Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

Pazi, ja mrzim Juventus i želim im sve najgore, neka naprave sve greške koje se mogu napraviti.

 

That said - mislim da bi otpuštanje Sarija bila greška, njihov ceo tim je zreo za remont, osim po jednog/dvojice igrača u svakoj liniji. Kad je situacija takva bolje dati stvar u ruke treneru za kojeg znaš da ima neki sistem i može da ga sprovede u delo adekvatnim pojačanjima, samo mu treba vremena. Što znači slabiji rezultati na godinu-dve, ali veći potencijal i mogućnost konačno osvjanja te LŠ koju oni jure.

Alternativa je da dovedeš iskusnog trenera i radiš instant remont sa 8 novih prvotimaca ili krpiš sastav gde puca najviše i cediš suvu drenovinu. Ni jedno ni drugo neće doneti LŠ.

 

Neki potezi koje su povlačili poslednjih godina su potpuno nerezonski (najupečatljiviji primer - Remzi), a rekao bih i da im je Ronaldo podjednako problem koliko im je i koristan, zato što on igra fudbal koji igra i kad ga imaš u timu mora da bude tako, a to se možda koncepcijski ne uklapa u ostatak ekipe i u trenerovu filozofiju. Takođe, Ronaldo je tu sada i vreme mu ističe, nisam siguran da će on želeti da čeka Sarija da posloži sve.

 

 

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Pazi, ja mrzim Juventus i želim im sve najgore, neka naprave sve greške koje se mogu napraviti.

 

That said - mislim da bi otpuštanje Sarija bila greška,

 

 

 

Gotovo je to, vec je bivsi

 

Edit. Inace se slazem da je trebao da ostane

Edited by de Sisti
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...