Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

10 minutes ago, Joe D said:

sta je koj kurac sa ovim tramptardima po forumu vise? 

Zasto sam ja trampard? Ja Trampa niti podrzavam niti volim. Ali se vidi da je sve ovo iscenirano zbog izbora. I bilo ko ko kaze da je car go je automatski neprijatelj i mora biti unisten. NBA ima uzasan rating i sa mnogo strana se cuje da je to zbog svog ovog politickog aktivizma. Mene licno ne zanima sto oni imaju izbore, da pisu BLM po terenu i da slusam milionere koji zive u vilama kako su ugrozeni. I ne zanima me da slusam po konferencijama za stampu politicka pitanja na koja treba da odgovaraju polupismeni sportisti. Pola njih prica engleski gore od mene, prosto prosirenu recenicu ne ume da sastavi. Ok rodjeni su kao sportisti vredno su radili na svom talentu postujem to ali drzi se svog posla. Ne moras da pametujes ljudima o stvari u koje se ne razumes.

Edited by frenk_castle
Link to comment

Dinner turned into drinks. Drinks turned into playing music from their phones while locking arms and belting Serbian, Croatian and Bosnian songs, including “Slavija” by Džej and “Ne Moze Nam Niko Nista” by Mitar Miric, seemingly every few minutes.

 

Rokaj snimaj, turbofolk connecting people

Link to comment

dobro to, ali ovo je ipak hajlajt™ :sleep:

 

Quote

“We cannot go past the history,” Dragić said. “It means some bad things going on in the war and everything. But it’s over now, and we need to look to the future. I have a lot of friends in Croatia. I’m Serbian. I’m half-Serbian, half-Slovenian, and my grandparents, they were living in Bosnia. So I lived with a lot of different cultures — Christian-Orthodox, Muslims, Catholics. For me, it makes no difference.

 

Link to comment
29 minutes ago, Joe D said:

sta je koj kurac sa ovim tramptardima po forumu vise? 


Ja sam se iznenadio za neke ljude u privatnom zivotu, kojima su pogledi i srce na pravoj strani a popušili su priču Tramp protiv zlog establišmenta. Tako da me ne čude randomi koji već imaju u sebi dozu neprobudjenog trampizma/rasizma. Nije se on dovoljno vozio po domaćim televizijama u poslednjih 30 godina da obični ljudi znaju uopšte koliko je on deo tog establišmenta.

Edited by Mos
Link to comment
4 minutes ago, Mos said:


Ja sam se iznenadio za neke ljude u privatnom zivotu, kojima su pogledi i srce na pravoj strani a popušili su priču Tramp protiv zlog establišmenta. Tako da me ne čude randomi koji već imaju u sebi dozu neprobudjenog trampizma/rasizma. Nije se on dovoljno vozio po domaćim televizijama u poslednjih 30 godina da obični ljudi znaju uopšte koliko je on deo tog establišmenta.

daj mos po kakvim medijima, ako imas 2 mozdane celije jasno ti je sta je u pitanju

 

ne ti naravno, nego random gledalac

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

daj mos po kakvim medijima, ako imas 2 mozdane celije jasno ti je sta je u pitanju

 

ne ti naravno, nego random gledalac


Slažem se, samo ipak mislim da je jedan deo ljudi dodatno prso od svega ovoga oko nas i hvata se za neke zamišljene slamke (ono sečenje tudje patke zbog zlih demokrata i slično), a drugi su jednostavno moroni. 

Link to comment

Ajde da ne idemo u ovaj of, držimo se NBA teme, a novopridošlog člana ću zamoliti da piše o NBA a da se ubacivanje politike smanji na minimum, imamo i topice za to. 

  • +1 1
Link to comment

Ne zelim ja da pravim ovde razdor. O Trampu imam jako lose misljenje. Meni je zasmetalo sto se decko od 22 godine zbog nekih stvari koje kaci privatno i koje nemaju veze sa kosarkom proziva. Sledeci put necu komentarisati. za MPJ-a mislim da je pogresio sto je dozvolio mozda novinarima da ga navuku. Trebalo je da odgovori nesto uopsteno. Isto ako su ga namerno preskakali u ovakvoj utakmici a to ne znamo mislim da je i to pogresno. Mada opet u Nugetsima su dva glavna igraca momak od 25 i momak od 21-22 koliko Marej vec ima. Tako da mozda ce to leci sa godinama. Mozda nece.

Link to comment

Mene licno kod MPJ najvise nervira ta kurcobolja u odbrani. Ne radi se o tome da li je los ili dobar u tom, on se jednostavno sklanja, kao da se boji da slucajno ne popije faul. Tu je razlika izmedju njega i npr. Mareja koji je ocajan u defanzivi ali niko ne moze da mu prigovori da se ne trudi. No vreme je pred MPJ-em, ako ga izdriluju dovoljno mozda ce i biti igrac od njega koji moze da se meri sa Marejem ili Jokicem. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...