Jump to content
IGNORED

Partizan, Mančester, AZ... (u boljem društvu 2019/2020)


April

Recommended Posts

  • Replies 644
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    41

  • April

    37

  • BWA

    32

  • Tresko

    28

Top Posters In This Topic

6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

imali smo ih min. 2. sadik, kad je mučeni golman u padu uspeo da izvuče loptu koja je ulazila u gol, stativa sume. a bilo je još koja kontra uz put, al ne iz domena zicera

 

pritisli su nas pirgavi gadno, a tim ne igra dupli blok i prosto ne zna kako da se postavi u takvoj konstalaciji, od tuda i smušenost u odbrani

 

brt, bilo je ono kad je Tosicu data lopta na tacni na ivici 16, imao je vremena da se namesti, da produzi, da radi sta god hoce, covek dodao golmanu loptu. Dodao, ne sutirao.

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

imali smo ih min. 2. sadik, kad je mučeni golman u padu uspeo da izvuče loptu koja je ulazila u gol, stativa sume. a bilo je još koja kontra uz put, al ne iz domena zicera

 

pritisli su nas pirgavi gadno, a tim ne igra dupli blok i prosto ne zna kako da se postavi u takvoj konstalaciji, od tuda i smušenost u odbrani

ovo za dupli blok i uopste odbranu je 100% tacno.

timovi fkp godinama se selektiraju za domacu ligu gdje u 99% slucajeva napadamo protivnika.

za dupli blok ili neki katenaco potrebno je da postoji koncept, filozofija takve igre koja se gaji godinama.

fkp se nikad nije organizovano branio. ako smo se branili, to bi bilo usljed protivnickog pritiska i uvijek je djelovalo stihijski i tragikomicno kao uostalom i veceras.

Link to comment
27 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

koga je mogao savo da ubaci?

djete filipa?

 

taj ne bi pipnuo loptu do kraja utakmice, šanse nema

 

 

mi smo ovo izgubili nerealizujući jednu od šansi sa početka 2. pol. ja nemam nikakvu zamerku na sava i na izmene. to što smo se povukli, ima i do tzv mentaliteta, a ima i do toga što nisi sam na terenu ima tu i protivničkih igrača koji su u drugom nagarili na 120%
u prvom pol su takođe gazili (70:30 posed), celo drugo su igrali bez cb-a i sa tri beka pozadi

Ma izmene su bile očajne. Trebao je da uvede malog Stevanovića umesto pokojnog Tošića, i to je to. Ove druge je trebao da ostavi, makar imali jezik do zemlje.

Sve je to bolje, nego što je izveo sve igrače koji umeju da zadrže loptu i nešto urade sa njom, a uveo balvana Šćekića i beskorisnog Brežančića. Od kako je njih uveo, potpuno je nestao posed lopte i svaki posed je bio njihov. Šćekić ume samo da naduvava loptu i to je to.

Imaš igrača više, i umesto da lagano držiš loptu, ja tebi ti meni, on uvede 5 zadnjih veznih i 4 štopera i krene u bunkericu.

Tu je Cavo usrao motku baš.

I što nije još odavno rekao govnima iz uprave da ne želi da uopšte vidi blizu ekipe Buzdovana, Vujačića, Šćekića, pa nek oni misle zašto nema nikog na klupi.

Link to comment

Ekipa koja ne može deset minuta 2-0 11 na 10 da zadrži ne zaslužuje da prođe. Stojković je kesa ona najgora iz marketa. Onakav gol za 2-1 primiti.:isuse: Nedostajao jedan gol. Prvo poluvreme kao iz udžbenika.

Edited by Facundo Orellana
Link to comment
39 minutes ago, Redoran said:

 

To i jeste problem. Naši treneri, kada uspeh dođe na dohvat ruke, svi do jednog i bez izuzetka dožive transformaciju dole pored aut linije i počnu da razmišljaju u fazonu: "Bolje živ magarac nego mrtav lav". Na kraju dobiju mrtvog magarca i sledeći put opet urade sve isto, i tako u krug. Pa ti ajde majčin sine, uključi TV i gledaj to u živom prenosu.

 

Eto, lepo si objasnio. Zato i hoću da ode. Pretvori se čovek u bata đoru i ukanali nas totalno sa onom izmenom Natha. Čovek bog otac na terenu od koga nam ŽIVOT zavisi, i on ga izvadi da uvede 1.234 štopera ne bi li se kukavički izvukao iako ima igrača više. :wacko: Primimo naravno gol i onda imamo 7 minuta da napravimo neku šansu koju, opet naravno, nema ko da iskreira jer su Natho, Suma i Tošić van terena. Doduše za Tošića i nije neka šteta.

Na sredini pokušao zdjelar u par navrata nešto ali gubio je loptu. Imaš buzdovane Šćekića i Vujačića koji su mrtvi igrači za napad. Uključujući još po neke.

 

Pre Save želim da odu Stojković i Tošić.

 

Stojković je možda i krivlji od Save koji ga je onom skandal greškom (i nije mu prvi put nažalost) ubacio Savu u panika/bata đora mod.

 

Uprava pre svega mora da ode ali se to naravno neće desiti.

