Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Da li sam ja očekivao više i nešto do sada neviđeno ili ne znam, ali mi je last dance ostao malo ispod očekivanja. I dalje je u pitanju odličan dokumentarac, ali nekako mi nešto fali. Malo su još i preterali sa svim tim "e ovo je motivisalo Džordana". I definitivno je više nego potcenjena uloga Kukoča. Nije bitno što je serijal pravljen za novu generaciju a tu mislim na generacije 00+ pa gledamo Kera koji zna da artikuliše rečenicu uzgred i prilično je dobar lik, ali je Kukoč ovde spomenut više kao protivnik na OI kroz sukob Krausa i Pipena nego kao esencijalni član tima. 

Edited by theanswer
Link to comment

Fali više snimaka iz svlačionice i sa treninga. Najavljivan je kao rezultat celosezonskog praćenja Majkla kamerama, a ispao je dokumentarac o njemu i periodu Bulsa tokom kojeg je on igrao tamo. Jasno je da je ovo snimljeno za ESPN publiku, a ne za nas zaluđenike koji smo znali 95% stvari iz serije, ali je zaista trebalo da bude više tog materijala.

 

 

Link to comment

ja slusam opet upravo :D

jeste stvarno kul tip

Dobri su ovi All the smoke podcasti.. video sam da ima i sa Penijem kao i sa Stevanom Nesom.. to je sledece sto cu ispratiti

Link to comment

Stiv Nes mi je bio dojajan, Peni onako malo dosadnjikav, nista protiv coveka, al' mi epizoda nije legla.

 

Garnet mi je sledeci, ne znam ko je u svom podkastu pominjao kako Garnet konstantno psuje i da je negde gostovao i trudio se da bude fin, ali to je trajalo 10ak minuta, opustio se i krenulo je svojim tokom :D

Link to comment
54 minutes ago, napadaj said:

Jesi li gledao kad im je gostovao Garnet? Ako nisi, pusti obavezno, taj mi je najbolji.


Nisam jos
Onda cu to prvo :)

Link to comment

Javio se lik koji je navodno dostavio tu picu, kaže da je priča bullshit. Audio na drugom delu ovog Instagram posta.

 

 

 

Edited by napadaj
Link to comment

Jedan nepopularan utisak: Pipen mi ne deluje kao preterano inteligentan lik. Što po načinu kako priča, vokabularu, što po potezima kroz karijeru.

Edited by Mil@n
Link to comment
Quote

NBA front office insider Bobby Marks of ESPN reported this week that some executives want the amnesty clause, a past provision that allowed teams to rid themselves of one contract without it counting against the cap, to be restored.

 

Ovo bi bilo jako zanimljivo ako bi se desilo, u tom slucaju dosta kvalitetnih igraca sa predugackim i prebogatim ugovorima bi bili kandidati za amnesty, na primer:

- Westbrook, CP3, Griffin, Love, Wall, Hayward, Conley, Batum

E sad, zamislite da neki od tih igraca pojacaju Milvoki, Lejkerse, Kliperse, Bruklin, Filadelfiju ili Golden Stejt, kakva bi to tek ludnica bila naredne sezone.

Link to comment

westbrook, cp3, wall i conley nema sanse da dobiju pedalu kada bi do ovoga doslo. a nisam siguran ni za griffina. ostali mozda a pogotovo batum. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...