Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Loše smo otvorili i zatvorili utakmicu... Iskoristili su prednost pod košem, kada smo imali šut, mogli smo, ali kad je stao šut nismo mogli do koša... 

 

Eh kad bi ovaj tim imao krštenog 2 pleya... 

Link to comment
11 minutes ago, Ivo Petović said:

Tako ti je to kad praviš tim sa jedinim ciljem da ti sinak igra EL, pa nemaš rezervnog pleja, dok na drugim pozicijama imaš po tri igrača.

 

 

 

A dobro sad. Jedna i najvaznija stvar se desila, odgledali smo tekmu mirno jer debil nije igrao. Sad jos trener pa da doselektiramo tamo oko nove godine. 

 

Pusti snovi😏

Link to comment

Bez obzira na poraz ja sam zadovoljan prikazanim, hajde da kažemo skoro u celoj utakmici. Igrali smo tvrdo (sudije su dozvolile tuču) ali bih izdvojio samo jedan segment a to je u poslednjem periodu... pa ne možeš ostaviti dva metra prostora Fernandezu na šutu za tri poena, to je njemu kao slobodna bacanja (više igrača je tu grešku ponavljalo večeras). Na kraju i prevelika razlika ali bože moj to se dešava kada nemaš drugog pleja (ne računam Filipa kao legit pleja EL ekipe).

Kuz je naš (trenutno) prvi centar i biće sve bolji, Lorenco sabija kako dobro igra i biće sve bolji, ono njegovo kucanje će biti na špicama ali nije samo to bitno, on nas je sa Gistom držao u igri jedno vreme u prvom poluvremenu (kada je prva petorka zamenjena došlo je do raspada). Pitanje svih pitanja - kada je zadnji put Nenadić igrao neku tekmu? Sprdaju se sa nama da nam pokažu kako nam je Ćofi neophodan, nije, neophodan je još jedan plej.

Etiketirao bih glavnog krivca Nebojšu Čovića koji je KK Crvena Zvezda pretvorio u svoju igračku - vrlo skupu.
I bolela bi me patka da On izdvaja i troši svoju kintu ali ne, on troši državne pare i pare sponzora koji nisu dali pare Nebojši Čoviću već su dali KK Crvena Zvezda.

Ovih večerašnjih 16500 (ili već koliko) na tribinama i onih X (X=nepoznati broj ali svakako nije zanemarljiv) kraj malih ekrana zaslužuju bolje od Filipa na mestu drugog pleja. Zaslužuju malo sreće, Filip je imao (jbg ispunio je želju) igrao je u KK Crvena Zvezda i u EL, sad pustite malo nas da uživamo.

Link to comment
37 minutes ago, harper said:

 

A dobro sad. Jedna i najvaznija stvar se desila, odgledali smo tekmu mirno jer debil nije igrao. Sad jos trener pa da doselektiramo tamo oko nove godine. 

 

Pusti snovi😏

 

U stvari, ja sam se prvi put nervirao pošto sam želeo da dobijemo...Možda mi je ipak bolje onako :D

Link to comment

Boba se mogao bolje pripremiti za pik sa Tavaresom, a ne da nam on okrene utakmicu. Ja bih radije pokušao ukrmačiti utakmicu sa bezbroj faulova na njemu, nego da čekamo kad će se njihovi vanjski raspucati. Dobri igrači, ali nevjerovatno iritantni i Ljulj i Rudi. Ljulja bih za ono vječito trzanje glavom mogao ladno odrobijati. 

Link to comment

Kaže Gavra da nam je nedostajala Čovićeva agresivnost. Nadrealno.

Živimo u zemlji u kojoj žvalavi kreira paralelnu stvarnost, pa se to izgleda primilo na sve strane.

Link to comment
21 minutes ago, Nikodije said:

Kaže Gavra da nam je nedostajala Čovićeva agresivnost. Nadrealno.

Živimo u zemlji u kojoj žvalavi kreira paralelnu stvarnost, pa se to izgleda primilo na sve strane.

 

Ovo ti ne verujem dok ne procitam negde zvanicno...previse je izuzetno :)

 

Link to comment
22 minutes ago, FPLS said:

"Teško je bilo igrati bez Filipa, njegovo odsustvo je oslabilo našu spoljnu liniju i oduzelo nam agresivnost" 

 

Kakva slina ljigava

 

"Takođe, poželite mi dobrodošlicu u analni otvor Nebojše Čovića".

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...