 

Baš me Savo razočarao onim batađora modom. Mislio sam da je makar on iznad tog jadnog i patetično/pogubnog stanja.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Njihov golman vadi onakvu loptu na 0-2 a naš ne znam šta radi u 88om minutu kod igrača koji se nalazi u sendviču između dva odbrambena. Drugi gol, ok dešava se. Ali prvi gol u meču sezone ne smemo onako da primimo taman da imamo igrača manje. Šteta, nazad u kaljugu do osnivanja treće evropske lige...

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Eto, lepo si objasnio. Zato i hoću da ode. Pretvori se čovek u bata đoru i ukanali nas totalno sa onom izmenom Natha. Čovek bog otac na terenu od koga nam ŽIVOT zavisi, i on ga izvadu da uvede 1.234 štopera ne bi li se kukavički izvukao iako ima igrača više. :wacko: Primimo naravno gol i onda imamo 7 minuta da napravimo neku šansu koju, opet naravno, nema ko da iskreira jer su Natho, Suma i Tošić van terena. Doduše za Tošića i nije neka šteta.

Na sredini pokušao zdjelar u par navrata nešto ali gubio je loptu. Imaš buzdovane Šćekića i Vujačića koji su mrtvi igrači za napad. Uključujući još po neke.

 

Pre Save želim da odu Stojković i Tošić.

 

Stojković je možda i krivlji od Save koji ga je onom skandal greškom (i nije mu prvi put nažalost) ubacio Savu u panika/bata đora mod.

 

Uprava pre svega mora da ode ali se to naravno neće desiti.

 

Baš me Savo razočarao onim batađora modom. Mislio sam da je makar on iznad tog jadnog i patetično/pogubnog stanja.

 

Otići će, i ko će da dođe? Niša Saveljić? Goran Trobok? Nenad Bjeković junior? I onda opet isto. Od promene ne treba ništa očekivati jer je za upravu Partizana uvek dobro da se isturi neki bivši igrač kojem će da to da bude prvi i sasvim moguće jedini trenerski posao.

Link to comment
3 minutes ago, Goranz said:

 

Otići će, i ko će da dođe? Niša Saveljić? Goran Trobok? Nenad Bjeković junior? I onda opet isto. Od promene ne treba ništa očekivati jer je za upravu Partizana uvek dobro da se isturi neki bivši igrač kojem će da to da bude prvi i sasvim moguće jedini trenerski posao.

 

Ma ne mora da ide. Neka ostane Savo. Teško ćemo boljeg da nađemo dok je ova uprava ovde.

 

Ali neka izbije iz glave bata đora mod.

 

Veoma lako zamrzim svakoga ko podlegne bata đora modu.

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Drzao sam sina u narucju pred kraj tekme..i pozeleo da nikada ne prolazi kroz ono sta nas sacekuje svakih par godina.

Pickast mentalitet, kurcenje, nesposobnost da se posao odradi do kraja..sve ono cime mi se ova drzava zgadila, time me je umorio i moj Partizan. 

 

Stvarno sam umoran od toga da se ove stvari svako malo ponavljaju.

Link to comment
Drzao sam sina u narucju pred kraj tekme..i pozeleo da nikada ne prolazi kroz ono sta nas sacekuje svakih par godina.
Pickast mentalitet, kurcenje, nesposobnost da se posao odradi do kraja..sve ono cime mi se ova drzava zgadila, time me je umorio i moj Partizan. 
 
Stvarno sam umoran od toga da se ove stvari svako malo ponavljaju.
Sve stoji. Kako nikad ne bude da mi okrenemo sa igračem manje, da gubimo 0:2 pa preokrenemo... Uvek ovakvo sranje.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Savo je bio pravo osvezenje za Partizan i sad mu treba pruziti podrsku. Nema on nikakvog iskustva kao trener i ovo mu je velika skola. Steta, preplasili smo se uspeha koji je bio na dohvat ruke. Stojkovic je imao novo pomracenje uma sto nas je na kraju i kostalo.
Ja nisam nesto preterano razocaran. Fino smo igrali veci deo LE i bilo je zadovoljstvo gledati vecinu nasih utakmica. Ono sto je bilo lose ove godine su gostovanja u Turskoj i Norveskoj. Na Old Trafordu je bila razlila u klasi, a sa AZ-om smo bili slabi prvih 30 minuta u Beogradu i poslednjih 20-ak u Holandiji.


Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока

Link to comment

Da je uprava dovela Rajkovicai jos 1 ozbiljnog igraca letos umesto lazaronija prosli bi ovo... a ne rajko brezancic i perisa pesukic...  hajde sad jedan ozbiljan prelazni zimus bio bi red  

Link to comment
1 minute ago, San Epifanio said:

Savo je bio pravo osvezenje za Partizan i sad mu treba pruziti podrsku. Nema on nikakvog iskustva kao trener i ovo mu je velika skola. Steta, preplasili smo se uspeha koji je bio na dohvat ruke. Stojkovic je imao novo pomracenje uma sto nas je na kraju i kostalo.
Ja nisam nesto preterano razocaran. Fino smo igrali veci deo LE i bilo je zadovoljstvo gledati vecinu nasih utakmica. Ono sto je bilo lose ove godine su gostovanja u Turskoj i Norveskoj. Na Old Trafordu je bila razlila u klasi, a sa AZ-om smo bili slabi prvih 30 minuta u Beogradu i poslednjih 20-ak u Holandiji.


Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 

+1

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...