Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Nije mi jasno zašto se Ćoki odlučio za koncept matore ekipe, to je bukvalno kratkoročno razmišljanje, samo na jednu sezonu i ako se juri instant uspeh (koji ako slučajno izostane u startu, eto sranja i problema, videti pod šilbovanje). Olako se, i po mom mišljenju veoma pogrešno, odrekao mlađih igrača koji bi bili nosioci u narednim sezonama. Plus što "matora" ekipa ne može da raste i napreduje tokom sezone, već samo da pada (u zavisnosti od tempiranja fizičke forme i osećaja trenera za tajming)

Ako se prodaja mladih igrača pravda obešetećenjem, nije moralo da se dovode matori igrači na istim pozicijama, za visoke cifre (u našim uslovima). 

Obezbedio bi Vučko keš za funkcionisanje, svakako.

Moje neko nebitno mišljenje je da dr Ćoki sastavlja ovakvu ekipu iz nepotističkih razloga, da bi junior uživao u EL.

Slično razmišljanje u koncipiranju ekipe je sjebalo KKP u sezoni Vlade Jovanovića, što se klubu posle žestoko obilo o glavu.

Link to comment

Šteta, od Boriše igrački skoro ništa nismo dobili. Surovo smo matora ekipa sada. Baš nijedan prospekt u timu, apsolutno nijedan igrač koji bi mogao da napreduje ili ne daj Bože eksplodira. I stranci su nam takvi. Pominjala se Partizanova f4 sezona u kojoj su McCaleb, Marić i Kecman eksplodirali, kod nas ni tako nešto nije moguće. Možda Dobrić, ali on se verovatno neće uvek ni skidati. Ovo mi solidno smanjuje užitak i želju da pratim. Nisam iz dabogda sve izgubili fazona ali nisam ni nešto naložen. 

 

Morali bi da imamo informaciju o visini obeštećenja da bi mogli da procenimo da li je ovo dobar ili loš potez. Milion je nadrealna cifra za njega, to bi stvarno bilo teško odbiti. Stvarno ne mogu da verujem da bi neko toliko platio za njega. I za Gudurića mi je sumnjiva ta cifra. 

 

Edited by Heaviside
Link to comment

Najnovije rsb informacije:

 

I Odzo bivsi, Teu ponudjeno 1.5 miliona za dvogodisnji ugovor, stavio nas na cekanje, nada se pozivu CSKA. 

Link to comment

Bezveze je što Simanić odlazi, jer "se nije ostvario".

Valjda u novom klubu dobije priliku, pa da vidimo da li je bilo do Zvezde ili njega.

Za Odža mi nije žao. Jeste bio interesantan za gledanje, ali je ipak za nivo ispod onoga što nam treba za Evroligu.

Link to comment

I Ojo i Boriša se ne uklapaju...prezeleni su za ovaj roster.

 

Predlažem dvojac

 

Spoiler

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за raÅ¡ko katiÄ

 

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за tadija dragiÄeviÄ

 

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Odžo je odličan za ABA, ali bilo bi previše da držimo stranca da nam bude treća petica. Toliko može i Ristić da odradi. Nadajmo se da će Kuzmić i Gist biti zdravi.

Link to comment

Nema šta da se žali za Borišom, pogledajte mu minute prošle godine, pre svega u odlučujućim serijama, pa razmislite koliko bi igrao u a) ovoj konkurenciji igrača b) u EL konkurenciji... Očigledno je bilo tada a i po ovim pojačanjima da na momka ne računaju, ako su već mogli da uzmu neke pare, super, najbolje što bi od njega dobili ove sezone. 

Link to comment

Meni je žao jer je neostvaren potencijal.

I za Zvezdu i reprezentaciju.

On je u bljeskovima pokazivao fantastične stvari.

Bilo bi lepo bar da ga ostvari u narednom klubu.

Link to comment

Ma slažem se sa te strane, nego gledam objektivno. Pre će dosegnuti limite koji god da su negde drugde, nego ovde, očigledno. Ako i ode, sumnjam da će otići u neki od Top Evropskih timova, dakle nadam se da će dobiti adekvatnu šansu. Potencijala svakako ima.

Link to comment
Odžo je odličan za ABA, ali bilo bi previše da držimo stranca da nam bude treća petica. Toliko može i Ristić da odradi. Nadajmo se da će Kuzmić i Gist biti zdravi.
Ristic nije ni za Aba ligu a Odzo je izbacivao ljude sa terena posle 3 minuta. Iskreno nadao sam se da cu ga gledati kako zakucava ljude po el, bezveze mi ovo danas. Nadam se da ispucavaju negativne poene pre nuklearke.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...