviteru...

 

Edited by mraki
Link to comment

Al ovo sve je to predstava za male Djokice, gde ti neko kaze planirala si ubistvo premijera, idemo da proslavimo uz picance je klasocno neznamstadanapisemalmoram, bar napisi neznamstachedaradiposlednjih5godinainezanimame...

Link to comment

Mada meni je i dalje najveći utisak ova sns ćurka koja je sve vrijeme u fazonu "kakva mi je poza, je li mi dobra frizura, jesam ispala ok" 

Link to comment

Realno su ošišali klasični Utisak nedelje, gdje je Olja prvo trošila vrijeme na budalaštine, pa smo gledali dodge ball Kona i Jankovića, gdje je ona njih nešto na finjaka pokušavala da stisne i iscijedi nešto od njih ali su se ovi migoljili, a jedini koji je mogao nešto da kaže, Radovanović, je bio u zapećku a ni on nije htio da gazi do kraja, valjda zbog ove dvojice. Žali bože vremena, realno ništa nismo čuli.

 

A ovamo WWE Raw, Sunday night edition. 

Link to comment

Uhvatio sinoć parče kada se ova svađa zahuktavala, videlo se da Čeda baš hoće da odgovori svom snagom, ali nije mu dodeljena ta uloga, grize se za jezik, no do kraja ni on ni dr Žex nisu mogli da izdrže. A jbg, i ta njegova uloga da pred publikom igra DOSovca koji sada kapira koliko je Vučić mudar, a za druge žute raskrinkava jer "i mi smo to radili" (kao sa Borkom jesenas)...

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...