Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Pa sunce ti krvavo, ovo više nije smešno, ovo je jedinstven slučaj verovatno u svim profi sportovima na planeti :isuse: 

 

I da na ovakvu izjavu od reportera ne dobije kontrapitanje... 

 

Edited by assignment
Link to comment

Ali zasto Nebojsa sebi ovo radi ?? 

 

On nije glup..on je zla lopuza ali nije glup. Ulazi u sukob koji ne moze da dobije. Ne mozes ubediti armiju ljudi da ti je sin igrac ako on to prosto nije. 

 

Docekao je da ga od predmeta sprdnje navijaci okite nazivom legende..i sada ide u otvoren sukob sa svima. 

 

Nije mi logicno da je zbog para, mogao je Filipa da imenuje za nekog sportskog direktora, zamasti mu platu i super. 

 

Niko nije otporan na nepotizam.

Link to comment
33 minutes ago, Блок_64 said:

Covic i agresivna odbrana.Leb te jebo,pa on odbranu ne igra uopste.

 

Poltron je mislio na "napadacku agresivnost", sto je doduse podjednako besmisleno s obzirom da je gnomova napadacka uloga da prenese loptu uz porodjajne muke, uvali je prvom do sebe i pobegne u cosak. 

Link to comment

rekao je da je falio Filip da odmori Lorenza koji bi inače bio agresivniji da nije morao da igra celu utakmicu

 

zašto ne preslušate šta je rekao, sve je na dva klika, umesto da izmišljate

Link to comment

Ja sam pročitao na drugom mestu, pa sam to preneo. Al svejedno, ako mu je u bilo kom kontekstu "falio Filip" može da puši kurac.

A nemam volje da slušam mutave kretene na Zvezdinoj klupi, u bilo kom sportu, a da bi se precizno citirala budalaština koju će da izgovore. Onaj juče se školuje i izvlači pouke, ovom danas fali Filip. 

Edited by Nikodije
Link to comment

Filip je i na tribini falio, a Lorencu se sve po spisku redovno jebalo.
I to nije botovska delatnost nego nedostatak u razvoju. Zvezdu gledaju orangutani. Počinjem potpuno da kapiram protivničke igrače koji najviše vole atmosferu pionira/arene. Asam ga šukno idiotima sa tribine fazon.


Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment

Kada pomislis da ne moze covek da bude vece govno nego sto jeste pojavi se ovaj pavijan Gavrilovic.Cuj falio mu covic.Iskreno i meni je falio.Da cuva Kampaca.Zvanicno je filip visi od njega za tri centrimetra da vidimo kako bi se snasao u toj ulozi,eto isti igrac ista visina.

Link to comment
8 hours ago, Plajvi said:

Ja gledao samo Lasoa sta kaze, 
 

 

Najogavniji trener ikad...sinoć mi došlo da se spustim sa tribina da mu pripalim šamar...konstantno krevljenje, hvatanje za glavu, iščuđavanje, traženje namernih...nek se tera smrda u tri lepe.

Link to comment
11 minutes ago, Apollo Creed said:

 

...konstantno krevljenje, hvatanje za glavu, iščuđavanje, traženje namernih...

 

 

Nemoguće.

Ovo ne rade košarkaški treneri.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...