Jump to content
IGNORED

Partizan, Mančester, AZ... (u boljem društvu 2019/2020)


April

Recommended Posts

I protiv Astane je bila slična utakmica - vodimo 2:0, šanse, dobra igra i odjednom stanemo, primimo neki buđav gol i spašavaj se ko može do kraja.

 

Dva puta nam AZ pobegne s lopate, Mančester nam se onako izvuče. Kažu - vratiće nam se negde.

Neće. To je naš  TM .

Link to comment
  • Replies 644
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    41

  • April

    37

  • BWA

    32

  • Tresko

    28

Top Posters In This Topic

neko rece kako je suma puno toga zasrao i kako ga krivi za prosute bodove, e jebiga, posle izlaska sume ovi su dobili bukvalno dva igraca u napadu vise. posle natkove zamene bilo je samo pitanje volje krompiroglavih da li ce da nas nagruvaju, ili da se zadovolje sa neresenim. tosic apsolutno nema sta da trazi vise u takmicarskom fudbalu. jebemu, makar klinca koji trci iz teleoptika ubaciti, mozda u teoriji na nesto ispadne. kinez ne zna puno, ali je nezamenjiv, covek je kao neki teo volkot za sirotulju, zajeban je kad dobije loptu ispred sebe, ali makar trci i kida. sadik je pola tima. iako nije dao gol, i u par navrata bio sebican, bukvalno je sve od njega polazilo. 

nemam pojma, posle dugo vremena bas dobar pazar stranaca, al nasi mladi mi ne ulivaju poverenje.

Link to comment

Sve je bilo pod kontrolom, iako uz dosta nepotrebne nervoze i premalo fudbala, do Stojkovicevog pomracenja uma. 

 

Izmena Vujacic - Natho je nebitna. Primali smo taj gol od momenta kad je usao prvi. Savo je pogresio kad je izvadio Sumu, tad smo odustali od fudbala. Od tog trenutka loptu nismo zadrzali duze od 20 sekundi, samo smo im reciklirali napade. Potpuno nepotrebna panika i gledanje u sat. I pored svega, ostalo bi laganih 0:2 da  budala nije primila ono.

Link to comment
1 minute ago, MocaVukotic said:

Kaze savo na kzs da je vise razloga za konfuziju na kraju, a najveci je izmene koje je napravio, nisu bile dobre, moja je krivica za to. 

 

Respekt.

 

Sadik je strahovito napredovao od početka sezone. Ne znam kada će se ponovo desiti da imamo osovinu kao Pavlović - Natko - Suma - Sadik, bukvalno u svakoj liniji tima po jedan igrač koji pravi razliku. Ne mogu da budem zadovoljan sezonom, moralo je bolje sa ovim što smo imali.

Link to comment
2 hours ago, Mark Rothko said:

 

 

 

A, ne, nećeš sad da bežiš. Otvorio si ovu smrdljivu temu i posle nismo nikoga dobili. Tamo kod Mau je prštalo od bodeva.

Ima da pratiš linglong do kraja.

 

+1

 

2 hours ago, Redoran said:

 

Ovo. A kada im je nestalo snage počeli su da prave po tri faula u minutu bez ikakve potrebe. I sve bi se to nekako doguralo do kraja jer je ovaj AZ kesa najobičnija, ali naravno uvek postoji neki X factor koji će da donese preokret.

 

Kada nas neko napadne onako bezglavo tu jednostavno nema spasa, rešiće nas pre ili kasnije. Od kontri im ne preti opasnost, ne trebaju im ni štoperi, ne treba im čak ni 11 igrača na terenu. Sve ćemo to da im nadoknadimo i da im se namestimo.

 

AZ je ozbiljan tim, kakve kese. Ljudi melju koga dohvate, moguce da bi dobili i na Old Trafordu.  Savo i tim su zasluzni sto su izgledali ovako. Steta sto je ona budala sjebala sve.

