Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

ne znam kako nije robijao zbog toga bolesnik. taj momak, njegovs in, je posle igrao u NFL nekoliko sezona.

a u ligi su ga svi mrzeli, to mogu da potpišem. Magic se vratio na onaj all-stars, posle igrao na Olimpijskim, pa se posle vratio i za Lakerse da odigra nešto utakmica za Lakerse...doktori sve to odobrili i nikom nije smetalo. Samo se Malone svaki put poneo prema Magicu kao odvratna džukela i to javno pred kamerama, bez blama.

Lakersi su pojeli ogromno govno što su ga potpisali onda na kraju karijere za minimalac. mislim da i tad uspeo da napravi pičvajz kad je probao da tresne Kobijevu hanumu.

 

Link to comment
15 minutes ago, James Marshall said:

Jebat ga, ako je pola od ovog tačno, npr.

https://bleacherreport.com/articles/1943095-top-10-stories-of-michael-jordan-being-the-greatest-jerk-of-all-time
:lolol:

Ono, izvaćario babu

a ima i sjajno objašnjenje ove ovdje naše rasprave

 

čuš reko Muggsyu da je midget. wow :lolol:

i ovog to emotivno uništilo zauvek. kao da mu se pre toga nisu već 300.000 puta obratili tako. 

Glupost.

To što je Jordan njemu radio je bilo brutal, ali ipak u granicama trash talka. Bar tadašnjeg poimanja tog pojma. 

dovoljno je samo staviti tu navodnu priču u kontekst gde godinu dana posle tog "uništavanja" isti taj Muggsy dođe da glumi u Space Jam.

njih dvojica su bili i ostali dobri ortaci i pre i posle te utakmice.

 

BR je dno sportskog novinarstva i dobar tekst im se omane jednom u 5 godina, ali ovo je baš đubar od članka. verovatno je ideja ajde da imamo nešto što će biti prvi hit narednih 50 godina svaki put kad neko bude googlao na osnovu čega bi se Jordan mogao teretiti da je šupak.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Ajde de, Bličer je samo skupio anegdote, ima na jednom drugom sajtu 15 razloga (dosta duplih) ali sam kapirao da je i ovo dosta a tamo ima kako se plazio nekoj ubogoj kokuz studentariji nakon što mu je zabio koš na snimanju Space Jama i poručivao mu "get the fuck out of the hall" :lol:

Ili kako je potplatio lika koji hendluje prtljag na aerodromu da bi pokupio opklade saigračima 

Link to comment

ko zenturace, "varao babu na kartama", "udario ovog lika", "nije smeo onog lika"

koga boli kurac, nismo u nedeljnom popodnevu na pinku

Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

 

meloun je govnar koji je napravio dete devojcici od 13 godina dok je igrao na koledzu, kasnije tvrdio da dete nije njegovo. porodica ga je tuzila da palca 200 dolara mescno, sud je dosudio da treba da placa 125 (ovo se desava dok on igra u nba), njemu je to bilo previse pa su se razvlacili sve dok se nije nagodio sa njima. covek je govnarko, prakticno silovatelj. 

zapravo imala je 12 a rodila sa 13. mada nije ni bitno toliko. 

 

a ovamo ima brdo prica kako u svom gradu/community bas puno pomaze onima kojima je najpotrebnije...

Link to comment
6 minutes ago, James Marshall said:

U pravu si, daj da komentarišemo noćašnje tekme

ok, ali previse se ulazi u detalje

svakom ces da nadjes mrlje u zivotu, cak i najvecoj dobricini a kako neces takmicaru u profesionalnom sportu .. pogotovu liderima

ne interesuju me posebno detalji iz privatnog zivota a sto se tice kosarke ono sto ga definitivno gura na pozitivnu stranu pored uspeha je to sto je bio lider licnim primerom

mislim da je i sam rekao da nije trazio od drugih ono sto i sam nije radio ... nisi mogao da vidis da saigrac gura MJ-a da igra odbranu ...  verovatno je takav nacin liderstva jedan od bitnijih razloga za sve te uspehe

 

 

 

 

Link to comment

Aman zaman, po stoti put, niko ovdje ne osporava da je čova jedan od najvećih takmičara, lidera, najbolji igrač, da je dizao saigrače, ali eto ja nešto ne bih nikad volio da se družim s likom koji bi me izvaćario na jambu ili koji bi gledao da me ponizi i rasturi u svemu u čemu bismo se ogledali, od video igara preko golfa do ping-ponga (slučaj Lejtner). Takav mi utisak, da je šupak od čovjeka. Nije sve ni u tome da te od svih u životu koje je sreo napravi All-NBA igrače, ima života i mimo terena. 

Link to comment

 

odslusao i Garneta, ovo mi rapidno postaje omiljeni podkast na netu. Vrlo sam prijatno iznenadjen kako Barns i Jack rade ovo, malo zajebancije, ali vrlo elokventno i tecno vode razgovor. Kapiram da imaju neki koncept-skript, ali opet, nije tako jednostavno voditi razgovor utroje (pogotovo preko Zooma) bez da naglo krene kakofonija.

 

Nadam se da ce krenuti da dovlace i neke matorije igrace, van ovih sa kojima su igrali.

Link to comment

on mi je bio jedan od omiljenih igraca, ipak jasno je da je uvek bio taj fake tough guy, na terenu se kacio samo sa slabijim i manjim igracima a i kada je dolazilo do frke vrlo brzo se sklanjao. 

Link to comment

Antonio Mekdajs to zna najbolje, od njega je pobegao leteći unazad. Ali dobar je u ovom podkastu i generalno je zanimljiv lik, uključuje se često u NBA on TNT, uvek je zabavan.

 

Odličan je i u Uncut Gems.

Link to comment
52 minutes ago, James Marshall said:

Aman zaman, po stoti put, niko ovdje ne osporava da je čova jedan od najvećih takmičara, lidera, najbolji igrač, da je dizao saigrače, ali eto ja nešto ne bih nikad volio da se družim s likom koji bi me izvaćario na jambu ili koji bi gledao da me ponizi i rasturi u svemu u čemu bismo se ogledali, od video igara preko golfa do ping-ponga (slučaj Lejtner). Takav mi utisak, da je šupak od čovjeka. Nije sve ni u tome da te od svih u životu koje je sreo napravi All-NBA igrače, ima života i mimo terena. 

Kapiram tvoj ugao ali hocu da kazem da je to nebitno.

Suvise su to nijanse da bi se o tome uopste razgovaralo.

Nekoga nerviraju flegmaticne osobe, nekoga ljudi koji su previse kompetitivni ...

Da je Jordan nekoga ubio, silovao ili nesto slicno to bi moglo da utice na njegov imidz, ovako su to nijanse i neke uobicajne ljudske mane koje su apsolutno zanemarljive.

Jedino sto u  ovom trenutku sluze raznim budalama na US medijima da razglabaju u pauzi razglabanja da li je bolji Jordan ili Lebron.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...