Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Teo nastavlja tradiciju... još jedan naš kapiten i najbolji plej u Bolonji :) Tri godine ugovor, grad bombona, zemlja opuštencija :) Zar je iko realno mislio da će da pristane za manje pare da igra u Srbiji a da ga masa usput provlači kroz blato i maže govnima :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

3 godine 6.5 miliona zar stvarno bilo ko moze rec da mu kaze kada je u pitanju ovolika lova? Jbt pa to je 4 milke bruto po godini to ni u NBA ne bi dobio.

Edited by Moća
Link to comment
4 minutes ago, Moća said:

3 godine 6.5 miliona zar stvarno bilo ko moze rec da mu kaze kada je u pitanju ovolika lova? Jbt pa to je 4 milke bruto po godini to ni u NBA ne bi dobio.

6.5 za 3 godine valjda, ne po godini. Sto je opet mnogo vise od onoga sto Zvezda moze da ponudi.

Link to comment
43 minutes ago, Lord Stef said:

6.5 za 3 godine valjda, ne po godini. Sto je opet mnogo vise od onoga sto Zvezda moze da ponudi.

 

pa to i kaze rumunj. odlicno za tea, ponovo ce se igrati seksi kosarka u bolonji. 

Link to comment

Sada više nema dileme da će plej biti stranac, tako da opet dolazimo do cifre od 7 stranaca, i to ako ode Odžo. Malo previše za moj ukus. Da je bar pola - pola.

Link to comment
14 minutes ago, Nikodije said:

Sada više nema dileme da će plej biti stranac, tako da opet dolazimo do cifre od 7 stranaca, i to ako ode Odžo. Malo previše za moj ukus. Da je bar pola - pola.

 

a dva Stefona, Jović i Marković, nisu u opticaju?

 

mada koncepcijski™ više bi nam odgovarao Teo :dry: ali daj šta daš

 

Edited by levi
Link to comment

Za njih dvojicu kažu™ da će ostati tamo gde su sada, sa nekim prejakim ugovorima.

Imamo 4 plejmejkerska superstara, a peti, iole solidan, ne postoji.

Edited by Nikodije
Link to comment

Marković pohvalio ono što radi Zvezda, ali intervju zaključio ovim rečima:
"Tako je, pojavile su se informacije, ali to je teško izvodljivo u ovom trenutku. Mislim da od toga nema ništa".

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...