Jump to content
IGNORED

UN Ali Express edition


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Čeda, Čanak, Ostoja, to je sad jedan čudan nastup sve trojice. Sačuvali su istu retoriku o devedesetima, ratovima, Srebrenici, lažljivoj propagandi, kradikalima, itd, ali jako lepo pričaju o preCedniku ...

 

Čista šizofrenija. Kako možeš da ga hvališ kada je upravo on bio jedan od zaštitnih znakova  svih tih pojava koje osuđuješ?!

Link to comment
1 hour ago, dùda said:

Nisam imala pojma.

Dakle još jedno razočarenje.

Govna smo, realno :dry:.

Vec je bio jednom...uh, dobro je da ga ne gledas, argumentacija u nivou Cede, taj rad...

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
1 hour ago, dillinger said:

Ne znam gde sa ovim, Nestorovic I onaj DSS tupan u klincu s Lukasom na Pinku oko odnosa s Hrvatima, prajsles

 

evo ga topic za hitvit

 

što kaže neko na tw,

koliko narkoman zdravije razmišlja samo zato što izlazi iz Srbije, za razliku od ova dva zatucana doktora tupana 

Link to comment
1 hour ago, levi said:

 

evo ga topic za hitvit

 

što kaže neko na tw,

koliko narkoman zdravije razmišlja samo zato što izlazi iz Srbije, za razliku od ova dva zatucana doktora tupana 

 

Najjaci momenat:

 

Lukas: da se izjasnimo hocemo li ziveti sa tim ljudima pored nas

Nestorovic: moramo da zivimo sa njima

Lukas: vi morate a ja hocu

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
Quote

"Ja sam češće bila u samoizolaciji,  zato što mi je to jako prijalo. Moram da se našalim na svoj račun mene su prethodne vlasti malo istrenirale, kao da su znali da će doći korona, pa su me zatvarali u 'Sablji' na četiri meseca samoizolacije, onda nanogica osam meseci, takođe jedan oblik samoizolacije, tako da za mene je ovo došlo kao ništa", rekla je ona, a zatim ušla u raspravu sa Čedomirom Jovanovićem.

"Nismo se poznavali jedino što nas je spajalo jeste javni život, a razlika je sto je on mene hapsio, a ja njega nisam," rekla je ona.

"Ja sam 17 godina čekala na ovaj trenutak, zato sam i došla u emisiju, da nešto kažem. Došli ste sa 150 policajaca u moju kuću, gde sam živela sa decom. Muškarci su pokazali mišiće, a sve je moglo jedinom pozivom da se završi. Sve kriminalce ste ispuštali iz zatvora, a mene ste ostavili. Da li je to fer," pitala je Ceca, koja je više puta povišenim tonom rekla "mi razgovaramo, ne svađamo se".

Čeda je odgovorio da ni on nije želeo da doživi tu situaciju - "ne da Vas hapsim, već da nosim Zoranov kovčeg".

"A ja sam znala za planove za ubistvo premijera? Odgovorite mi zbog čega sam hapšena," pitala je Ceca,

Na Jovanovićevu opasku da "gospođa Ražnatović zna ko je on i da li bi trebalo da ga se plaši," odgovorila je ovako.

"Ja se ne plašim nikoga," rekla je Ceca.

:rolleyes:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...