Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

13 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Silva namesto Silve je previše očigledan manevar za 1 Peparu. Biće ili Pravoverni ili Foden, nema šanse da po krilima opet ostane samo Mahrez da pokriva obe strane.

 

pepara oduvek preferira manji squad, otprilike 3 ozbiljna čoveka na 2 pozicije ili 2 na jednu

 

tako da mislim da je što se njega tiče mahrez, sterling i feran sasvim dovoljna rotacija za krila, a nije kao da će bilva i isus zaboraviti da odigraju to kad zatreba.

 

krila - mahrez, rašo, feran

osmice - kdb, bilva, foden + gundo

 

to je moja procena za novu sezonu

Link to comment

Ainsley Maitland-Niles is set to leave Arsenal this summer after the Gunners’ board overruled Mikel Arteta’s plea to keep the versatile youngster.

 

The Gunners’ board think they can raise as much as £20m from selling the defender and they fear that his value will plummet if he stays for another 12 months.

 

Everton and Brighton are both said to be interested in Maitland-Niles, who would ideally like to revert to his favoured position in central midfield if he leaves the club this summer.

 

 

 

 

Link to comment
9 hours ago, Weenie Pooh said:

Garsija, to je onaj što ga je Ederson poslao u bolnicu? :lol: 

 

Koulibaly će pre kod vas nego kod njih.

 

Dunk the Lunk, thick as a castle wall... uopšte nije tako loš za engleskog štopera. Mogao bi da vam postane klupska legenda u rangu 1 Garija Kejhila.

nema sanse da ako dodje havertz da cemo dati opet nekih 70+ miliona za jednog igraca.

 

dunk ove godine puni 29. a cahill je dosao sa...mnogo manje. daj boze da bude dobar kao cahill u najboljim danima.

 

3 hours ago, Pokojni Ruxin said:

garcia ide u barsu izgleda, neće da produži ugovor :dry:

 

ne kontam ovaj potez. taman je postao starter

Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

Gde propo, uništio šampionski Liverpul nedavno uz malu pomoć Lakazetare. 

 

šta znam, vidim da dovode wiliana a već imaju 15 krila samo u ovim talentima poput martinelija, sake i nelsona, da ne brojimo još i one preskupe što pričaju francuski :fantom:

 

ne obećava

 

7 minutes ago, 189- said:

ne kontam ovaj potez. taman je postao starter

 

hoću da izvede pikea, ma sva ta barsina deca su ista :dry: mada ruku na srce sumnjam da bi bio starter dogodine, ali bi svakako imao dosta minuta

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

šta znam, vidim da dovode wiliana a već imaju 15 krila samo u ovim talentima poput martinelija, sake i nelsona, da ne brojimo još i one preskupe što pričaju francuski :fantom:

 

Martineli je CF in my book, a Saka ima i neke defanzivne kvalitete, pa postoji rezon da se forsira na poziciji LWB. Wilian, Auba, Pepe, Martineli, Nketiah i još jedan koji će nadam se doći umesto Lakazeta bi trebalo da se bore za 3 pozicije u navali. Nelson je beznadežan.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

In other news, Liverpul pokušao da ostvari prvi big money signing ovog leta, ali im Norič odbio ponudu od 10 miliona za Džamala Luisa :cry: 

 

Traže 20 miliona za nedokazanog mladog levog beka, a primili su 20 miliona golova i ispali naglavačke iz lige!

To je naš zaštitni znak™ kupovina odbrane od ekipe koja ispadne, i onda pravljenje igrača od njih. Robertson (sa Megvajerom) u ispalom Halu primio 80 komada.

Link to comment

Jedna od mojih neprekidnih borbi u zadnjih par sezona je pokušaj da nađem bilo kakav kvalitet kod ovog igrača. Čak i kod Džake sam uspeo, ali kod ovog njet. Čovek je sporiji od Džake. Good luck with this one, Spurs!

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, čekmeže said:

To je naš zaštitni znak™ kupovina odbrane od ekipe koja ispadne, i onda pravljenje igrača od njih. Robertson (sa Megvajerom) u ispalom Halu primio 80 komada.

