Jump to content
IGNORED

UN Ali Express edition


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Čeda inače uvijek postavlja prava pitanja, i juče je postavio možda ključno pitanje, koje ne znam zašto se godinama izbjegava

 

Zašto policija nije hapsila Lepu Lukić?

Link to comment
Realno su ošišali klasični Utisak nedelje, gdje je Olja prvo trošila vrijeme na budalaštine, pa smo gledali dodge ball Kona i Jankovića, gdje je ona njih nešto na finjaka pokušavala da stisne i iscijedi nešto od njih ali su se ovi migoljili, a jedini koji je mogao nešto da kaže, Radovanović, je bio u zapećku a ni on nije htio da gazi do kraja, valjda zbog ove dvojice. Žali bože vremena, realno ništa nismo čuli.
 
A ovamo WWE Raw, Sunday night edition. 
Ideja Oljina da će uspeti tek tako da "iscedi" nešto iz ove dvojice je, da tako kažem, naivna.
Oni nisu glupi ljudi, a već su dovoljno proveli u sistemu da znaju da se "sačuvaju"...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

ne mogu se porediti te dve emisije

beckovic pokusava napraviti ozbiljnu emisiju i u startu ima dva veliak problema, predstavnici vlasti i oni bliski vlasti gotovo po pravilu odbijaju da dodju

i drugo, jbg emisiju radi na televiziji koja nema nacionalnu ferekvenciju i nije u ponudi jednog od dva najveca kablovska operatera

 

sa druge strane ovo na pinku ima jedinu ulogu da "pokrije" utisak nedelje

sadrzaj je vise "zabavan", a gosti su (sta god ja milio o njima) iz top ponude u smislu popularnosti

Link to comment

Na temi o njima?

 

Pa ono, nije da im povećavamo broj klikova ili im guramo neke pare u džep, a ko neće da čita, ne mora da otvara temu. 

Link to comment

Nisam gledala dotičnu emisiju.

Videla ko su gosti i utisak mi je koliko se Darija srozala ovde.

Mislim sama činjenica sa kim je u društu.

Onaj nekadašnji selfi sam i mogla da joj podvedem pod iznuđen, ali sad je zacementirala.

 

Link to comment
Da bi pisali o njima, morate da ih gledate. Znaci da su uspeli u svojoj nameri..
Pa onda treba da se ukine ceo topik...




... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...