Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

30 minutes ago, Bogotac said:

Jel istina sto pricaju za draft 2022 da ce biti generacijski?Jedan od najboljih ikada?

pricalo se jer od 2022 ne vazi vise one and done, znaci u jednoj godini dobijas dve generacije

Link to comment
9 minutes ago, Fins fleet said:

Dobro, ovde pricamo o pickovima no. 25-30. Sanse da tamo ubodes igraca poput Jrue-a su mizerne.

 

prvi pik koji dobijaju u trejdu je ovogodišnji, a taj je 24. ovi ostali su od 2024. do 2027, nemoguće je predvideti kakvi će bucksi biti tad. nisam znao da su uz to i potpuno nezaštićeni, ovo je još veći rizik za milvoki nego što sam cenio u prvi mah.

 

 

Link to comment
5 minutes ago, Calavera said:

 

prvi pik koji dobijaju u trejdu je ovogodišnji, a taj je 24. ovi ostali su od 2024. do 2027, nemoguće je predvideti kakvi će bucksi biti tad. nisam znao da su uz to i potpuno nezaštićeni, ovo je još veći rizik za milvoki nego što sam cenio u prvi mah.

 

Auh. Ovo je stvarno hazarderski.

 

Kladjenje na sebe. Ako Janis potpise extension, bice oni uvek u vrhu. No ako sta podje po zlu, mogu da zatvaraju radnju.

Link to comment

2022? Pa ti klinci imaju 16 godina i verovatno ih bar pola još nije ni izabralo gde će igrati, senior sezona im je propala zbog pandemije, propao im je i dobar deo junior sezone, oni su poslednji put igrali organizovanu kušarku kad su imali 14 ili 15. ali internet stručnjacima to ne smeta da rangira i projektuje.

uskoro će praviti mock draftove za ove što su u vrtiću, a kulminiraće sve 2036 kad počne evaluicija klase embriona projektovanih za poziciju SF/PF

idem da nađem neki mock za 2022 pa ću da čuvam screenshot 2 godine i onda ga postavim ovde i trijumfalno zaseirim kad ovaj promaši svih 32 imena u 1st rnd :fantom:

 

  • +1 1
  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment
41 minutes ago, Fins fleet said:

Kladjenje na sebe. Ako Janis potpise extension, bice oni uvek u vrhu. No ako sta podje po zlu, mogu da zatvaraju radnju.

 

Ako Janis ostane dao si tri niska pika uz dve zamene koje nece biti realizovane. Ako tako gledas stvari Jrue ispao jeftin. Meni se svidja, kladjenje na sebe je jedna od najfer varijanti u sportu.

Link to comment

a i ne mora svaki potez, pa time i trejd biti ili najbolji ikad ili najgori ikad

danasnje vreme, pogotvo tviter i forum prosto traze da se sve svrsta u ekstremne kategorije, a jebiga vecina tezi nekoj sredini

 

a i poenta trejda je valjda da obe strane profitiraju

ako jrue ucini milvoki konkurentnim za finale, a sa ovim sto sad imaju, deluje da ce biti tako na istoku, nece mnogo ni mariti za te pikove

sa druge strane nju orleans u ovim pikovima opet ima dovoljno prostora da ubode nesto kvalitetno za sebe, a na ovakovm zapadu im promena jrue/bledsoe+hill ne pravi nekakvu znacajnu razliku u trenutnim ambicijama

Link to comment
3 hours ago, Calavera said:

mda, tako je i trejd za pg13 bio trejd za kawhija pa je super ispalo. uostalom, russillo je to lepo pretočio™:

 

 

 

ovo nema smisla jer ako kaze da ce ostati bez obzira na sve, owner nece trositi vise para nego sto mora, to pod jedan. pod dva ako kaze da ce ostati i na kraju ode, onda ce ispasti picka, govno, peder etc a vrlo verovatno i gotivi fransizu i grad i sve i ne bi zeleo da ih zajebe.

ovako sto se sada kao necka stavlja do znanja fo da deluju™ i da mu dovode igrace sa kojima moze biti konkurentniji.

 

bez obzira na sve ovo, i dalje je bud najveci problem.

Link to comment

aj ovde da pitam... pricamo sada o tradeovima @Fins fleet @Grandilof i moja malenkost, i obzirom da se pominje Harden to Nuggets isto kao mogucnost(MPJ, Garris, Barton,  prva... verovatno jos koja prva ili Bol Bol ili sta vec...)... pade mi na pamet ovo

Murray and first for Harden.

da ili ne?

 

Murray je mamojebac, ali se ne varamo, dobijas napadaca lige, koji ako se nadje s Jokarom, to je 130ppg... Ako se ne nadje, sjebo si fransizu jer je Murray isto koliko i Jokic identitet ovih Nuggetsa... realno, neam pojma dal bih pristao da sam na mestu Nuggetsa(da sam Houston, pre bih ovo vijao nego LaVerta)

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...