Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Ne vidim da su išta posebno sudile. U par situacija za korner mislim da je bila pogrešna odluka, ova donja linijska je kasnila da bude u liniji kod ofsajda. Penal - nismo videli snimak iz kojeg je sigurno penal, ne znam zašto barem nije pogledala VAR.

Ox nije zaslužio klupu posle 45 minuta kad ga je stavio na poziciju sa kojom nema veze. Gomez grozan (bio je bolji na levoj strani), Robertson isto. Ginija nema nigde, sakrije se u napad. Bobi car, Kante zver, Sadio motm.

Link to comment
3 minutes ago, čekmeže said:

Ne vidim da su išta posebno sudile. U par situacija za korner mislim da je bila pogrešna odluka, ova donja linijska je kasnila da bude u liniji kod ofsajda. Penal - nismo videli snimak iz kojeg je sigurno penal, ne znam zašto barem nije pogledala VAR.

Ox nije zaslužio klupu posle 45 minuta kad ga je stavio na poziciju sa kojom nema veze. Gomez grozan (bio je bolji na levoj strani), Robertson isto. Ginija nema nigde, sakrije se u napad. Bobi car, Kante zver, Sadio motm.

 

+1 na sve 

 

Oduševljavanje u najboljem slučaju korektnim suđenjem je bezveze, kao da očekujemo da žene slabije vide ili ne poznaju pravila dovoljno dobro, pa smo sad prijatno iznenađeni što nisu bile užasne.

 

Krivokapić još kenja kako će na terenu biti "pod pritiskom na kakav nisu navikle" dok su sudile SP. Kao da u ženskom fudbalu nema okruživanja™, ili kao da će Azpi i Henderson da ih biju ako pogreše.

 

Ox je najmanje kriv za loše prvo poluvreme, bolje bi bilo da je izveo očajnog Fabinja a njega vratio u sredinu terena. 

 

A Gini i njegov instinkt da se zagradi kad god bi trebalo da asistira, to je dobro poznat fenomen.

Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

+1 na sve 

 

Oduševljavanje u najboljem slučaju korektnim suđenjem je bezveze, kao da očekujemo da žene slabije vide ili ne poznaju pravila dovoljno dobro, pa smo sad prijatno iznenađeni što nisu bile užasne.

 

Krivokapić još kenja kako će na terenu biti "pod pritiskom na kakav nisu navikle" dok su sudile SP. Kao da u ženskom fudbalu nema okruživanja™, ili kao da će Azpi i Henderson da ih biju ako pogreše.

 

što si bukvalista? nije samo to pritisak. pritisak je što sad ceo svet analizira svaku njihovu odluku, a inače niko ne obraća pažnju

 

 

Edited by levi
Link to comment

U stvari, mislim da su imale jednu veliku grešku, penal za LIverpool, na početku, posle makazica Manea, koji nije sviran... Ruke su bile ispružene u visini grudi, A prema onoM linku što je neko kačio, to mora biti penal...

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Ono što mene zanima je Matipova statistika dodavanja... Ako je imao 30% onda svaka čast...

 

82% passing; 3/5 aerial duels; 5/5 tackles - 2nd most in game; 4 clearances; 6 interceptions - most in the game. Wasn’t dribbled past.

 

Ne mari.

 

 

 

 

Link to comment
51 minutes ago, levi said:

što si bukvalista? nije samo to pritisak. pritisak je što sad ceo svet analizira svaku njihovu odluku, a inače niko ne obraća pažnju

 

Rekao je konkretno "i na terenu i van njega". Mene zanima kako je to veći pritisak na terenu kad sudiš muškarcima nego kad sudiš ženama?

Link to comment

pa na terenu je pod pritiskom za svaku odluku, jer je najveća utamkica koju sudi u životu

 

a i ne znam šta ti je čudno da je veći pritisak od igrača, ako si već rešio da braniš svoje pravo na bukvalizam.. naravno da je na muškim utakmicama mnogo gore ponašanje igrača prema sudijama, nego na ženskim

 

 

Edited by levi
Link to comment

ruka christiensena je svakako vise penal nego nad abrahamom. video sam ovu situaciju iz drugog ugla i ni odatle se ne vidi neki preterani kontakt ali bih rekao da je bio samo po tome sto mu je leva noga neprirodno udarila u desno, tj. da je nekog kontakta ipak bilo. 

 

meni je kod suija zasmetalo sto nisu dosudili 1 ili 2 kornera za chelsea i neki sitni faulovi. u globalu je bilo podnosljivo i prihvatljivije od engleskih dunstera. 

Link to comment

Ne znam koliko je po pravilima, ali ja penal za onu ruku ne bih svirao. Ruka mu je bila malo ispred tela i lopta je išla direktno u telo, dakle nikakvu specijalnu razliku po igru nije napravilo to što ga je pogodila u ruku jer bi ga ionako pogodila u telo.

 

I ne vidim što je problem oduševljavanje korektnim suđenjem kada smo u PL navikli da gledamo jezivo loše suđenje. 

Link to comment
5 hours ago, čekmeže said:

Ne vidim da su išta posebno sudile. U par situacija za korner mislim da je bila pogrešna odluka, ova donja linijska je kasnila da bude u liniji kod ofsajda. Penal - nismo videli snimak iz kojeg je sigurno penal, ne znam zašto barem nije pogledala VAR.

 

Nisu napravile nijednu gresku osim mozda kod penala, ali tu ne mora ona da trazi VAR, mogu da oj signaliziraju odozgo.

A to nije odusevljenje, vise cinjenica da su odsudile sjajno, dok smo kod muskih sudija u PL navikli na 42 greske po kolu

Link to comment
6 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Rekao je konkretno "i na terenu i van njega". Mene zanima kako je to veći pritisak na terenu kad sudiš muškarcima nego kad sudiš ženama?

 

Muskarci fudbaleri zenu sudiju gledaju u sise i noge i smijulje se dok im ova dijeli lekcije zbog grubog starta?

Link to comment
10 hours ago, levi said:

naravno da je na muškim utakmicama mnogo gore ponašanje igrača prema sudijama, nego na ženskim

 

U finalu evro kupova? To obično sude nadrkani autoritarijanci koje retko ko sme da cima za rukav. Ne pamtim da su nekog sudiju hteli da biju & ubiju na takvim utakmicama.

 

A koliko se fudbalerke džentlmenski™ ponašaju prema sutkinjama... verovaću ti na reč.

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...