Jump to content
IGNORED

Partizan, Mančester, AZ... (u boljem društvu 2019/2020)


April

Recommended Posts

koga je mogao savo da ubaci?

djete filipa?

 

taj ne bi pipnuo loptu do kraja utakmice, šanse nema

 

 

mi smo ovo izgubili nerealizujući jednu od šansi sa početka 2. pol. ja nemam nikakvu zamerku na sava i na izmene. to što smo se povukli, ima i do tzv mentaliteta, a ima i do toga što nisi sam na terenu ima tu i protivničkih igrača koji su u drugom nagarili na 120%
u prvom pol su takođe gazili (70:30 posed), celo drugo su igrali bez cb-a i sa tri beka pozadi

Link to comment
  • Replies 644
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    41

  • April

    37

  • BWA

    32

  • Tresko

    28

Top Posters In This Topic

1 minute ago, pasha said:

Sava je u BG napadao protiv AZ-a sa igracem vise i nije pobedio, primio iz kontre.

Sada se branio ali ga Stojkovic usrao.

 

To i jeste problem. Naši treneri, kada uspeh dođe na dohvat ruke, svi do jednog i bez izuzetka dožive transformaciju dole pored aut linije i počnu da razmišljaju u fazonu: "Bolje živ magarac nego mrtav lav". Na kraju dobiju mrtvog magarca i sledeći put opet urade sve isto, i tako u krug. Pa ti ajde majčin sine, uključi TV i gledaj to u živom prenosu.

Link to comment

Savin poraz 1/1, uzaasne izmene, kiks stojketa, i opet u drugom pol. ocajna realizacija, za razliku od prvog. Kako ispliva bata djora cim se vidi sunce na horizontu. Ne treba savo da ide, treba da nauci, jebem ga u usta, kao da nije igrao u profi klubovima koji su bas ovako resavali protivnike.

 

A mislim boli me kurac, nije da nisam ranije ovo preziveo x puta, mozda je mladjima malo teze, ali izdrzite, to vam ide uz partizan... 

 

Naravno da necu da prestanem da ga pratim, vec u nedelju protiv cuke cu da gledam, nije kao da imamo neki izbor, ne? 

Link to comment

Evropski Partizan. Svaka cast Savi i strucnom i kondicionom stabu. O propustima drugi put.

 

Da se zahvalim i beba Solskjeru sto protiv nas izvodi prvi, protivAlkmara drugi a protiv Astane treci tim. Barem je jasno koga najvise ceni.

 

Bravo Grobari

 

 

 

Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

u prvom pol su takođe gazili (70:30 posed), celo drugo su igrali bez cb-a i sa tri beka pozadi

 

I mi sa tako otvorenim vratima ka njihovom golu nismo napravili jedan zicer da ih overimo. Na drugoj strani smo se branili ali ne duplim blokom ili nečim organizovanim već potpuno stihijski i pravljenjem jednog faula za drugim, plus gomilanjem defanzivaca koje nam je na kraju donelo to da njihov napadač neometan daje gol za izjednačenje tu negde sa penaltika. Ne može fudbal da se igra bez tehničara, obaška što nam je fizička priprema sada u padu u odnosu na početak sezone pa ponovo ličimo na onaj srpski klasik u kojem duša hoće da se rastane sa telom tamo negde od 70-og minuta.

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kljajić, brezančić, vujačić, djete filip, šćekić, buzda, lutovac su bili na klupi

 

koja je to loša izmena bila?

 

Nije trebalo mijenjati ništa.

Link to comment

AZ, Augsburg, Artmedia. Tri ponora koja su imala sve predispozicije da budu ogromni trijumfi.

Sa Stojketom se pozdraviti koliko na polu sezoni.

Šteta, ovo je bi tim koji je obećavao, kreten na golu ga je ukanalio kada je delovalo da je to gotovo nemoguće.

Nakon ovoga, realno stanje stvari je prodaja Sume na zimu, odlazak Natha na kraju sezone I vraćanje Sadika u Romu ili gde god. Savo ne ulazi u grupu i mi na nekih 1/4 sledeće sezone dobijamo Stolicu na klupi i špic tandem mladi Javorčanin i Buzdovan.


Sunce ti jebem 3 gola primiš od istog tima sa igračem više...

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
7 minutes ago, Redoran said:

 

I mi sa tako otvorenim vratima ka njihovom golu nismo napravili jedan zicer da ih overimo.
 

 

Na drugoj strani smo se branili ali ne duplim blokom ili nečim organizovanim već potpuno stihijski i pravljenjem jednog faula za drugim, plus gomilanjem

imali smo ih min. 2. sadik, kad je mučeni golman u padu uspeo da izvuče loptu koja je ulazila u gol, stativa sume. a bilo je još koja kontra uz put, al ne iz domena zicera

 

pritisli su nas pirgavi gadno, a tim ne igra dupli blok i prosto ne zna kako da se postavi u takvoj konstalaciji, od tuda i smušenost u odbrani

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...