Link to comment

Neverovatno. Stojkovicu se preslikala zvezdina tekma iz strazbura. I tad je bilo 0-2, pa je jedan igrac u poslednjim minutima dao 2 gola i sa 2-2 izbacio njegov tim iz vec vidjenog proleca u evropi...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment

uvijek se neko nadje da sjebe.

miljkovic, babovic, trajkovic, stojkovic..., mi pomjeramo granice. primamo 2 gola sa igracem vise, primamo gol od golmana u posljednjim sekundama (amelija, livorno) i bice toga jos.

uvijek ista prica. otkad pratim fkp na nekim pozicijama imamo ozbiljne neznalice ili dijabole sklone najraznovrsnijim pomracenjima uma.

u principu, ovaj tim ima odredjeni kvalitet, ali i previse igraca koji ne mogu igrati na ovom nivou, a ruku na srce nisu ni dovedeni da igraju ovakve meceve. neki su dosli da igraju jsl, drugi su usluga pukovniku itd.

 

 

Link to comment
19 minutes ago, adasevic said:

Neverovatno. Stojkovicu se preslikala zvezdina tekma iz strazbura. I tad je bilo 0-2, pa je jedan igrac u poslednjim minutima dao 2 gola i sa 2-2 izbacio njegov tim iz vec vidjenog proleca u evropi...
 

Isto sam se te tekme setio. 

Meni je Stojke najviše kriv, kakav pacerski gol, baš zato nigde nije ni branio uspešno u inostranstvu. Je l' se ikada desilo da neki tim sa igračem više primi 2 komada u pet minuta? Jedinstven rekord naših tutumraka. Jako mi je žao što se neće na proleće još jednom oprobati, mada niko ne garantuje da bi rutinirali Astanu.

Link to comment
29 minutes ago, MayDay said:

Sad ko Savo treba da povratim moral ljudstvu i da uzmemo titulu. 
 

Šteta, mogli smo da uzmemo ovaj evropski trofej. Zaista to mislim. :) 

Kad vidim ko se je sve plasirao dalje verujem da ulazak u 1/4 ne bi bila nemoguca misija. 

 

Link to comment

Citam i neverujem.

Kapiram da smo svi u autu zbog ispadanja iz Evrope, ali nazivati AZ kesom, ekipu koja je izmedju nasih utakimca napravila skor 24:0, a u evropi im samo mi dali golove je besmisleno. Odlicna su ekipa, i u ovom trenutku, nazalost, bolja od nas i zasluzeno idu dalje.

 

O pljuvanju po Savi tek... Nista covek nije pogresio sa izmenama. Imali smo solidnih 2:0 i naravno da ces da to drzis do kraja, nema razloga da trcis da das treci (trcali smo na JNA, pa znamo kako smo zavrsili), kad ovi ne mogu da daju jedan, pa je izmena Tosic-Brezancic sasvim ok. Nije bilo problema ni sa Suminom izmenom koja je usledila u 75om minutu, mi 10 minuta kasnije dobijamo i igraca vise, ej bre!!! Imas 5 min do kraja, dva gola viska, odlicnog sudiju, pa sta jos treba?

 

Normalnog Stojkovica, eto sta. 

 

Da se Stojke postavio kako treba, i da nije bilo tog gola u 88 minutu, sad bi ovde slavili Savu do neba, a ne prozivali ga za batadjorizam i za ostvaku...

Ali, mi smo PRTZN!

Link to comment

Niko ne trazi da se ekipa zalece i juri novi gol, mada je komotno mogla da da jos koji. Kad god su krenuli napred, nesto se desilo. Ono sto je bilo potrebno je da se lopta zadrzi na sredini, da se sacuva u posedu duze od 10 sekundi, a ne da im se vraca cim je uzmemo. To smo izgubili izvodjenjem Sume i prebacivanjem Natha napred. Ogroman je bio pritisak na odbranu cak i u ovakvoj utakmici u kojoj imas punu kontrolu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...