Dobro, Robertson sigurno nije došao zbog svojih defanzivnih kvaliteta nego zbog fizikalija i sklonosti ka cross-and-inshallah stilu igre. 

 

Ne znam šta bi moglo da bude od malog Džaamla™, sećam se da su pominjali njega i onog što im igra RB kao ekstratalente prošle godine kad je Norwich ušao. Ali kad je krenuo da ih buši ko god je stigao, nisu deca ni mogla bog zna kako da se istaknu. Svakako bi bio bolja opcija od rahmetli Milnera, bar što se napada tiče.

 

Dao bi im 20 miliona i Šakiru u zamenu za Džaamla i Kantvela, pa nek ide život.

 

5 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:
Jedna od mojih neprekidnih borbi u zadnjih par sezona je pokušaj da nađem bilo kakav kvalitet kod ovog igrača. Čak i kod Džake sam uspeo, ali kod ovog njet. Čovek je sporiji od Džake. Good luck with this one, Spurs!

 

Ma ćuti, nije loš, pravi Specijalac iz onih najboljih dana. Obi Van Džon Mikel Esien tip igrača.

 

Link to comment
19 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:
Jedna od mojih neprekidnih borbi u zadnjih par sezona je pokušaj da nađem bilo kakav kvalitet kod ovog igrača. Čak i kod Džake sam uspeo, ali kod ovog njet. Čovek je sporiji od Džake. Good luck with this one, Spurs!

 

Pre 4 dana je bio 25m + KWP, Levy već spustio na 19. Za te pare super pojačanje.

Taman će on i Ndombele biti kao jedan Dembele.

 

Na stranu Hojbjerg, što sad mora svaki igrač na svakoj poziciji da bude nešto sad super brz? Čim neko nema sprint u rangu olimpijskih igara odmah je prespor. I to pričamo za poziciju zadnjeg veznog.

Hojbjerg ima mnogo bolju tehniku od Džake, ima bolji pregled igre a nije ništa gori defanzivac. O disciplini i konstantnosti da ne pričam. Murinjo je uvek voleo da ima takve igrače. Od Esijena, preko Stankovića pa do Xabi Alonsa. To je ono za šta mu je u Mančesteru bio potreban Pogba samo što Pogba nema glavu da bude to.

 

Nego mene interesuje da li Murinjo planira da Totenhem ima ponovo nekog krštenog beka... Aurier-a prodaju za 25m, Murinjo je već mnogo hvali "konstantnost" Ben Davies-a a Rose odjednom sanja da ponovo zaigra u dresu Totenhema. Mislim da je odbrana, a posebno bekovi, glavno pitanje za Murinja u ovom prelaznom roku

Link to comment

Pregledam vijesti, ocekujem brdo Sancho na korak naslova, kad niti jedan danas!? Gdje je zapelo?

 

Inter zavrsio Sanceza za dzaba i 3x manju platu. 

Link to comment
24 minutes ago, Mercuzzio said:

Na stranu Hojbjerg, što sad mora svaki igrač na svakoj poziciji da bude nešto sad super brz?

 

A nisam mislio na brzinu kao sprint, moguće da Džaka nije najsporiji igrač u tom smislu, ali koliko mu vremena treba da se namesti sa desne na levu, da se okrene, pokrene, to deluje kao 1 večnost. Jedini sporiji igrač u tom pogledu je ovaj Hojberg. Ako ti kaeš da ima tehniku, rispekt, ja je nisam video, a pri toj brzini, i da je ima, malo će mu značiti. Takođe nisam primetio da je neki defanzivni guru poput Essiena. Passing nivo mu je za dva ispod Džakinog. No, jbm ga, repstativac je Danske, bio kapiten Sotona, ime mu počinje na Pierre-Em, moguće da me demantuje.

Link to comment
10 hours ago, Facundo Orellana said:

Junajted ima prava da troši, a Siti nema.:rolf:

 

 

Ne brate, sporije cu. Naravno da ce da trose, WHU i Fulam trose, zasto arapi ne bi smjeli. Ali to je i dalje trosenje a ne skromno ulaganje i racionalno trosenje, a prvih 5 god je bilo siskljucivo preplacivanje, vjerujem svih igraca koji su dosli

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...