Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Mislim da malo igraca u ligi ne bi moglo da igra sa Jokicem, nasli bi oni sistem, Janis bi nekim utrcavanjima sa backdoor pasovima mogao da lako poentira, a i debeli bi se izvlacio spolja i ostavljao reket prazan ovome da divlja, da ne pricam da bi bilo kakvo udvajanje Jokare u timu gde imas Janisa i jednog pouzdanog trojkasa bilo samoubistvo. A ako ne udvajas Jokaru jebace te debeli.

Link to comment
42 minutes ago, napadaj said:

Ubeđen sam da bi Jokiću mnogo bolje legao Klay od Janisa.

Ako bi uspeli da zadrze Grenta, Klay bi im legao kao budali samar. To je vec ekipa koja moze da igra dobru odbranu i na perimetru i unutra. A napad bi bio top3 u ligi. No sve je to wishfull thinking. 

 

A Janis ako ne dobije loptu u tranziciji i ne zaleti se na dvokorak sa trojke, gubi dobar deo kvaliteta i upotrebljivosti. Nisam siguran kako bi delovali on i debeli u pozicionom napadu.

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

ma jeste, jure Giannisa u sred playoffa. I to baš tim koji je prošlo leto dao sve pickove koje ima za Georgea i više nemaju asseta ni da kupe kiselu vodu. Denver kupio novinaru burek da objavi ovo i pojebe Clippersima svlačionicu. :fantom:

 

btw drago mi je da SI još uvek postoji. Zar nisu njima pre godinu/dve otišli maltene svi viđeniji novinari?

Link to comment

dobar igrac za jokica je mali doncic iz dalasa. ili tejtum iz bostona.

 

janis je dobar decko, jos bolji marketinski proizvod, ali fit je dubiozan, niko ne zna kako bi to funckionisalo tbh...

Link to comment
5 hours ago, napadaj said:

Akcija na theathletic.com, tri meseca po 1 dolar, a puna pretplata je $8 mesečno.

 

Uzeo sam ovo i ubacio u kalendar podsetnik da otkažem 8. decembra. :D

 

Sad si me navuko da uplatim nešto što mi nije nužno neophodno :D i to mi piše $1.00 per month for the first 6 months.

Link to comment
3 hours ago, 1n54jd3r said:

Na stranu sto je nerealno da Janis dodje u Denver, odakle ideja da su Jokic i on dobar match? Ne mogu biti manje kompatibilni u napadu.

 

tradicionalno se zanemaruje koliko su star igraci robovi navika, u smislu da moraju da igraju onako kako su navikli/ kako vide sebe, bez obzira na kosarkaski iq ili skilset.

pitanje uklapanja superzvezda je mnogo osetljivije nego sto se misli, cak i u slucajevima kad je fit u tome da fita nema. primer je gsw koji je dovelo duranta s namerom da se ne uklapa u njihov napad, nego da imaju dva napada, jedan svoj i jedan durantov kad ekipe sve svicuju. i cak u tom slucaju je bilo mnogo trzavica i nedoumica. zajebano je to. okej, mozes da kazes da je durant igrac jedinstveno osetljivog ega, ali i janis je igrac prilicno ogranicenog skilseta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...