Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Ox je doveden da bude Milner Junior. Samo je pitanje dal ce uspeti da spoji dve utakmice a da se ne povredi

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
7 hours ago, MiddleClass said:

^ +1

 

Lovro prvi napusta brod koji tone. Mada ako ode i Šćerdan moce se opet navijati za crvene.

 

:sleep:

Edited by rooney
Link to comment

После Роме следећа станица је Јанка Пуста. Да бацимо камен за њим. А онда и за кепецом из Гњилана.

Link to comment
1 hour ago, porucnik vasic said:

После Роме следећа станица је Јанка Пуста. Да бацимо камен за њим. А онда и за кепецом из Гњилана.

 

Jesi razmisljao da malko sjases sa naci varijante? Probaj da skupljas salvete ili postanske markice.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

 

Jesi razmisljao da malko sjases sa naci varijante? Probaj da skupljas salvete ili postanske markice.

Vasić će malo duže odmoriti zbog gornjeg komentara...

 

Link to comment
4 minutes ago, crtamOrasi said:

Нећемо Ловрена сасвим сигурно, можете да одахнете :fantom:


Jok igrace Mancini sam. Sto da ne? Pare od Manolasa se moraju negde sprcati, nemoj mi samo reci da ti Fazio i Juan ulivaju poverenje!?!

Link to comment
12 minutes ago, John Coltrane said:


Jok igrace Mancini sam. Sto da ne? Pare od Manolasa se moraju negde sprcati, nemoj mi samo reci da ti Fazio i Juan ulivaju poverenje!?!

 

Јао, брате, на чијој си ти страни овде? Шта ће нам тај?

Ја се надам да ћемо мазнути Даконама из Хетафеа, али реалније је да буде Ругани. Нисам сигуран да се и од Љанка одустало.

Link to comment
Just now, crtamOrasi said:

 

Јао, брате, на чијој си ти страни овде? Шта ће нам тај?

Ја се надам да ћемо мазнути Даконама из Хетафеа, али реалније је да буде Ругани. Нисам сигуран да се и од Љанка одустало.

 

I ja bih voleo Japa Stama, cuj na cijoj sam strani.

Ako Juve pusti Ruganija za 30milki to znaci da ce Roma narednih 10 godina davati najbolju decu u Torino.

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Meč Liverpula i Čelsija u Istanbulu će suditi ženski arbitri. Istorijski momenat, ajde da vidimo i to.

 

Jeste, reko Klop da ce da vodi racuna koliko psuje da mu se ne ljuti majka :D

Link to comment

 

Kvota da City osvaja 1.45 u Mozzartu. Na Liverpul 4.00. Bas sam se iznenadio. Preterali. Oce drugar da stavi (inace se ne kladi, ali navija za Liverpul pa oce da stavi na njih) 100 eurica na Liverpul. Kvota 4.00. pricali smo pre nego sto sam gledao kvote i ja sam mislio da nece biti vise od 3.00.

Edited by Nesh
Link to comment

I na svetskim kladionicama je kvota 4 na Liverpool.

Nije to ništa čudno. Man City je favorit i da osvoji LŠ na kvotu 5.

Realno gledajući otprilike to je i realno. No, duga je sezona. Svašta može da se izdešava.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...