Jump to content
IGNORED

Serie A 2019-2020


goofs

Recommended Posts

Udineze krucijalne bodove opstanka vadi protiv Juvea golom u 90+ iz 2 u 1 zargonom malo juznijeg topika. 
 

Serem im se po sred fudbala i mafijaske zemlje. 

Link to comment

Kakva greska sudije na Brescia-Parma.:D Prekida goste u gol sansi, kako bi pokazao zuti karton za igranje rukom i svirao slobodan udarac na 30 metara od gola. Da je pokazao crveni karton, pa i da razumem.

Edited by Miljenko
Link to comment

Serija A je dosta podigla "efikasnost" ove godine, 2 kola pred kraj 3.02 gola po utakmici. Unazad 7-8 godina sve brojke su bile blizu 2.5 (osim 16/17 kad je bilo 2.96).

 

Lazio i Atalanta su evidentni upsideri ovde, Milan se razmahao u drugom delu prvenstva, cenim da i Juventusu prija prelazak sa Alegrija na Sarija, Inter se oslobodio Spaletijeve krljacine. Jedini koji ozbiljno idu nadole su Napolitanci, Gatuzo zatvorio sve pristupe golu.

Link to comment

Jeste da ima puno prelaza, no meni Italijani nikada nisu bili tako zanimljivi za gledanje, kao ove i prosle sezone. 

Uvek sam mrzeo ono kada tim povede 1-0 i onda se grcevito brani do kraja.

Link to comment
33 minutes ago, Miljenko said:

Jeste da ima puno prelaza, no meni Italijani nikada nisu bili tako zanimljivi za gledanje, kao ove i prosle sezone. 

Uvek sam mrzeo ono kada tim povede 1-0 i onda se grcevito brani do kraja.

Kako sada cenis sanse Napolija protiv Barse? Promenjene okolnosti, Barsa ce verovatno da proba da povadi sezonu prolazom dalje, Napoli dosta razigran, spanska liga je gotova... Odmorni ce biti ali imace dobru pauzu igraci Barse... 

Edited by W.F.C.
Link to comment

Odbrana vam je dobra, no napad deluje najlosije godinama unazad. Barsa dosta bolje igra na domacem terenu, mada ni kod njih realizacija nije na ocekivanom nivou. Ja ocekujem 2-0 ili 2-1 za Barsu. Sanse su recimo 70-30, zbog neubedljive Barse.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...