Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Odza ako prodate za neku sicu je veliki minus. 

 

Kakav god da je, može samo da bude još bolji sledeće sezone I one tamo. 

 

Fizikalije su mu na nivou nba tako da ne znam sta vam to treba. 

Link to comment
6 hours ago, pbg12345 said:

ma naravno da je bolje za njega

samo nisam siguran koliko je za zvezdu dobra ovakva kadrovska politika

sve formirani igraci (jos pre 10 godina :D ), presli zenit

ok, od filipa covica se moze ocekivati da "raste"

 

Haha, good one 😂😂😂

Link to comment
2 hours ago, samo_opusteno said:
2 hours ago, Heaviside said:
Odžo je odličan za ABA, ali bilo bi previše da držimo stranca da nam bude treća petica. Toliko može i Ristić da odradi. Nadajmo se da će Kuzmić i Gist biti zdravi.

Ristic nije ni za Aba ligu a Odzo je izbacivao ljude sa terena posle 3 minuta. Iskreno nadao sam se da cu ga gledati kako zakucava ljude po el, bezveze mi ovo danas. Nadam se da ispucavaju negativne poene pre nuklearke.

Nema sumnje da je Odžo mnogo bolji od Ristića. Ako ga prodaju, to neće biti zato što veće nade polažu u Ristića, već zato što su procenili im se ne isplati da potroše njegovu platu plus obeštećenje da bi dobili veći kvalitet na poziciji trećeg centra. Možda jednostavno ne možemo sebi da priuštimo da imamo tako kvalitetnog trećeg centra. 

Link to comment

Ojo mi deluje kao tipican late bloomer, a pricaju i da je radan, te sam ocekivao ozbiljan napredak sledece sezone. Mislim da bi u EL bio odlicno oruzje. A tek Borisa ima potencijal za eksploziju. Bas losi potezi ako odu, ali po potezima u prelaznom roku prostor im je ionako suzen, pa bolje da idu. Tomic je ocigledno dobio autonomiju i koristi je za dovodjenje olinjalih krpa zvucnih imena u nadi da ce ovde otpevati labudovu pesmu . Nista mi se ovo ne svidja, nista gledanje ispod radara, mastovitost i dovodjenje igraca koji gore da se dokazu na najvecoj evropskoj pozornici™. Zapravo, Limar Prislonica im objasnio sa Rasonom Tomasom kako je to trebalo da izgleda.

Link to comment

Limar Prislonica ima veze sa dovođenjem Tomasa koliko i sa time da li će i kad otići sa GO SNS-a. 

 

Da sam ja Čović a da mi je koncept tima kao što je ovde zamišljen, raspitao bih se dobro u kakvom je stanju Kuzmić, ako je u odličnom stanju išao bih sa njim, Odžom i trećim centrom bez problema, dal Ristićem dal nekim drugim koji će da lepi i skače nebitno, ne bih dovodio Gista. Ostavio bih na 4 Brauna i Borišu, tu je i Faje da krpi pozicije 3-5. Pare koje bih utrošio za Gista bih upotrebio ili na bekap pleja ili na nekog tweenera scorera na 2-3 koji može sa loptom u rukama, igrač tipa Riversa samo mlađi, može da se nađe takvih igrača po Evropi.. 


E da, za Dženkinsa sam razapet™. Moje neko mišljenje je da su njegovi najbolji dani iza njega, nisam siguran dal da očekujem neku ludačku energiju pošto očigledno voli da bude u BG ili će da završi ko Cirbes. 

