Jump to content
IGNORED

Serie A 2019-2020


goofs

Recommended Posts

Citam sad svoj prvi post na ovoj temi, otprilike od sedam fudbala ja sam omasio sest :D Lacio i Atalanta su mi bili zreli za podbacivanje, a kao najveceg konkurenta Juventusu sam video Napoli, plus favoriti iz mraka - Torino i Fiorentina :lolol: pogodio sam ono sto se ne promasuje - Juventus sampion i poprilicno nezanimljiva trka (rezultatski) za titulu, ali rekao bih da je bila zabavnija sezona od prethodne, nadam se da ce neke ekipe koje su u naletu (Milan, Roma, Atalanta, pa i Lacio) da nastave u tom smeru, a da ce jbni Juventus jos malo da propadne i da cemo konacno gledati zanimljivo prvenstvo i trku u dvoje troje petoro.

 

btw. Milan sampion u post-COVID fazi :fantom: 

Link to comment
2 hours ago, W.F.C. said:

Evo vec reseno sve, cooling break... Pola sata dovoljno bilo.. 

Kao navijac Verone, i simpatizer ekipa sa juga (iskljucujem Napoli, naravno) nadao sam se :)

Dobro, ode Leće, ulaze Benevento i Crotone.

  • +1 1
Link to comment

Sari i Macari su carevi, to smo znali odavno... 

9 minutes ago, Godfrey said:

Kao navijac Verone, i simpatizer ekipa sa juga (iskljucujem Napoli, naravno) nadao sam se :)

Dobro, ode Leće, ulaze Benevento i Crotone.

Sto iskljucujes Napoli, postoji li veci juznjacki grad u Europi? I zanimljiviji klub sa istorijom i ludilom koje ga prati? 

Link to comment
19 minutes ago, goofs said:

Citam sad svoj prvi post na ovoj temi, otprilike od sedam fudbala ja sam omasio sest :D Lacio i Atalanta su mi bili zreli za podbacivanje, a kao najveceg konkurenta Juventusu sam video Napoli, plus favoriti iz mraka - Torino i Fiorentina :lolol: pogodio sam ono sto se ne promasuje - Juventus sampion i poprilicno nezanimljiva trka (rezultatski) za titulu, ali rekao bih da je bila zabavnija sezona od prethodne, nadam se da ce neke ekipe koje su u naletu (Milan, Roma, Atalanta, pa i Lacio) da nastave u tom smeru, a da ce jbni Juventus jos malo da propadne i da cemo konacno gledati zanimljivo prvenstvo i trku u dvoje troje petoro.

 

btw. Milan sampion u post-COVID fazi :fantom: 

Desava se i najboljima 😁

Za novu temu ti, Maharaja ili Mlatko kao starisedelac, Orasi cim se preselio znaci da se i ozenio, e sad gde je tu Roma ja ne znam... 😁

 

Link to comment

Отежала ми је корона живот биг тајм. Све је ок, фала бобу, него је будућа госпођа Ораси у Скопљу и прво се нисмо видели више од 100 дана, а онда је свако виђење тешко довијање и стрес да се не деси нешто са границама док сам ја тамо или она овде код мене.

Малтене сам све остало запоставио, од наставка сезоне сам погледао 5 минута против Бреше и то је, немам шта да кажем иако углавном прочитам шта се пише овде.

Враћам се за нову сезону, ваљда :D

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Sari i Macari su carevi, to smo znali odavno... 

Sto iskljucujes Napoli, postoji li veci juznjacki grad u Europi? I zanimljiviji klub sa istorijom i ludilom koje ga prati? 

Uhh, tu se privatno prepliće sa fudbalom.

Fudbalski - jednostavno ne volim tu liniju Napoli-Boca-Millwall-Rad

Klošari su mi.

Privatno - ne plaši se Rima, zmija leži mirno u Napulju.

Svi valjda biramo klubove po nekim ličnim afinitetima.

Chelsea - Napoli u Ligi Šampiona se prati na Jugu, Lampardov gol iz penala..odio Napoli

Noi non siamo Napoletani!

Edited by Godfrey
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...