Jump to content
IGNORED

Serie A 2019-2020


goofs

Recommended Posts

10 hours ago, ArleKino said:

Batistuta je čovjek...ne, biće koje je spasilo Tottija da u penziju ne ode bez ligaške titule. Onaj ko jebenu Romu dovede do titule zaslužuje beatifikaciju.

 

Zasluzuje, pa opet stojim iza toga sto sam napisao. Mislim da niko ne bi stavio Batistutu ispred Van Bastena. Njegov sut i heading, plus izuzetna tehnika.

Edited by Meazza
Link to comment
10 hours ago, ArleKino said:

 

 

 

Batistuta je čovjek...ne, biće koje je spasilo Tottija da u penziju ne ode bez ligaške titule. Onaj ko jebenu Romu dovede do titule zaslužuje beatifikaciju.

 

+1

Link to comment

Vazi i obratno jbg, ne bi ni Batistuta imao titulu da nije dosao u Rim. A ako me secanje sluzi njima je titulu nekim jako bitnim golovima u aprilu i maju najvise doneo - Vicenco Montela. 

Link to comment
13 hours ago, dillinger said:

Taj Juve je nekonvencionalan izbor ali stvarno na papiru nikad jaci tim nije igrao u Italiji. OK na stranu malverzacije ali imali su za celu sezonu samo 1 poraz, od takodje prejakog Milana

 

:lolol: kako na stranu prvi bold i onda poenta u drugom boldu

 

Slazem se da je taj Juventus bio po imenima nadrealno jak (ne bih rekao najjaci ikada u Italiji, bar ne meni), ali uvek ce im ostati mrlja od Kalcopolija, a i nisu se proslavili u Evropi.

 

 

Link to comment
5 hours ago, dillinger said:

Vazi i obratno jbg, ne bi ni Batistuta imao titulu da nije dosao u Rim. A ako me secanje sluzi njima je titulu nekim jako bitnim golovima u aprilu i maju najvise doneo - Vicenco Montela. 

 

Upravu si za Montellu, nazabijao se bitnih golova onoliko. 

 

No ne slažem se da vrijedi i obratno za Batigola. Gdjegod da je otišao tog ljeta, taj bi tim uzeo titulu. Sjećam se da sam sa solidnom knedlom u grlu to i predskazao svom najboljem drugaru milanisti koji je odmahivao glavom jer je Lazio doveo Crespa i Lopeza.

Link to comment
2 hours ago, Glass Joe said:

Batigol je 9 godina svog prajma proveo u prosecnoj fiorentini, od toga jednu u seriji B. Inace je imao jaci i razorniji sut od Van Bastena

 

Jaci sut da, ali MVB je imao neprevazidjenu tehniku i preciznost suta. Iz najnezgodnijih uglova, i levom i desnom je sutirao podjednako dobro (sto bi se reklo perfectly-two footed) i precizno (po tome mislim da mu nema ravnog), a Batistuta je bio izraziti desnjak koji je morao da se namesti na svoju jacu nogu. On top of that Van Basten je bio kompletan fudbaler, koji je imao veoma prefinjenu tehniku kojom se obilato koristio da kreira za saigrace sto ga stavlja u kategoriju iznad, gde spadaju najbolji od najboljih.

Link to comment

Ja isto nisam bio fan Ragnika (mislim da sam pisao i na temi o tome), ali sam posle malo istrazivao podrobnije, lik je 1 vizionar, napravio bi od Milana nesto sto je Klop napravio od Liverpula, svidele su mi se ideje koje fura i to sto ne bezi od toga da se skloni u fotelju i pusti drugog trenera da radi posao. Uostalom, napravio je od mrtvog Lajpciga tim za 1/4f Lige Sampiona.

 

Mislim da je ovo dobar potez na kratke staze, jer Pioli stvarno deluje da je uzeo konce u svoje ruke (mada treba uzeti u obzir i celu situaciju oko COVID prvenstva), i neka je nada da ce nastaviti tako u sledecoj sezoni koja pocinje vrlo ubrzo po zavrsetku ove, te da ce na krilima toga i par dobrih transfera moci da se uguzi u top4 i konacno u tu Ligu Sampiona.

 

No pitanje ostaje sta nakon toga i kuda nakon toga, Pioli ne deluje kao lik koji moze da se nosi sa Konteom i Juventusom, sa sumnjivom upravom u klubu i celavom spodobom Gazidisem, izgleda kao da se zadovoljavaju sudbinom modernog Arsenala, uvek tu oko 4-5og mesta, nekad Liga Sampiona, nekad ne.

Link to comment

Sampdorija - Djenova 1:2

 

Malo konteksta, Samp je zakucan u sredini tabele, nit moze gore nit moze dole, no u dobroj su formi i imaju 15 bodova iz poslednjih 6 utakmica.

Djenova je u grcevitoj borbi za opstanak sa Leceom, imaju jedva 2 pobede u poslednjih 8 utakmica (od restarta), obe protiv skarta lige i rivala za opstanak.

 

I onda ovo. Pa jbt.

Link to comment



Sampdorija - Djenova 1:2
 
Malo konteksta, Samp je zakucan u sredini tabele, nit moze gore nit moze dole, no u dobroj su formi i imaju 15 bodova iz poslednjih 6 utakmica.
Djenova je u grcevitoj borbi za opstanak sa Leceom, imaju jedva 2 pobede u poslednjih 8 utakmica (od restarta), obe protiv skarta lige i rivala za opstanak.
 


Izvukli su se zasad, ne razumem šta je čudno?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...