Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Pa ukljucili su u igru ali dva pogresna igraca Granta i Millspa koji su ih ukanalili, naravno Malone nece napraviti nikakvu promenu nego ce i dalje forsirati ova dva klovna i na poslednjoj utakmici u seriji.

Link to comment

@theanswer pa verovatno se i Grant pita "koji kurac mi uvaljuju suteve da resavam kad ne mogu vec par utakmica bazen da pogodim"

 

Do Melouna je sto je napad postao jednodimenzionalan. Kada ekipa ima nacin da ustopa Dzamala i udvaja Jokica, kladeci se da ih nece pobediti ostatak ekipe - onda je valjda na treneru da uradi neku korekciju i prilagodi napad situaciji. A MPJ kakav god da je (a ruki je i ima masu nedostataka) je dokazao da je 2nd best bet ako se izuzmu ova dvojica. 

Link to comment
8 minutes ago, 1n54jd3r said:

@theanswer pa verovatno se i Grant pita "koji kurac mi uvaljuju suteve da resavam kad ne mogu vec par utakmica bazen da pogodim"

 

Do Melouna je sto je napad postao jednodimenzionalan. Kada ekipa ima nacin da ustopa Dzamala i udvaja Jokica, kladeci se da ih nece pobediti ostatak ekipe - onda je valjda na treneru da uradi neku korekciju i prilagodi napad situaciji. A MPJ kakav god da je (a ruki je i ima masu nedostataka) je dokazao da je 2nd best bet ako se izuzmu ova dvojica. 

opet, posteno je reci da igraju protiv najbolje defanzivne ekipe lige, da im fali treca napdacka opcija i da se veteran sa ozbiljnim pedigreom u potpunosti raspao u medjuvremenu

preteruje se sa kritikom

nemaju oni u rezervi neke druge opcije koje donose poene na ovom nivou

 

i pre serije je bilo jasno da ce im faliti napadackih opcija, to je najpre do trenutnog kvaliteta ova dva rostera (narocito u ovoj seriji)

Link to comment

Ja mislim da im je ovo plafon sa ovim rosterom,bez obzira što su mlada ekipa itd.

 

Eventualno da im je upao neko kao prošlogodišnji Portland,kojeg su zamalo izbacili,pa da doguraju do finala konferencija i to je to.Mislim to je super,ali za prsten treba menjati nešto.

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, pbg12345 said:

opet, posteno je reci da igraju protiv najbolje defanzivne ekipe lige, da im fali treca napdacka opcija i da se veteran sa ozbiljnim pedigreom u potpunosti raspao u medjuvremenu

preteruje se sa kritikom

nemaju oni u rezervi neke druge opcije koje donose poene na ovom nivou

 

i pre serije je bilo jasno da ce im faliti napadackih opcija, to je najpre do trenutnog kvaliteta ova dva rostera (narocito u ovoj seriji)

Sve kapiram, samo kazem da Meloun nema taj kvalitet da pravi adekvatne korekcije tokom same utakmice. Drzi se nekog unapred pripremljenog sablona. Ne sece pad svoje ekipe ili momentum protivnika pravovremenim tajmautima, ne odgovara adekvatno na izmene petorke protivnika, kada mu je neki igrac u zoni kao MPJ u prvom poluvremenu u drugom ga isece, trenerska filozofija koju preferira he odbrambena a tu istu odbranu nikako da utegne itd. Sto ce reci solidan trener za regularni deo i ispodprosecan za PO.

Link to comment
13 minutes ago, Mos said:

Čuvena Maloneova mudrost - ako igraš dobru odbranu, napad će sam doći! :D

sasvim logicno kad imas jokica, dzamala i portera

ako izvuces ista odbrane tu, definitivno si na konju :fantom:

6 minutes ago, fancy claps said:

ja ne znam gde je plafon s ovim rosterom. u svakom slucaju ne bih dirao kor, dakle ovu trojicu, dok ne odigram celu sezonu s novim trenerom.

ko je treci :D

4 ih je :fantom:

Link to comment

Milsap je bio ok prve tri utakmice u seriji, četvrtu je baš podbacio, ali nije ni neočekivano. Ubacivanje Doziera i Danijelsa je praktično jednako "nemam više opcija, sad mi treba neko čudo". Takođe se slažem da je ovo plafon za ovu verziju tima, pogotov bez zdravog Bartona.

Link to comment

denver. lonzo je klasicna prevara za likove koji vole da misle da su sofisticirani. bek koji ne moze nista u pozicionom napadu. ne.

 

ovaj forum ima blesavu fascinaciju bekovima koji ne mogu da igraju u half courtu al su zato pametni 

Edited by fancy claps
Link to comment
13 minutes ago, Mos said:

Marej i Empidji za Ingrama i Lonza, who says no? :fantom:

hell to the NO!

 

sumnjam da ce bilo koji od njih biti raspolozivi za trade...verovatno ce da se u offseason odlucivati o sudbini Melouna, ponuditi produzetak Grantu, Milsapu eventualno vet minimum, i pronaci zamenu za Plamlija u okviru salary cap mogucnosti...sve preko toga bi bilo iznenadjenje

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Koliko je Malone-u ostalo godina ugovora?

Jednu od boljih stvari koje je po meni GSW uradio na putu do titule, mada se njihov igracki kadar ne moze porediti sa sadasnjim Denverovim, je sto su doveli Kera umesto Jacksona. On je bukvalno preporodio njihov napad. Pod Jackson-om je to bila potpuno drugacija ekipa. Jedina neplanirana "srecna" okolnost tada je bila sto se David Lee povredio pa je sansu dobio Draymond Green. Mislim da taj doprinos od njega niko nije ocekivao.

Edited by frenk_castle
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...