Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Čak i za bekapa nemaš koga. Pogledaj reprezentaciju. Nakon velike četvorke, sledeći na spisku su Peno, Pot i Ilija Đoković, otprilike. Baš smo zaribali sa produkcijom plejmejkera.

Edited by Nikodije
Link to comment

tja pojaviće se neko. mislim za represtaciju. nije ni Vasa do skoro bio velika četvorka. a kamoli Jović koji je došao niodkuda kao 3. plej Radničkog. u početku je izgledao neadekvatno i za bekap u Zvezdi, pa je proradio

Link to comment

A vidi, sad je to trip kao nema ko, a u situaciji si da ti ovaj bradati igra. Mi kao da jurimo titulu u EL, pa je frka ako nam bekap na kecu nije EL iskusnjara

Tako da, jeste, bio bi Pot, Ljubičić, Cvetković, Rebić ko god, ali tu bar možeš da računaš na neki igrački rast tokom sezone

Na kraju krajeva, bilo ko od tih momaka da dobije minutažu i ulogu kakvu ima sinko, sumnjam da bi bili lošiji

Cvele je igrao sa 17 Evrokup, mislim ništa spec, ali nisu nam baš toliko porasli standardi, da ne bi mogli da istrpimo nekog od tih igrača, kao bekap

 

Ne vidim problem ni Uskoković da se ubaci u vatru, al Čović verovatno hoće da mu napuca statistiku u FMPu, pa da ga zavali kao Apića.

Naravno da nije spreman za EL, al ne možemo mi ko Real, da probiramo najbolje od najboljeg, pa da ubacimo nekog kao Luku, direkt u prvi tim

 

Edited by Garnirung
Link to comment

Pa dobro, bradatog svakako ne računam kao legit igrača za Zvezdu, niti je on tu zato što nema ko drugi. I Ljubičić i Pot i Cvetković bi bili bolja rešenja.

Možda Uskoković od mlađih u perspektivi. Valjda će sada da maknu Pota iz Fmp-a, pa da se ovaj razmahne, i da vidimo ima li tu materijala za nešto više

Edited by Nikodije
Link to comment
43 minutes ago, MiddleClass said:

Pot bolji od Filipa?!

 

Jbt...

 

Čemu ta potreba da svoje košarkaško neznanje kačiš na jarbol i ponosno mašeš njime

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...