Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

:D

sta tek reci za bobana, pa u medijskom smislu dominira (u odnosu na jel pokazano na terenu)

 

bitno je da ima vertikal :fantom:

eto, mogu npr snimiti reklamu kako skace na mesec, preskace solitere... :D

 

Link to comment
5 hours ago, 1n54jd3r said:

Zion je preruzan i nezgrapan...ne mogu da zamislim neku reklamu sa njim koja je prijatna za gledanje

 

Rece Edin u jednom prenosu "leteci orman/r"  :D

Link to comment
6 hours ago, 1n54jd3r said:

Zion je preruzan i nezgrapan...ne mogu da zamislim neku reklamu sa njim koja je prijatna za gledanje

kakve ti reklame tacno zelis da gledas i iz kojih pobuda?

Link to comment

Лука је први бијелац који би могао да дође на ниво звијезде Лерија Бирда

Link to comment
3 hours ago, Joe D said:

kakve ti reklame tacno zelis da gledas i iz kojih pobuda?

Ne gledam niti imam pobude...sto me ne sprecava da dam komentar...dobar deo advertajzinga se svodi na vizuelne utiske i poruke...prosto Zion ne pleni tom vrstom "harizmaticnosti"

Link to comment
4 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Rece Edin u jednom prenosu "leteci orman/r"  :D

to je ukrao od jednog lika sa drugog foruma 

Link to comment
11 hours ago, pbg12345 said:

kapiram da je doncic prosecnom americkom nba konzumentu ekstremno dosadan

 

Pa i nije im bas dosadan, narocito mladjoj americkoj publici, uglavnom su im on, Trae i Ja Morant najomiljeniji igraci, bar sam ja takav utisak stekao.

 

Inace i ja se nadam da ce Luka jednog dana postati najbolji belac u istoriji NBA lige, za sada je opravdao sva ocekivanja i samo je nebo granica.

Link to comment
12 hours ago, 1n54jd3r said:

Ne gledam niti imam pobude...sto me ne sprecava da dam komentar...dobar deo advertajzinga se svodi na vizuelne utiske i poruke...prosto Zion ne pleni tom vrstom "harizmaticnosti"

ne sprecava te da svoje licne preferencije i estetska poimanja izjednacis sa time sta ljudi zele. zion se vec pokazao kao izuzetno marketabilan igrac, i nije ni tesko zakljuciti zasto je to slucaj. kosarka je vise nego bilo koji drugi timski sport ipak sport fizickih specimena, a zion je od onih sto se pojavljuju jednom u generaciji. ostaje pitanje da li ce igracki moci da isprati, marketinski je on vec prosao kao sledeca velika stvar, koliko god ti bio ruzan i nezgrapan, i sta god to znacilo. 

Link to comment

vreme je nešto već pokazalo. Zionjara je već dobio endorsment lovu koju Luka Dončić teško da će videti i za 3 života.

 

Dečko odlično koristi to što je once in generation athlete.

Bar za NBA standarde. Naravno, u NFL bi bio samo jedan od boljih atleta. Na svojoj poziciji.  :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...