Jump to content
IGNORED

UN Ali Express edition


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 hour ago, mraki said:

Krle, Čanak, Lukas, Vučićević, Bastaćev kum, još neki analitičar i SNS omladinka za koju prvi put čujem... svi su tu večeras kao pandan Aleksandru Obradoviću.

Kako to uopšte da stane na onu scenu? Moraće da sklone onog miša od kartona.

Link to comment
10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kako gdin vuksanović ocenjuje aktuelnu situaciju u cg?

Ja uhvatio parče emisije gde priča nešto u stilu: "zamisli da sad mi na Vračaru napravimo Vračarsku pravoslavnu crkvu", a Čanak se pored njega smejulji. Kontam da ne gleda blagonaklono na Milove poduhvate. U drugom naletu šaltanja kanala naleteo na verglanje one gospođice. Kontam da će Vučićev rešafl na čelu partije da bude u stilu: sve mlade i lepe žene, mi i Finska, samo su ove još mlađe, ko nas mrzi, on je fašista, mrzi žene i gejeve. U trećem šaltanju Čanak kreće šeretski da odgovara na pitanje Verice o tome koja se od najavljenih investicija čini najimpresivnijom.

 

Što bi rekao g. Vuksanović  pred one predizborne skupove na kojima peva: "Znate za koga da glasate u nedelju!"

Link to comment
6 hours ago, Milošica said:

Pa Grand je sada protiv vlasti.:D

 

+1.

 

KAKO RADE PROTIV VUČIĆA

1. Finansiraju opozicione stranke

2. Preko TV kanala u kom imaju udeo napadaju Vučića i vlast

3. U zajedničkoj firmi koju imaju s tajkunom, fiktivno zapošljavaju javne ličnosti koje se eksponiraju izjavama protiv Vučića i njegovih saradnika

4. Pojedine javne ličnosti fiktivno ili stvarno angažuju na skupo plaćenim projektima, kojima im u stvari isplaćuju naknadu za javno angažovanje protiv vlasti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...