Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

58 minutes ago, MiddleClass said:

:D

 

Jel ovo Coki radio uppr i Zadru?

 

18 meceva 18-0 skor. 9 godina bez poraza... :fantom:

 

Od kad je Čović u Zvezdi, skor protiv Zadra je 13-1, protiv Mege 40-4, a protiv FMP 27-0.

Link to comment

Sva 4 poraza od Mege u kls pretpostavljam?

Koji je zbirni skor Mege protiv Zvezde i Partizana samo u aba ligi? Ovako po sećanju bih rekao da Mega ima ukupno jednu pobedu protiv večitih u aba. 

Link to comment

U našem narodu ima izreka koja kaže "Kada vidiš nekog da hoda ulicom i sam sa sobom priča (ja bih tu dodao i na forumu sam sa sobom diskutuje) znaš da je ili lud ili da gradi kuću".

Utakmica protiv FMP-a je bila sve samo ne prijateljska i dogovorena, ipak mi je Nebojša i pored pobeda nekako kiselkastog izraza, ekspresije mu nisu baš onakve kakve je za očekivati nakon pobede. 

Link to comment
19 minutes ago, simple red white said:

U našem narodu ima izreka koja kaže "Kada vidiš nekog da hoda ulicom i sam sa sobom priča (ja bih tu dodao i na forumu sam sa sobom diskutuje) znaš da je ili lud ili da gradi kuću".

Utakmica protiv FMP-a je bila sve samo ne prijateljska i dogovorena, ipak mi je Nebojša i pored pobeda nekako kiselkastog izraza, ekspresije mu nisu baš onakve kakve je za očekivati nakon pobede. 

 

болд 1 не градим кућу :sad:
болд 2 буше га изнутра и споља :kecman:

Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

35 minuta dobre košarke, a onda jbg, bilo je realno očekivati  da će se momci iz FMPa uplašiti pobede, da će praviti glupe faulove i prestupe kod izvođenja slobodnih bacanja, ipak su neiskusna ekipa.

Bilo bi dobro da spoznaju greške i u subotu protiv Budućnosti odigraju 40 umesto 35 minuta. U kompletnom sastavu.

 

Nisu se oni nicega uplasili sinoc, ovako isto su izgubili utakmice protiv Partizana i Cedolimpije. Jednostavno je ovo mlada ekipa i nema ni rutine ni snage u zavrsnicama. Pri tom su nas sudije opasno pogurale na kraju, nisu nista posebno dosudili u nasu korist ali su nas pustili da igramo evroligasku odbranu i progutali pistaljku. Bukvalno smo im iz ruku otimali lopte. Nema potrebe uopste se baviti utakmicom sinoc na nacin na koji to radi Zakintos. Neki ljudi ne gledaju utakmice jer im je sve unapred jasno pa ne moraju da gledaju, treba ih ostaviti u tom raspolozenju da se bave sami sobom i svojim patologijama. Da smo dobili 20 razlike bilo bi namesteno, da smo izgubili bilo bi da je namesteno da se Vlasi ne dosete da je namesteno, ovako je namesteno, kako god okrenes je namesteno. To biva kad imas dva kluba u istoj ligi, niko nam nije kriv.

 

Sto se tice prestupa kod izvodjenja bacanja, ima jedva desetak dana kako je nama to isto sudjeno u Kaunasu u zavrsnici utakmice, a mi svakako nismo neiskusna ekipa. Svake godine na pocetku sezone imamo jedan ili dva segmenta igre koje sudije furaju neko vreme, seti se samo onih rolinga od pre par sezona, ove godine su u pitanju prestupi kod bacanja i naskok kod driblinga, kod kojeg se sada redovno dosudjuju koraci.

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

. Da smo dobili 20 razlike bilo bi namesteno, da smo izgubili bilo bi da je namesteno da se Vlasi ne dosete da je namesteno, ovako je namesteno, kako god okrenes je namesteno. To biva kad imas dva kluba u istoj ligi, niko nam nije kriv.

 

 

Upravo to, ove rasprave su besmislene, fmp ne bi smeo da igra aba ligu. 