Edited by theanswer
Link to comment
48 minutes ago, los borrachos said:

Ojo mi deluje kao tipican late bloomer, a pricaju i da je radan, te sam ocekivao ozbiljan napredak sledece sezone. Mislim da bi u EL bio odlicno oruzje. A tek Borisa ima potencijal za eksploziju. Bas losi potezi ako odu, ali po potezima u prelaznom roku prostor im je ionako suzen, pa bolje da idu. Tomic je ocigledno dobio autonomiju i koristi je za dovodjenje olinjalih krpa zvucnih imena u nadi da ce ovde otpevati labudovu pesmu . Nista mi se ovo ne svidja, nista gledanje ispod radara, mastovitost i dovodjenje igraca koji gore da se dokazu na najvecoj evropskoj pozornici™. Zapravo, Limar Prislonica im objasnio sa Rasonom Tomasom kako je to trebalo da izgleda.

 

bio je tomic mastovit prosle godine sa baronom i fajeom za koje niko nije cuo. a sada ocigledno nije bilo potrebe za mastovitoscu, para ima, a otvorile su se neke opcije koje su ranije bile nedostupne. kuz, jenkins, brown, gist, svi su oni imali jake ugovore prosle godine u ovo vreme. sada su bili dostupni, i ovi nisu hteli da ih propuste.

Link to comment

Djenki je valjda devojka trudna (a nasa je). Ja mislim da ce i ojo i borisa otici samo ako dobiju ponude koje se ne odbijaju. Covic je fino zaradjivao na takvim igracima, pa ne verujem da ce da ih da bud zasto.

Faje ne moze na 3 nikako.

Sudeci po forumskim grobarima, napravili smo nba tim. Sudeci po forumskim ciganima, imamo 12 raspalih igraca i ispusenih mustikla koje nisu ni za kurac...

Realno kako god obrnes :)

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment
54 minutes ago, theanswer said:

Limar Prislonica ima veze sa dovođenjem Tomasa koliko i sa time da li će i kad otići sa GO SNS-a. 

 

Da sam ja Čović a da mi je koncept tima kao što je ovde zamišljen, raspitao bih se dobro u kakvom je stanju Kuzmić, ako je u odličnom stanju išao bih sa njim, Odžom i trećim centrom bez problema, dal Ristićem dal nekim drugim koji će da lepi i skače nebitno, ne bih dovodio Gista. Ostavio bih na 4 Brauna i Borišu, tu je i Faje da krpi pozicije 3-5. Pare koje bih utrošio za Gista bih upotrebio ili na bekap pleja ili na nekog tweenera scorera na 2-3 koji može sa loptom u rukama, igrač tipa Riversa samo mlađi, može da se nađe takvih igrača po Evropi.. 


E da, za Dženkinsa sam razapet™. Moje neko mišljenje je da su njegovi najbolji dani iza njega, nisam siguran dal da očekujem neku ludačku energiju pošto očigledno voli da bude u BG ili će da završi ko Cirbes. 

eh, ali kako onda sin da igra

 

previdja se kod analize tima, da kako god okrenes zvezda na 1 ima krater

 

ovako ili slicno sklapane ekipe sa ex yu prostora nikad nista nisu uradile u evropskim okvirima

razlog je vrlo jednostavan, koliko god ovo mocno delovalo u teoriji za nase prilike, ovo je u odnosu na najbogatije el klubove i dalje go kurac

a od ove ekipe ne mozes ocekivati da ide preko svoje granice, individualno nema ko da napreduje, bice dobro ako vecina ovih igraca izvuce i priblizan nivo svojoj najboljoj kosarci

ostaje aba liga, ali sve i da se uzme aba, ako se bude islo sa ovim konceptom i sledece sezone, zvezdu nece gledati skoro niko

pogotovo ako fudbalski tim nastavi sa rezultatima iz prethodne dve godine

 

potpuno je zatvoren "dotok" novih mladih igraca iz fmp

kad su se tamo napokon resili filipa i klinci dobili priliku da igraju, istovremeno im je postavljen zid u zvezdi

ne znam zaista koja je onda svrha fmp?

zasto to uopste postoji?

 

i sve ako bi poverovali da je simanic prodan za neke velike pare, koji je to sledeci igrac koji moze biti prodat?

nema ga ni u najavi

Link to comment

Simnic jos nije prodat. Ako bude, bice za neku priatojnu lovu. Koliko je to, dok ne bude niko ne moze da kaze.

