Jump to content
IGNORED

Serie A 2019-2020


goofs

Recommended Posts

Nisam znao za Milvol, to je bzvz. Tad je Celzi bio mina, osvojio je. Onda sledeci put Real u osmini koji osvaja. Izmedju ona sezona gde Napoli ispada u grupi sa 12 bodova, u krugu sa Arsenalom i Borusijom, a sad Barsa, ipak prekaljena u ovakvim utakmicama...Sad su jos i najbolje mozda prosli u zrebu. 

 

Onda da sacekamo Orasija neko vreme taman dok krenu transferi i vesti, moze i Meaca da otvara, njega zaboravih da pomenem, kako god, dostojanstveno i demokratski... 

Link to comment

Statistika ko biki veli da je od Atalantinih 98 golova tacno 0 postigao igrac italijanskog drzavljanstva. Ruku na srce ni nemaju ih, osim Kaldare koji je tu od polusezone.

Link to comment

Pisao sam na drugoj temi zasto je ovo debilan potez, ali na stranu sa tim - koga ce sad da dovedu? 

 

Poketino mi se cini kao jedini logican izbor, Zidan nema razloga da dolazi u Juventus, Inzagi je cini mi se prosle godine potpisao novi ugovor sa Laciom i igra LS sledece, Alegri? To bi bilo svojevrsno samopucanje u nogu. Ko je jos od top trenera slobodan? Rangnick, Jardim? 

 

Sari, jbg, imao je ambiciju ali nije imao razumevanje uprave (u dva kluba). Mislim da je potpisom za Juventus sebi zatvorio vrata Napolija, inace bi ga docekali nazad ko mesiju, makar Gatuzo osvojio ligu sampiona. Ovako mu ostaje neka Roma, Milan, mozda i post-Conte Inter neke od narednih godina. I dalje mislim da je odlican trener, ali da za to sto on hoce treba vremena, a on vec ima 61, nije u cvetu mladosti.

Link to comment

Sarri je dobio u ruke najbolji i najskuplji Juventusov tim (po imenima) u historiji. Umjesto da pogazi sve u Serie A i uzme CL, došao je u situaciju da na suhi kvalitet sud...ovaj, Ronalda i Dybale osvoji naslov za dlaku ispred Intera, Atalante i Lazija, a u CL mu Lyon uzima mjeru.

  • +1 2
Link to comment

I pride izgubio finale kupa od Milana. Jeste nebitan trofej, no na tom mecu bese nisu dali gol. Na osnovu sastava ekipa pred pocetak sezone, ocekivao sam da ce osvojiti ligu sa minimum 15 poena prednosti. Jesu ostali CL timovi igrali dobro, no Juventus je tesno dobijao i prosecne ekipe. Lazio izadje kod kuce, ocas posla petardira protivnika, dok su ovi dobijali sa 2-1 iz kola u kolo.

Da li je do trenera koji nije umeo da poslozi ekipu, ne znam, no igra je precesto bila nikakva, uz izvlacenje na individualni kvalitet.

Lazio i Atalanta nemaju ni priblizno dobre postave, a vecinu tih laksih utakmica su rutinski resavali zatrpavanjem protivnika.

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Sarri je dobio u ruke najbolji i najskuplji Juventusov tim (po imenima) u historiji. Umjesto da pogazi sve u Serie A i uzme CL, došao je u situaciju da na suhi kvalitet sud...ovaj, Ronalda i Dybale osvoji naslov za dlaku ispred Intera, Atalante i Lazija, a u CL mu Lyon uzima mjeru.


Daj ne preteruj!

 

 

Meni je žao Sarija, kao što mi je bilo žao i posle one scene sa Kepom (i kasnije kad su ga šutnuli). Očigledno nema dobrog agenta i jake ugovore iza sebe-gde će on posle ovoga? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...