Link to comment

Naravno

 

Sa megom je malo drugaciji problem, oni ne bu smeli da igraju bilo koje takmicenje, zabranjeno je da agent bude vlasnik kluba. 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
17 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Naravno

 

Sa megom je malo drugaciji problem, oni ne bu smeli da igraju bilo koje takmicenje, zabranjeno je da agent bude vlasnik kluba. 

 

stvar je u tome sto formalno pravno niti je misko vlasnik mege (on se sprda i kaze da je vodja navijaca), niti je fmp zvezdina filijala, i sve super, to prolazi. a obe situacije su kancer za ligu.

Link to comment
1 hour ago, zakintos said:

 

болд 1 не градим кућу :sad:
болд 2 буше га изнутра и споља :kecman:

:D

Jbg, nadam se da nisi ovo drugo.

Buše ga jer radi iz inata a ne u interesu kluba, osim toga sam svojim delovanjem stvara i jača opoziciju.

Link to comment
24 minutes ago, Nikodije said:

 

stvar je u tome sto formalno pravno niti je misko vlasnik mege (on se sprda i kaze da je vodja navijaca), niti je fmp zvezdina filijala, i sve super, to prolazi. a obe situacije su kancer za ligu.

 

A kako su to, majke ti, kancer za ovu ligu? Istu onu ligu u kojoj "navijac" dodje do pola terena da pljune igraca, u kojoj se godinama prave vratolomije da Olimpija nikako ne ispadne, u kojoj timovi na pola takmicenja izgube sponzore pa im je svaka utakmica "namestena" jer igraju s rekreativcima, u kojoj gazde klubova salju nabildovane kriminalce u hotel sa gostujucim igracima da se obracunavaju s njima, u kojoj predsednik kluba bije sudiju posle utakmice dok mu trener cuva strazu. Regularna liga do jaja, ali eto uhvatio je kancer Mege i FMP-a. Ne zajebavaj. I ne, nemoj mi one price tipa "od neceg mora da se pocne", "jedno ne opravdava drugo" i slicna opsta mesta.

 

OK, hajde da prihvatimo to da dva kluba s neformalno ali sustinski istim menadzmentom i gazdom ne treba da igraju u istoj ligi jer ce tako uvek postojati opravdana sumnja u regularnost, od kakve bi bilo koristi u ovim okolnostima za nasu kosarku i mlade igrace da se ugasi Mega a FMP ode u ABA 2 ligu ili KLS? Da imamo zdravu, jaku i regularnu ligu naravno da bi trebalo zavrnuti jajca i Megi i FMP-u ali da imamo takvu ligu ne bi ni bilo potrebe da je ova dva kluba igraju jer bi u ABA 2 bila dovoljno jaka konkurencija. Ovako cemo da sviramo kurcu i pljuckamo po dva od pet klubova koji su jos nekako jedva pretekli u procesu nestajanja srpske klupske kosarke. Nista se ne sekirajte, i tih pet ce vrlo brzo ili nestati ili postati nebitni pa ce vam srce biti na mestu.

Link to comment
58 minutes ago, harper said:

 

A kako su to, majke ti, kancer za ovu ligu? Istu onu ligu u kojoj "navijac" dodje do pola terena da pljune igraca, u kojoj se godinama prave vratolomije da Olimpija nikako ne ispadne, u kojoj timovi na pola takmicenja izgube sponzore pa im je svaka utakmica "namestena" jer igraju s rekreativcima, u kojoj gazde klubova salju nabildovane kriminalce u hotel sa gostujucim igracima da se obracunavaju s njima, u kojoj predsednik kluba bije sudiju posle utakmice dok mu trener cuva strazu. Regularna liga do jaja, ali eto uhvatio je kancer Mege i FMP-a. Ne zajebavaj. I ne, nemoj mi one price tipa "od neceg mora da se pocne", "jedno ne opravdava drugo" i slicna opsta mesta.

