Jump to content
IGNORED

Partizan, Mančester, AZ... (u boljem društvu 2019/2020)


April

Recommended Posts

5 minutes ago, April said:

Boli me kurac više i za fudbal i za Partizan

Sent from fav toy
 

 

 

 

A, ne, nećeš sad da bežiš. Otvorio si ovu smrdljivu temu i posle nismo nikoga dobili. Tamo kod Mau je prštalo od bodeva.

Ima da pratiš linglong do kraja.

Link to comment
  • Replies 644
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    41

  • April

    37

  • BWA

    32

  • Tresko

    28

Top Posters In This Topic

Just now, ubibobi said:

Dok su imali snage da ih dotuku ispadali su sebična govna...svi redom

 

Ovo. A kada im je nestalo snage počeli su da prave po tri faula u minutu bez ikakve potrebe. I sve bi se to nekako doguralo do kraja jer je ovaj AZ kesa najobičnija, ali naravno uvek postoji neki X factor koji će da donese preokret.

 

Kada nas neko napadne onako bezglavo tu jednostavno nema spasa, rešiće nas pre ili kasnije. Od kontri im ne preti opasnost, ne trebaju im ni štoperi, ne treba im čak ni 11 igrača na terenu. Sve ćemo to da im nadoknadimo i da im se namestimo.

Link to comment

Au. Mislim da je posed lopte u zadnjih 10 minuta bio 95-5. Sa igračem više.

 

Jebote. Kakvi mamlazi.

 

Zašto ali zašto vadi i Sumu i Natka kad jedino oni mogu da zadrže loptu....jebote.

Link to comment
4 minutes ago, Ayatollah said:

Nikada domaći treneri neće naučiti da gomilanje odbrambenih igrača ne znači da će se tim bolje braniti, kao što gomilanje napadača ne znači da će se igrati viktorija pred golom protivnika, a POSEBNO ako se igra u neuigranoj formaciji...

Objašnjeno.

Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

Posle ove Savine bruke ne želim više ni da gledam Partizan.

 

Obrukao se. Kukavički vadi Natha a već izašao Suma, da bi uveo nekoliko balvana.

 

Dobio je po nosu zasluženo. Imaš igrača više i ti se braniš ko pička.

 

Želim da ode iz Partizana.

 

Brt, najbolje da će njegov naslednik bilo šta drugačije da uradi u sličnoj situaciji. Mi smo u LE već izgradili trademark da dobro počnemo takmičenje u grupi, dođemo u situaciju da tamo pred kraj sami rešavamo svoju sudbinu, ključnu utakmicu počnemo dobro, sve nam se namesti i sve to prospemo u poslednjih 10 minuta. To nije nikakva slučajnost niti zla kob već isključivo batađoristički "neće valjda" mentalitet kojeg se nijedan naš igrač ili trener nije oslobodio i koji će uvek isplivati u tim poslednjim minutima kada treba dovršiti posao. Malo koja životna trauma može da se meri sa gledanjem naših fudbalskih klubova i reprezentacije u poslednjih 20 minuta neke bitne utakmice. Taj grč, mučenje, odsustvo svake discipline i uzaludne molitve svevišnjem da sudac napokon odsvira kraj, to iritira tri puta više nego kada te neko napuni petardom.

Link to comment

Ne treba Savo da ide, ali mora da uci na svojim greskama, konkretno na ovome sto je Ajatola napisao. Ej bre, igrac vise, trebalo je da stanemo na loptu i razvucemo igru, oni moraju da jure i stiskaju, mi ne moramo, a i ono, IMAMO IGRACA VISE.
Sa te strane nije smeo da menja tehnicare Sumu i Natka, jer buzdovani ne umeju da stanu na loptu, makar i ovi crkli. Jbg. O Stojkovicu ne vredi trositi reci, jebite Savu, ali on je krivac broj jedan za ovo, vratio je protivnika u igru brainfartom.

Link to comment

Za sledeću sezonu uslov svih uslova mora biti odlazak Stojketa i Tošića. Hvala na svemu, dosta je bilo.

Inače, Redoran napisao minijaturu u prethodnom postu. Može slobodno svaki sledeći topik da se otvara istom.

 

Link to comment

Nema tu granica, da smo vodili 4-0 u 60. minutu ovi bi na kraju došli do 4-4.

 

Najveći problem sa ovim (osim što će Stojković i sledeće sezone biti prvi golman) je što će Suma sada ponovo da padne u depru, Bibi će da skonta dubinu ponora na čijem dnu leži srpski fudbal i da uhvati prvu krivinu, i to je to. Mislim, OK, Partizan je to i drugačije neće ići, ali može polagano da se stavlja tačka na ovu a bogami i narednih par sezona.

Link to comment
21 minutes ago, April said:

Boli me kurac više i za fudbal i za Partizan

Sent from fav toy
 

+milion. To bi bilo to,od kosarkarskog kluba sam odavno oladio a od danas i od fudbalskog. Jedino dobro sto pamtim su Newcastle i Anderlecht ovo ostalo sve razočarenje. To bi bilo to pozdrav svima 😀

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...