Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

6 minutes ago, Далибор said:

pa nece da potpise mozda ove godine. a iako potpise ako kapiram, vazi od naredne sezone

 

Najavljuje se da će da potpiše već do 22. novembra, a i to što važi od sledeće sezone ipak znači da bi im trebalo brdo dobrih/solidnih one-year rentalsa, poput onoga što su Lejkersi imali prošle godine.

Link to comment

Koliko god cudno zvucalo, svidja mi se trejd iz ugla Kingsa, Di Vincenco je vec dobar igrac, a moze da postane odlican, igra u oba smera, i sto je najbitnije za Kingse igra odbranu!

Iljasova ce ionako odmah biti sutnut vrv, dok ovog gospodina DJ Wilsona ne poznajem bas... mozda bude i koristan.

Dobar prvi trejd novog gm.

 

 

  • +1 2
Link to comment

Da Bogdan nije bio uzasno napadacki nekonstantan , i da je ponekad igrao odbranu, mozda bi i izvukli vise... Opet cu da ponovim da ga bas gotivim, samo sam realan.

A uz to je mogao da im ode ni za sta , tako da, dobro je ovo.

 

Link to comment

milvoki nastavlja istu igru. trebali su trenera da promene. opet ce ih neko odrati u plej ofu.

 

srecno bogiju. vazno da ce ici iz onog haosa u sakramentu. fox, begli, hild- cirkus 

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

jesi siguran da je dobio toliko?

Neko na tnjiteru rece da toliko ova trojica sto su upakovani nazad dobijaju, pa se pretpostavlja. Naravno da nisam fact-checkovao.

Link to comment

Mislim da nema teorije da Bogdan dobija vise od 15mil po sezoni. 

 

Iljasova ima negarantovani ugovor od 7milki, ja pretpostavljam da se to prenosi i na novi tim, mogu da ga vejvuju do dva dana nakon drafta, posle toga postaje garantovani.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...