Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Jel sam ja jedini kome je Pogba bio kriminalan danas? Džabe par lucidnih poteza u drugom poluvremenu, kad je pre toga uvek komplikovao, gubio čiste lopte, i ponajpre izgledao motivisano i trudio se kao tinejdžer koga su digli od plejstejšna i uvalili lopatu da čisti sneg... Može da bude naš Vijera po svim fizičkim i tehničkim parametrima, ali mislim da se to nikada neće ostvariti. Šteta što Kin nije tu, da mu kvrcne šiju kao piletu posle prvog znaka kurcobolje.

Link to comment
3 hours ago, Meazza said:

On bi mogao da bude novi Viera, ali to njemu nije dovoljno kul.

 

Jedino po fizičkom izgledu, u smislu da su visoki i tamnoputi, i tu svaka sličnost prestaje. Pogbin talenat je ogroman, lucidnost, driblinzi i ostale ofanzivne karakteristike koje Vijera nije imao. Sa druge strane, Pogba nema ni naznake Vijerine defanzivne maestralnosti, čak štaviše, često je defanzivno liability, i ja njega uopšte ne smatram DM-om. Dva suprotna sveta igrački.

Link to comment
2 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Pih. Nesposobni United. Nisu mogli još jedan zavalit pa da bude 5-0, da ovi moji mučenici ne budu na fenjeru.

Какав сте ви јебени ужас то је за причу. Кристал Палас је за вас Барселона.

Link to comment

Hbt Lampard ovo ono lozenje, i pocinjes sezonu sa najvecim rupama Zoumom i Christensenom na stoperima (koja je to racunica da se proda Luiz a da igraju ova dvojica da mi je znati) a progurao si u napadu i svog hipstercica Mounta... pa hbtt... valjda ce doci sebi...

Link to comment
Hbt Lampard ovo ono lozenje, i pocinjes sezonu sa najvecim rupama Zoumom i Christensenom na stoperima (koja je to racunica da se proda Luiz a da igraju ova dvojica da mi je znati) a progurao si u napadu i svog hipstercica Mounta... pa hbtt... valjda ce doci sebi...


Sta ima da dolazi sebi, odmah smena posle prvog kola. Najjace da je Christensen rupa, a Luiz je pouzdan u PM :lolol: .
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...