Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, Shaq said:

jel iskrivio ili navodno iskrivio, sto pricas ako nemas pojma?

 

šta tačno pokušavaš? napisao sam navodno jer je tako pisalo u medijima, čak bi i ti trebalo da razumeš šta znači 'navodno'.

 

 

Link to comment

Cak i njegova izjava je priznanje nasilja, STOKA!

Oglasio se i Gurović, koji je za "Blic" naveo: "Ne želim da pravdam sebe, ali žena me je napala. Vratio sam se iz Novog Sada, bio sam kod majke. Žena je odmah počela da histeriše, da me pljuje, odgurnula me je.

Tada sam je uhvatio za vilicu i odgurnuo."

U tom momentu njihova 16-godišnja ćerka, za koju bi, kako kaže, "život dao", skočila na njega. Gurović kaže i da je pokušao je da relativizuje nasilje u porodici.

"Ćerku sam odgurno, zakačio sam je noktom, ima malu rasekotinu.

Žena je pozvala Hitnu pomoć i prenemagala se kao da je na samrti, a nema nijednu masnicu", kazao je on.

Prema njegovim rečima, do incidenta je došlo jer već godinama želi da se razvede od supruge, koja mu to ne dozvoljava.

Mediji pišu i da je Guroviću izreena mera zabrane prilaska supruzi i ćerki.

Link to comment

 

 

5 minutes ago, copkillah said:

 

šta tačno pokušavaš? napisao sam navodno jer je tako pisalo u medijima, čak bi i ti trebalo da razumeš šta znači 'navodno'.

 

 

e ako je pisalo u medijima, onda je tako, ja se izvinjavam..

znaci mogli su napisati navodno je i silovao, i nikom nista, posto ih to "navodno" amnestira..

ne  branim gurovica, daleko bilo,  sigurno da se ne privodi za nasrtanje™, i malo je reci da je sramotno i za osudu..

al jos gori su mi mediji i ostali insajderi™ sa vestima iz kategorije navodno, ili znas ili ne znas, nemoj srati samo da bi srao.

 

 

 

Link to comment
7 minutes ago, copkillah said:

 

šta tačno pokušavaš? napisao sam navodno jer je tako pisalo u medijima, čak bi i ti trebalo da razumeš šta znači 'navodno'.

 

 

 

svakako za celu pricu nije kljucno da li jeste ili nije. ako je udario bilo koju od njih dve, treba da odgovara. sto se, naravno, nece desiti, jer srbija.

Link to comment

A ima i novih momenata

 

Quote

Prema njegovim rečima, do incidenta je došlo jer već godinama želi da se razvede od supruge, koja mu to ne dozvoljava.

 

Predlažem otvaranje peticije da se donese zakon koji bi dozvoljavao ljudima da se razvedu a ne da ih maltretiraju u brakovima koje ne žele.

 

Pravda za Yveydinog Četnika!!!

 

Link to comment
1 minute ago, nenad said:

 

svakako za celu pricu nije kljucno da li jeste ili nije. ako je udario bilo koju od njih dve, treba da odgovara. sto se, naravno, nece desiti, jer srbija.

 

dobiće možda neku packu, da se stvori privid kazne 

 

2 minutes ago, Shaq said:

 

 

e ako je pisalo u medijima, onda je tako, ja se izvinjavam..

znaci mogli su napisati navodno je i silovao, i nikom nista, posto ih to "navodno" amnestira..

ne  branim gurovica, daleko bilo,  sigurno da se ne privodi za nasrtanje™, i malo je reci da je sramotno i za osudu..

al jos gori su mi mediji i ostali insajderi™ sa vestima iz kategorije navodno, ili znas ili ne znas, nemoj srati samo da bi srao.

 

tom tvojom logikom možeš da kažeš i "e ako je u medijima pisalo da je nasrnuo na svoju ženu, onda je tako, ja se izvinjavam", 

 

kakva ti je to jajarska relativizacija? sam kažeš da se sigurno ne privodi za nasrtanje, a onda ti smeta što se pominje i iskrivljeni nos... saberi se jebote, previše je čak i za tebe

 

i ako ti možda nije bilo jasno, JA sam napisao "navodno" a ne novinar, jer sam samo preneo šta je pisalo u jednom od medija, a ako ti ne možeš da razumeš šta to znači, onda ja ne mogu da ti pomognem (a ni niko sa foruma, verovatno)

 

Link to comment
 
To je lenj odgovor. Uvek je cela srpska kosarka bila na drzavnoj sisi pa je pored Partizana i Zvezde bilo i drugih klubova koji su nesto radili, proizvodili igrace i trenere, cak i osvajali ponesto i u onoj vecoj drzavi. Ta mantra o tome da niko nece da ulaze jer ce titulu osvojiti Partizan ili Zvezda se relativno skoro pojavila kao arhi-izgovor da niko ne radi nista jer nema svrhe, iako su ta dva kluba bila protezirana od osnivanja.
Možda zato što je odnos plata sada 100:1 a ranije nije bio tako drastičan.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, Djolle said:

Možda zato što je odnos plata sada 100:1 a ranije nije bio tako drastičan.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 

 

NIje. A ako jeste onda bi srpsku kosarku zaista trebalo ugasiti van Zvezde i Partizana. I sa tim "100 puta vecim platama" nasi klubovi su u debelom zaostatku za kremom evropske kosarke pa onda nemamo cemu da se nadamo, osim da postanemo stala za proizvodnju igraca evropskim klubovima. Ali, hej, bar nece biti protezirani Partizan i Zvezda, pa je to valjda u redu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...