Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

26 minutes ago, renne said:

vi zapadnjaci se baš stisli, niko neće da plati originalnu pretplatu

 

Mucene duse, sta da radis :whistle: Platio dazn za premijer ligu, poceli da prenose odlozeno. Kupio kanadjane, skinuli evropu posle 2 meseca. Skaj nemacka kosta bogaoca, pretplata na 2 godine, kucu da sagradim i lavove na sve cetri strane i preteklo bi mi. A plus njemci komentatori. Kao prenos saha da slusam/gledam

 

@maharaja kodi je p2p ;)

Edited by Zlurad
  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, 189- said:

a kakav je penal dobio lyon?

 

golcina ronalda za 2-1.

Gledao sam City-Madrid, tek sam kasnije video taj smehotresni penal, neverovatno sta se sve svira kao penal, kakav glupan od sudije.

Ispali Real i Juve, pa nije lose CL vece.

  • +1 2
Link to comment
50 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Je li Sterling ikada pokušao da izdrži neki duel kao muško? Jbt pada na svaki nudge

Moderan igrac, cim oseti vazduh protivnickog igraca pada, a sto je najgore to uglavnom  prolazi kod sudija. Kod osporavanog Briha ipak ne.

Link to comment

Ono na Sterlingu bi bilo koji sudija iz Italije sudio kao penal. Drzanje Jovica nisam najbolje video, no cini mi se da bi i to bilo sudjeno.  Nemacki retard ne ume da oceni faul, pa da mu zivot zavisi od toga.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Miljenko said:

Ono na Sterlingu bi bilo koji sudija iz Italije sudio kao penal. Drzanje Jovica nisam najbolje video, no cini mi se da bi i to bilo sudjeno.  Nemacki retard ne ume da oceni faul, pa da mu zivot zavisi od toga.

Pa ono kad je KDB ostao maltene bez gaca od strane Karvahala.

Link to comment

Da. Plus par prekrsaja u zoni suta, koji su bili skroz ocigledni. Slabije gledam PL poslednjih par godina, pa me izuzetno nervira ovakav kriterijum. Ili je fudbal ili je ragbi, ne moze postojati neka sredina.

Link to comment

Nikad nije šteta kada ispadne Juventus. Jeste da bi bilo zanimljivije da su oni protiv Sitija ali nema veze, dobro je ovako, uvek za slabije protiv bogatuna

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, 189- said:

steta za juventus i ronalda. 

 

bio bi bolji mec juventus - city.

lyon je nezgodna ekipa, protiv psga su igrali 0:0, danas primili gol iz nepostojeceg penala i iz majstorije ronalda. tvrdi su, cvrsti, imaju par dobrih igraca na lopti (memphis, aouar pre svega) i deluje da je garcia to dobro utegao. juve city bi bio otvoreniji mec sigurno, ali pitanje je da li bi juventus pruzio bolji otpor nego sto ce lyon jer ovo sto sam ja video od juventusa je totalni raspad, ne lice ni na sta. a sarri je jednom popio sesticu od guardiolinog citya.

Link to comment
12 hours ago, goofs said:

Prica se o smeni Sarija. Covek ce biti najtrofejniji trener koji redovno dobija pedale.

 

Pa kad je situacija gora nego kod Alegrija, a imaju 1 Ce Ronalda.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...