Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

Najsmarackiji tim u univerzumu. Ako nekome uvek zelim poraz, to su oni.:D

Pristojan tim imaju i imaju solidne sanse za makar finale, na osnovu kostura.

Link to comment
1 hour ago, Meazza said:

Samo da ne udje luzerski Atletiko u finale, onda bi ishod bio poznat pre nego sto i pocne mec.

To su pričali i za Klopa :fantom:

 

Link to comment
58 minutes ago, Bogotac said:

Ja bi voleo,da zaokruzi Colo svoju misiju,digao ih je na najvisi nivo posle 2 decenije

 

Sve je to lepo, ali nije dobro za fudbal da osvajaju bunkerasi. Neka osvoji najseksi tim na svetu, Atalanta.

Link to comment

Koliko su finala LŠ/KEŠ izduvali, 3?

 

Samo u ovoj deceniji su uzeli 3 LE. 

 

Ne mogu ni da izbrojim koliko puta su sjebali Barselonu u svim takmičenjima u tom istom periodu, jaki su k'o beton. Simeone je bolji Murinjo od Murinja. 

 

Da me iko pita koga ne bih na žrebu, eto ga odgovor. 

Link to comment
Just now, Plajvi said:

Da me iko pita koga ne bih na žrebu, eto ga odgovor. 

Bez namere da potcenjujem ostale, ali mislim da su jedino oni mogli da eliminišu Liverpul u LŠ ove godine, što su i uradili.

Link to comment

I to 3 veoma nesrecno izgubljena finala. Navijacu za Atalantu u svakom slucaju. Igraju dobar, lep fudbal, ispodpsatm su tim, mozda neko finale protiv Siti Mancestera ili Bajerna. Samo bez anti-fudbal Atletika. Bice i zanimljivo videti koga ce sve sudije pokrasti, jer je i to neizostavni deo lige sampiona, pogotovo zavrsnice, koliko vec godina... Koga li ce sad pogurati?

Link to comment

Jbt a kad ih je ono Dinamo oprao na početku grupne faze (4:0 bješe?) bilo je dosta ljudi u fazonu "eto i iz takve lige zalutaju u LŠ". A mnogo su gotivni.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...