Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

2 hours ago, goofs said:

Šta mislite šta bi Teo uradio u ovoj situaciji, jurnuo na koš ili se zabo u ćošak i guzio do faula? 
Ja sam poprilično ubedjen da bi terao drugu varijantu. 
Ovo što je Mičel uradio se ne radi upravo zbog onoga što se umalo desilo sinoć.

 

teo bi opalio trojku iz dotrcavanja na 7 sekundi pre kraja i plumlee bi uhvatio airball i zakuco :vesala2:

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, 189- said:

 

teo bi opalio trojku iz dotrcavanja na 7 sekundi pre kraja i plumlee bi uhvatio airball i zakuco :vesala2:

Nisi baš morao podsećati na to :sad:

Link to comment
37 minutes ago, theanswer said:

 

ništa onda, ti kad gubiš 3 razlike na 5 sekundi do kraja i imaš kontru 3 na 1 ti završi polaganjem šta te boli kurac za rezultat i to što ćeš izgubiti, to je košarkaški da se tako završi

 

 

 

sjajno zakljucujes danavere

 

Link to comment
25 minutes ago, pbg12345 said:

al zato se u njoj uvek igrala lepa kosarka

ili ipak ne :D

 

meni ostala najvise u secanju da je podaleko, imalo da se pesaci iz centra fino

 

da, daleko :) , ima 10 minuta ima hoda do tamo, sigurno...  :D

 

edit/ ok, preterah ima mozda i 15.

Edited by Djuro
Link to comment

Paklen raspored 

 

image.png.aa217bff936db911e7a2bf065952bd98.png

 

Mari samo što nije zaplakao posle tekme u izjavi za TV kad je skapirao kad se igra prva utakmica i da nema 2 dana odmora.

 

P.S. Hoće li se sada vratiti i Barton :)

Link to comment
58 minutes ago, Djuro said:

 

da, daleko :) , ima 10 minuta ima hoda do tamo, sigurno...  :D

 

edit/ ok, preterah ima mozda i 15.

 

bogami ima od centra do Mostonge solidno da se tabana. možda i pola sata.

ali Jokara je sa Selenče (moj ujak mu bio komšija u Gruje Dedića :D) blizu hipodroma, tako da je on verovatno najviše igrao u Dositejevoj školi.

 

p.s.

da, sad vidim da imaju i muralTM u Dositejevoj

 

1549880226-mural.jpg

Link to comment
4 minutes ago, Далибор said:

P.S. Hoće li se sada vratiti i Barton :)

 

On je otišao iz Disney Worlda da leči povredu i niko nije ni pomenuo da postoji plan povratka, tako da su šanse mizerne.

 

Debeli je bio car prošlog leta, kad se zajebavao na tim terenima sa drugarima

 

 

Link to comment

kapiram da se ovde cebuje marija zato sto zbog njega  svi pricaju o kregu umesto o heroju jokicu a ne zato sto je uradio nesto glupo. ne znam kakva je bila situacija s tajmautima, ali kad treba da das 2 poena da osiguras pobedu jebeni lejap  u kontri 4-1 je bolja opcija od slobodnih bacanja. igraci stalno mase bacanja u ovakvim situacijama, misim taj mari je vec masio 2 bacanja u istoj situaciji u ovoj seriji, u siding gejmu ili prvoj tekmi, ne secam se. a kad promasis ovo sto je kreg promasio zavrsis u shaqtin a fool i ceo internet neverue.

 

misim ne verujem da pricamo o ovome lol

Edited by fancy claps
Link to comment
11 minutes ago, fancy claps said:

misim ne verujem da pricamo o ovome lol

ne verujem ni ja. murray je sam skapirao da je napravio glupost, a i trener mu je to rekao posle utakmice. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

ne verujem ni ja. murray je sam skapirao da je napravio glupost, a i trener mu je to rekao posle utakmice. 

 

ko bi reko da trener koji se od sredine druge cetvrtine orijentiso na cuvanje rezultata, ko da igra fudbal, razmislja na takav nacin.

 

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...