Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Plajvi said:


Bozo Djumic doveden samo i iskljucivo da pegla Bobija, coveka su utrajali™ i tukli k'o vola, toliko su ga punili da je cak i Mitrovic nasao prostora i bio dobar. 

 

    I to mnogi vrlo brzo zaborave, isto kao što se zaboravi da je samo godinu dana ranije u finalu PO Bogdan izvodio 11 penala u proseku po meču, nakon izjave da sad slobodno za reprezentaciju mogu da igraju Simonović i Lazić. Ono što mene kopka kako se to kasnije ispegla, pošto su, je li, sva trojica i igrali kasnije zajedno u reprezentaciji? Mislim, nije baš najlakša stvar na svetu ginuti u istom timu sa nekim ko je izjavio da ako ga sudije ne budu štitile neka za državni tim igraju dokazani krševi i neznalice poput pobrojanih. To je bio retko gadan potez. 

Link to comment

Bilo pa proslo. Mi danas bolje da pazimo da se ne obrukamo ako se nesto slicno desi i nama jer nicija nije do zore gorela, a ni presjednik Nesho ni vecina navijaca mi nesto ne ulivaju poverenje da cemo eventualni poraz i novu smenu vlasti u srpskoj kosarci, ako i kada je bude, docekati sa vise dostojanstva nego oni tada. Odavno je to nezdravo i ruzno shvatanje sporta u Srbiji prevazislo "individualni ucinak" jednog coveka, kako god se on zvao.

Link to comment

Nebojša neće sigurno biti dostojanstveniji, ali apsolutno svi treneri su do sada uspevali da tim izoluju od otrovnih saopštenja i konferencija za štampu. Partizan je imao tu nesreću da im ludak zauzme sva mesta u hijerarhiji od odlaska kod premijera, do vođenja treninga i delegiranja podobnih huliganskih bandi.

Mada, ovo sa Filipom je nasilje u rangu mlaćenja sudije.



Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment

Sve Nebojšine malverzacije su nam dobro znane, sa svojim malim drkošem nam stavlja na znanje, džaba talasate ovo je moj klub, ali ipak se naježim od naprednjačko-vučićevske alternative Vesića, to bi nam bio parastos i kraj, jer Vesić nije jedan Ostoja naprednjak koji od poimanja košarke samo bezgranično voli Partizan, dok bi naš klub od ponovne povratničke ljubavi s Vesićem jednostavno izdahnuo. 

Link to comment

Kako je Djenka u tom mecu izbegao Pavlovicev nokaut u onom napadu to je za pricu..a na kraju Muric trazi pogledom sudije hoce li ga videti i udara Djenku a nije ga ni pomerio koliko je kao stena jak

Link to comment

najjace je sto su se grobari tripovili kako je on nekome nabio komplexe, a ceo taj animozitet prema dulu, nije sto zna kosarke, vec nacin na koji je to radio, bukvalno svakog igraca je zadojio mrznjom prema zvezdi, to u istoriji kosarke nije zabelezeno koliko je trovao svoje igrace pricom kako su svi protiv njih, kako za njih nema para jer sve ide u zvezdu itd i tome slicno..

Link to comment

Ova ekipa FMP-a je vrlo gotivna i bili bi cak i ozbiljni kandidat za polufinale da igraju normalnu odbranu i imaju jednog dobrog centra.

Jovanovic bi mogao da bude legit trener vec sledece sezone™.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...