Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

26 minutes ago, Pantelija jr said:

pobježe mi post na drugu stranu, pa se odvoji od izvora inspiracije, najnovije inkarnacije latinske sentence i potvrde da nomen, zaista, jeste omen...

 

elem, navijač sam, duboko sam svjestan svoje neobjektivnosti, i nastojim da je nadvladam. pretpostavljam da u direktnom prenosu, pod adrenalinom, ne uspijevam u tome baš prečesto - mada imam i svijetlih ternutaka, recimo, prvo sam psovao sudije zbog onog faula sviranog nad Braunom (ono kad je Trinki tvrdio da je ovaj izbacio nogu), ali sam u ponovljenom snimku odmah vidio kontakt po ruci i rekao jbg, jeste faul. dakleM, može se, i kad navijaš za nekoga.

 

e sad, dođosmo do poente. ovi hrkljuši koji pišu ovdje pod raznim imenima, ako zaista nisu u stanju, ni dan kasnije, ni nakon odgledane reprize/klipova, ni nakon potvrde nekih njihovih navijačkih istomišljenika, da vide neke tako očigledne stvari kao što su Panterov ili Gistov faul - jbg, onda i treba da budu tretirani kao hrkljuši.

 

a posebna priča je onaj najrječitiji među njima, prepoznatljiv po misaonom procesu "da, da, Čović, ali najveće zlo ikad je ipak... bla bla". tu potpunost sljepila medicina još opisala nije

Da... 

Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

Eto šta se desi kad čovek kome je skičanje svinja muzika za uši progovori latinski.

 

 

 nemoj da izmišljaš... nisam vas nikad nazvao svinjama

Link to comment
16 minutes ago, MiddleClass said:

Da, slonovi skice, u pravu si....

oro klikće, a miš ciči

 

ok, jasno je da ozbiljne priče ovdje nema, a ne želim da budem nesoj koji vam se sprda dok ste očigledno butthurt, tako da sam sad stvarno na izlasku odavde...

 

ali čisto da ostane zabilježeno, moja priča o skičanju i muzici za uši je bilo otvoreno patkometrsko podbadanje, dakle zajebancija, tako da ne znam čemu preozbiljno shvatanje istog i posljedična uvrijeđenost

Link to comment
18 minutes ago, Pantelija jr said:

oro klikće, a miš ciči

 

ok, jasno je da ozbiljne priče ovdje nema, a ne želim da budem nesoj koji vam se sprda dok ste očigledno butthurt, tako da sam sad stvarno na izlasku odavde...

 

ali čisto da ostane zabilježeno, moja priča o skičanju i muzici za uši je bilo otvoreno patkometrsko podbadanje, dakle zajebancija, tako da ne znam čemu preozbiljno shvatanje istog i posljedična uvrijeđenost

Jesi li pročitao pravilnik KSS o igri pod obručima? Šta veliš o tačCi 33.5 tog pravilnika? Da li i dalje stoji da je Panter napravio pšrekršaj?

Pitanja je mnogo o samo jednom detalju, jednoj sekvenci pri 8'' do kraja a imalo bi toga ALi kome ja pišem kada si već rekao by...

Link to comment
1 hour ago, simple red white said:

Jesi li pročitao pravilnik KSS o igri pod obručima? Šta veliš o tačCi 33.5 tog pravilnika? Da li i dalje stoji da je Panter napravio pšrekršaj?

Pitanja je mnogo o samo jednom detalju, jednoj sekvenci pri 8'' do kraja a imalo bi toga ALi kome ja pišem kada si već rekao by...

 

I sta kazes, nema tu jedan normalan korak izmedju pantera i pejzda u inicijalnom postavljanju ?

Link to comment
6 hours ago, čekmeže said:

Po kom kriterijumu je Zvezda jednostavno najveći klub na ovim prostorima?

 

 

Po velicini podrske i brojnosti navijacke baze. Sto pitas? Koji bi inace bio drugi kriterijum velicine kluba?

 

Da ne odgovaram u dva posebna posta pa cu ovde o kosarci. Modernu jugoslovensku kosarku ali i moderni KK Partizan je stvorio Zvezdin kadar, u slucaju Partizana konkretno Ranko Zeravica. Ta samozvana institucija srpske kosarke do tada je bila fiskulturni kruzok cija je najveca legenda bio kapetan JNA Josif Farcic, poznat po simpaticnom izvodjenju slobodnih bacanja. Zeravici se Partizan zahvalio tako sto se vajkao kako nije umro pre nekih drugih ljudi a najveci i najuspesniji sportski projekat, stvaranje giganta jugoslovenske kosarke koji je trajno promenio i evropsku, otpisao kao "titule na sljaci". KK Partizan je bez diskusije najuspesniji klupski kosarkaski projekat u Srbiji, sto se rezultata tice, ali nije najveci klub u Srbiji. Najveci klub u Srbiji je Crvena Zvezda. Kao sto je u Spaniji najveci klub Real, u Nemackoj Bajern, u Portugalu Benfika i tako dalje. Te dve stvari ne spore jedna drugu.

Link to comment

pa cedo, zaustavio si sliku kad je lopta još kod sudije

 

evo trenutak kad je Lorenzo uzeo loptu i pogledao kome da doda.  ovo je faul odbrane, ne sme tako da se čuva igrač bez lopte

 

orznpljck.png

Link to comment
15 minutes ago, Ros said:

i sta tu vidimo? :D

5 sekundi ranije su bili verovatno 10m jedan od drugog 

 

to je momenat kada je igrac zvezde spreman da izvede loptu sa strane. celo moze da se vidi na linkovanom youtubetu na partizanovoj temi (par postova pre moga), mislim da je i ovde isti klip kacen. Ja sam skinuo skrinshot bas zbog pisanja ovde da je pejdz (po pravilima) preblizu panteru. Sve sto panter radi od ovog gore momenta jeste da ide u pejdza i inicira kontakt.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...