 

OK, hajde da prihvatimo to da dva kluba s neformalno ali sustinski istim menadzmentom i gazdom ne treba da igraju u istoj ligi jer ce tako uvek postojati opravdana sumnja u regularnost, od kakve bi bilo koristi u ovim okolnostima za nasu kosarku i mlade igrace da se ugasi Mega a FMP ode u ABA 2 ligu ili KLS? Da imamo zdravu, jaku i regularnu ligu naravno da bi trebalo zavrnuti jajca i Megi i FMP-u ali da imamo takvu ligu ne bi ni bilo potrebe da je ova dva kluba igraju jer bi u ABA 2 bila dovoljno jaka konkurencija. Ovako cemo da sviramo kurcu i pljuckamo po dva od pet klubova koji su jos nekako jedva pretekli u procesu nestajanja srpske klupske kosarke. Nista se ne sekirajte, i tih pet ce vrlo brzo ili nestati ili postati nebitni pa ce vam srce biti na mestu.

 

sve je to kancer sto si nabrojao u prvom pasusu, samo se trenutno bavimo utakmicom zvezde i fmp-a, a kada dodje do plej ofa stici ce na red i ostali kanceri zbog cega liga neumitno ide u kurac.

mozda sam ja staromodan™, ali kada sednem da gledam neku utakmicu, meni je, uz sam sport koji volim da gledam, vazno i da se pobednik ne zna unapred, pa stoga utakmicu zvezde i fmp-a vidim kao kancer i nesto sto nema veze sa sportom. eto, cak i 1 krka moze da pobedi zvezdu, samo fmp-u to nikako da se zalomi u 27 pokusaja.

Edited by Nikodije
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

sve je to kancer sto si nabrojao u prvom pasusu, samo se trenutno bavimo utakmicom zvezde i fmp-a, a kada dodje do plej ofa stici ce na red i ostali kanceri zbog cega liga neumitno ide u kurac.

mozda sam ja staromodan™, ali kada sednem da gledam neku utakmicu, meni je, uz sam sport koji volim da gledam, vazno i da se pobednik ne zna unapred, pa stoga utakmicu zvezde i fmp-a vidim kao kancer i nesto sto nema veze sa sportom. eto, cak i 1 krka moze da pobedi zvezdu, samo fmp-u to nikako da se zalomi u 27 pokusaja.

 

Svih 26 na stranu, ali verovati da je u jucerasnjem duelu dva cokijeva tima mogao da pobedi fmp i tako pretendenta na titulu ostavi na 5/5 skoru, je previse cak i za retarde sa rsb-a

Link to comment
5 hours ago, simple red white said:

U našem narodu ima izreka koja kaže "Kada vidiš nekog da hoda ulicom i sam sa sobom priča (ja bih tu dodao i na forumu sam sa sobom diskutuje) znaš da je ili lud ili da gradi kuću".

Utakmica protiv FMP-a je bila sve samo ne prijateljska i dogovorena, ipak mi je Nebojša i pored pobeda nekako kiselkastog izraza, ekspresije mu nisu baš onakve kakve je za očekivati nakon pobede. 

zato sto je degen navijao da izgubimo, kako bi mogli da spinuju, da smo izgubili zbog odsustva malog retarda u drugom pluvremenu.

 

4 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

Upravo to, ove rasprave su besmislene, fmp ne bi smeo da igra aba ligu. 

zbog?

njihov budzet nije ni deseti deo blizanaca, a nije nista veci ni od 86% lige..

pri tom, tim koji u najvecoj meri daje prostor srBakim igracima, a i pored svega toga, daleko je od kante za napucavanje...

ali ne, zbog fegeltije i ostalih slicnih mu retarda, kao nije regularno da fmp igra, a istovremeno se kenja kako nema dovoljno srBskih igraca u vecitima, pa ce se to resiti eliminacijom fmp..

more mrs u pm svi odreda.

 

42 minutes ago, MiddleClass said:

4.50 je bila kvota na nas par minuta u meridian. Kako sigurne pare ne uzeste?! :fantom:

egzekli, citam smejurije kao znali smo da je namesteno, pa smo stavljali od 100 do 1000 dinara u live-u :lol:

pa ja dok sam se kladio stavljao sam po 4-5 iljada u live-u na nesto sto nisam ni gledao, a chu tu smejuriju, stavljali po hiljadu dinara. lol

mrs u pm bre.

:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...