Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

3 minutes ago, 189- said:

pff ko je dao zenama pistaljku 

 

Sto, ovo su super odradile, pustila akciju i digla ofsajd posle, pa ima fore VAR da ispravi posle.

Link to comment
1 minute ago, 189- said:

kante igra brutalno

+1

 

Obilazi Fabinja po tri puta u minutu, Brazilac ne zna kako se zove.

 

Raspali se čim sam ih pohvalio, crkli dabogda...

Link to comment

Gomez ne zna dal igra beka ili stopera, Ox ne igra, Mane trci ko muva bez glave, Salah cas centar cas krilo, robertsonu ko da se ne igra bez Trenta. Uzas.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
24 minutes ago, Grandilof said:

Ceni i da je Pulisic imao sjajnu proslu sezonu u nemackom velikanu sto ga je preporucilo za Chelsea. :D

A nije ni provalio da je sredinom poluvremena opet utrčala neka budala sa tribina.

 

Valjda je mislio da dva minuta puštaju replay ili kadrove igrača koji bleje kako bi on imao vremena da istrtlja svu statistiku što je spremio...

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

A nije ni provalio da je sredinom poluvremena opet utrčala neka budala sa tribina.

 

Valjda je mislio da dva minuta puštaju replay ili kadrove igrača koji bleje kako bi on imao vremena da istrtlja svu statistiku što je spremio...

 

Majke mi, deluje mi kao da gleda tekmu na preskoke i ostatak blene po netu ili sta vec. Pulisic se hvata za glavu kod gola njemu treba 15 sekundi da ukapira da je ofsajd, pa onda vice gol-aut, a svima jasno da je korner za Chelsea, pa se onda iznenadi...

Link to comment
25 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

lol prošo zenit liverpula, dugo je i trajao :lolol:

 

Ti gledaš utakmicu koja nosi trofej u kojoj je učesnik 1 Klopp i ne znaš ishod unaprijed? :isuse: Pa to samo Poch može da izgubi.

Link to comment

Naravno, ne zna ni da sudija treba da pusti igru kod ofsajda, to je rocket science...

Evo Firmina, a što ga nije bilo od početka samo Klopp zna.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...