Nije bas da je realno da scake godine niken po par mladih igraca. U fmpu ima talenta al su uglavnom to igraci koji tek treba da se dokazu. Prosle godine je preslo nekoliko njih.dogodine bi mogli uskokovic ili paunovic, pa one tamo tomasevic ako se bude dobro razvijao.

Od mladih igraca bi recimo miskovic bio super, al ne verujem da bi ga misko pustio. Od ovih koji bi trebalo da su sazreli, malo ko je dostupan ili se pokazao kako treba. Npr. Zagorac, jaramaz, ristic... Prva dvojica su bili glavni igraci u aba pre 2-3 sezone, ovo prosle je bilo bas uzas. Rile je dosao sa koledza i nije se proslavio.

Po meni ovaj tim zvezde sa pogodjenim pg moze da bude odlican. Borice se za top 8. Da li ce tamo stici zavisi i od konkurencije i od uklapanja igraca.

Da ce odlaskom borise faliti neki prospekt koji bi bio dodatni plus uz rezultate hoce. Tu su davidovac i dobric. A na kraju ako rezultati budu dobri sve ce to da se zaboravi. Ako budu losi, pljuvace se, a nije da toga ikad fali...


Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

Da sam ja Čović a da mi je koncept tima kao što je ovde zamišljen, raspitao bih se dobro u kakvom je stanju Kuzmić, ako je u odličnom stanju išao bih sa njim, Odžom i trećim centrom bez problema, dal Ristićem dal nekim drugim koji će da lepi i skače nebitno, ne bih dovodio Gista. Ostavio bih na 4 Brauna i Borišu, tu je i Faje da krpi pozicije 3-5. Pare koje bih utrošio za Gista bih upotrebio ili na bekap pleja ili na nekog tweenera scorera na 2-3 koji može sa loptom u rukama, igrač tipa Riversa samo mlađi, može da se nađe takvih igrača po Evropi.. 


E da, za Dženkinsa sam razapet™. Moje neko mišljenje je da su njegovi najbolji dani iza njega, nisam siguran dal da očekujem neku ludačku energiju pošto očigledno voli da bude u BG ili će da završi ko Cirbes. 

 

Tako sam nekako i ja razmišljao. Brown i Boriša na 4, Kuzmić i Ojo na 5, Faje kao ispomoć na obe pozicije + Perper da pomogne na 4. Pod uslovom da je Kuzmić jednako pokretan kao pre povrede, tj da može da drži apsolutno svakog centra u Evropi, tu onda imamo svakakvih simpatičnih mogućnosti za kombinovanje + Boriša bi imao neke minute u EL i mogao bi da nauči ponešto. No, očigledno je da su ponude za Borišu i Oja već postojale, pa su se doveli osigurači.

 

Što se Jenkinsa tiče, ne znam ni sam. On donosi odličnu odbranu i prodornost, sa druge strane ni izbliza nije dobar sa loptom niti može da igra pleja (pre Baron to može), što nam je neophodno, jer nam je rezervni plej rekreativac. U onoj najboljoj sezoni Zvezda je izgubila top 8 nakon povrede Jovića, jer Jenkins nije mogao to da igra, mada je tad rezervni plej bio 6 klasa bolji od sina buce.

Link to comment

Evo sad ce zena bas da kaze da ce u Zvezdu, nema od toga nista, da se ne zajebavamo..Caco otisao iz CSKA, nesto sam procitao da kao hoce da podmlade ekipu a i De Colo je otisao u Fener. Ne verujem da Teo ne bi otisao u Moskvu ako bi ga zvali. A i koji ce kurac Teu ovo zajebavanje po Srbiji, ako se ne bude cimao pljuvace ga cigani a grobari ce stalno da mu pevaju picko ciganska. Mislim nema ko ne bi voleo da on dodje ali treba biti realan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...