Jump to content
IGNORED

Apple tv +


mraki

Recommended Posts

Мени то и јесте проблем код садржаја који се тако производе - значи да нема заокружене идеје, него дај да возамо док може. Има у Хипериону супер део о таквој производњи садржаја. 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Hamlet Strašni said:

Мени то и јесте проблем код садржаја који се тако производе - значи да нема заокружене идеје, него дај да возамо док може. Има у Хипериону супер део о таквој производњи садржаја. 

 

To stoji, ali samo dok ima gledanosti. Sumnjam da se i njima upucavaju desetine miliona u nešto što ne vraća gledanost... U ovom slučaju, verovatno jedna fail sezona i ćao. Sumnjam da je i ovako previše gledano.

 

 

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ja stigao do 3. ili 4. epizode, nikako da nastavim, mada ne mogu da kažem da mi je bila mnogo spora, ali tempo uvek može da se doda definitivno.

 

Nekako je to postao valjda sad trend sa filler epizodama i super vizualima, jer fali script kreative..

Link to comment
  • 3 weeks later...

Jel neko gledao Monarch Godzilu? Glume dva Kurt Rasela.

 

Penalio sam se da gledam, ali su kritike dosta mlake, jedan ju je uporedio sa Fondacijom pa sam sad uplašen.

Link to comment

Evo da sam sebi odgovorim - loše je, nije vredno cimanja.

 

Serija služi kao most između dva filma - Godzilla: King of Monsters (osrednje glup) i Godzilla vs Kong (poprilično glup) i što je najgore tu radi sasvim solidan posao. Ako već progutamo da ta stvorenja (titani) postoje u obliku i načinu na koji postoje u filmovima, ovo je solidan dodatak koji malo (baš sitno) produbljuje lor. 

Problem je što su svi likovi užasni, zapleti su jeftini, ima šest glavnih likova (tri u prošlosti, tri u sadašnjosti) i dva dosta loša ljubavna trougla. Ima dosta usiljene drame, često ni sami ne znaju šta će, čas su pozitivci, čas su negativci, pola drame je moglo da se izbegne trominutnim razgovorom, itd.

Rekao bih da su dva Kurt Rasela najbolji deo serije, ali lik im je loše napisan.

 

Bez veze u svakom slučaju, ko je gledao Godzilla vs Kong, ima onaj podzaplet klinkom iz Stranger Thingsa, e to je cela ova serija, bukvalno to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...