Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

3 minutes ago, Zlurad said:

 

Promenio sam kineza, zajebao sam se. Morao sam da nadjem nekog ko prima pejpal a ne karticu, cisto da se malo sakrijem pa plus vpn...secka ubija


Ja ostao veran i kad malko secne BT ja prebacim na SKY švabe. Zanimljivo da u HT slušam Ria i Leskota bez problema. 
Slažem se da su Arene neslušljive ali probaj skandinavce, kod njih mi nikad nije zakucalo. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Je li Sterling ikada pokušao da izdrži neki duel kao muško? Jbt pada na svaki nudge

Nikad u poslednjih 10 godina (slabo sam ga gledao u petlićima QPR pa ne mogu da garantujem).

 

Ajde što pada nego što rutinski grabi loptu u ruke :isuse: Dobro sad kad je superstar™, ali pokušavao je tako na autoritet da izvuče faul još kao tinejdžer.

Link to comment
11 minutes ago, Weenie Pooh said:

ali pokušavao je tako na autoritet da izvuče faul još kao tinejdžer

 

Imamo takvog jednog kod nas. Čupo misli ako je bio mvp turnira sa France U14, da će mu se Dean, Moss i ekipa klanjati do zemlje.

Link to comment

KDB je carski igrac i mora da ima uz sebe makar B.Silvu, ako je mu je vec prezimenjak pred penzijom. S druge strane, neobjasnjiva odluka Zidana da Valverde bude rezerva na ovom mecu, posle onako dobro odigrane sezone.

Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Poslednji put je pustio suzu protiv Liverpula :happy:

 

bogami buljson mu je sigurno još uvek razvaljen od tada, ko ne bi zaplakao :happy:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...