Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

26 minutes ago, Joe D said:

harden je bukvalno najgori igrac na planeti za upariti sa jokicem. 

to je jedino sto me plasi u ovoj situaciji :D

 

ali Jokic moze da igra sa svakim. ne zaboravi da je cak i Plumlee izgledao par puta kao kosarkas pored njega(jeste da mu je trebalo tri godine, but still, its Plumlee)

Link to comment
11 minutes ago, freakns said:

to je jedino sto me plasi u ovoj situaciji :D

 

ali Jokic moze da igra sa svakim. ne zaboravi da je cak i Plumlee izgledao par puta kao kosarkas pored njega(jeste da mu je trebalo tri godine, but still, its Plumlee)

kidali bi defanzivno kad harden pritisne spolja, a unutra saceka rim protektor jokara :fantom:

  • +1 1
Link to comment

zaista ne vidim logiku

oni su jedan od timova koji ima najmanje potrebe za nekim vecim  promenama, pogotovo spolja

tu im  trebaju zdravi haris i bartin i da produze pj-a

ako nekod dodaju, eventualno neki dobar defanzivac koji je u stanju ubacivati otvorene trojke

 

koji kurac badi i koga bi dali, ali pre svega zasto jbt

Link to comment

ma ovo je patka, ne moze Denver da priusti toliko skupog igraca bez da se odrekne nekog ozbiljnog u rotaciji, a ne vidim sto bi to radili. jeste, dobro bi im dosao prangijas, ali ne neki ko ne igra odbranu i ne po ovoj ceni.

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

to je jedino sto me plasi u ovoj situaciji :D

 

ali Jokic moze da igra sa svakim. ne zaboravi da je cak i Plumlee izgledao par puta kao kosarkas pored njega(jeste da mu je trebalo tri godine, but still, its Plumlee)

 

Harden od kad je u Hjustonu bukvalno ne igra napad bez lopte, kad nije kod njega stoji sa strane i nezainteresovano ceka. mnogo toga bi on morao da menja u svojoj igri da bi profunkcionisao sa Jokicem, al ajd ga ti nateraj, lik je lud ko tri struje

Link to comment
54 minutes ago, arheolog1981 said:

Koga će Denver dati za Badija, to me više brine :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

 

Resili da se odreknu MPJ zbog lose igre u odbrani u plejofu...

Link to comment

Mene zanima koji sakramento će uzeti hejuorda i pod kojim uslovima. I kako Majami namerava sledeće godine da poživi i ko će da im igra jer tamo i dalje može biti seksi košarke.

 

Je li realno da proglasimo Sakramento dnom zapada naredne godine? Pošto vidim da svi drugi nešto rade, cimaju se, oni koji idu na rebuild neće baš da propadnu skroz. Ili će Minesota da iznenadi, usprkos piku?

Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

zaista ne vidim logiku

oni su jedan od timova koji ima najmanje potrebe za nekim vecim  promenama, pogotovo spolja

tu im  trebaju zdravi haris i bartin i da produze pj-a

ako nekod dodaju, eventualno neki dobar defanzivac koji je u stanju ubacivati otvorene trojke

 

koji kurac badi i koga bi dali, ali pre svega zasto jbt

 

Izvor ne deluje nešto pouzdan

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...