Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

15 minutes ago, Luther said:

Nego koliko dana tačno kukaš kad pročitaš da je u Kini poginulo recimo 10 rudara u nekom rudniku, a stalno ginu i kako to kukanje izgleda.

 

 

jel taj stav da ne smemo da spominjemo manje probleme dok prvo ne rešimo sve veće spada međ te neke logičke greške?

ozbiljno pitanje, smarači često gađaju sa tim u rl, bilo bi zgodno da imam prečicu :lolol:

Link to comment

hoće li forumaški navijači ići 2 jula na korona party proslave titule :happy: koju će nesumnjivo organizovati navijački klubovi u srbistanu?

Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

 

jel taj stav da ne smemo da spominjemo manje probleme dok prvo ne rešimo sve veće spada međ te neke logičke greške?

ozbiljno pitanje, smarači često gađaju sa tim u rl, bilo bi zgodno da imam prečicu :lolol:

Nije naravno, gde ja branim bilo kome da nešto spominje, piše smatra ili smara. A pošto to nije moj stav opet je strawmen na delu. Nema veze naučićeš jednog dana da je glupo to upotrebljavati.  Samo me interesuje stepen i način patnje kad se pročita nešto tako o dalekim stradalim rudarima, ribarima koji su se podavili i slično.

 

 

Link to comment
1 minute ago, gone fishing said:

hoće li forumaški navijači ići 2 jula na korona party proslave titule :happy: koju će nesumnjivo organizovati navijački klubovi u srbistanu?

ne organizuju, to neka ekipica iz Vršca pravi za svoju dušu

 

Zvanično okupljanje nema datum, nekad kad bude bezbedno :lol:

 

Link to comment

fuck that shit, pustite mi email od zavoda za logičke greške da im obrazložim neophodnost postojanja always a bigger fish fallacy.

 

kapiram ono vinijevo, ali mislim da nam ipak treba distinkcija.

 

edit - ha, našao!

Fallacy of relative privation (also known as "appeal to worse problems" or "not as bad as") – dismissing an argument or complaint due to what are perceived to be more important problems. First World problems are a subset of this fallacy.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
3 hours ago, Pokojni Ruxin said:

@dragance prestani da pišeš beskorisne postove, leba ti. imam ja vazda volje da te prosvetljujem, ali ne sad dok odrasli razgovoraju....

 

 

@Luther napisao si ili prestani u potpunosti da gledaš vrhunski profesionalni sport ili namoj da "kukaš zbog zdravlja sportista" i nisi očekivao da će logičan odgovor na toliko bušan stav biti hipotetička situacija u kojoj je zdravlje sportista eksremno ugroženo iz nečije čiste obesti. što hej, i nije suviše daleko od ovog što sad gledamo....za kraj mogu da ti kažem da definitivno ne mislim iko na forumu može aktivno da utiče na bilo šta od ovog, tako da će biti da se tu razilazimo.

 

mada i dalje nisam siguran kad si mi tačno dokazao besmislenost mog stava. besmislen je jer inače gledam profesionalni sport kad nije globalna pandemija? besmislen je jer nije EPL jedina koja se igra, a koje su šanse da svi ostali to takođe rade isključivo iz finansijskih interesa?

Nije ti prvi put da si usrao celu temu, zbog koje si već bio banovan x puta. Vidim, vraćaš se na stare staze slave. Hoću da kažem da bi drugu pesmu svirao da je City u Poolovim cipelama. A sad nastavi dalje 

  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

Nije ti prvi put da si usrao celu temu, zbog koje si već bio banovan x puta. Vidim, vraćaš se na stare staze slave. Hoću da kažem da bi drugu pesmu svirao da je City u Poolovim cipelama. A sad nastavi dalje 

Ma ne bi on to samo se bori za prava radnika  Mansour bin Zayed bin Sultan bin Zayed bin Khalifa Al Nahyan-a, treba ga razumeti.

Link to comment
23 minutes ago, Luther said:

Tačno. Oni koji brinu o, zbog Covid-a, navodno dodatno ugroženom zdravlju profesionalnih fudbalera sa ogromnim primanjima ,više od samih tih fudbalera ,mlate praznu slamu. Ili imaju druge motive.

 

A na tvoje osnovno pitanje: "a šta podržavam kad gledam college sport? kako kod njih ide trade off računica?" odgovor je: isto što i profesionalni sport pošto sam kažeš da se tu vrti ogroman novac. Dakle surovi kapitalizam i igranje tuđim zdravljem.

 

 

a ko to brine više o zdravlju igrača više od samih igrača? :D

 

sad ćemo da se vrtimo u krug i vraćamo se na početak? vrti se ogroman novac jer imaju krcate stadione od kojih neki koji imaju kapacitet preko 100.000-110.000 gledalaca, tv ratings razbijaju itd itd, u tom smislu pričamo o vrhunskom sportu, ali igrači su amateri. tu ne može da se priča o profesionalizmu, pa samim tim ni o surovom profesionalizmu.

kako bi ti rešio pitanje početka college football sezone? igrači koji imaju stipendiju zbog footballa da igraju jer su plaćeni za to, a ostali ne?

Link to comment

Leno prošao super, 4-6 nedelja pauze, nije ozbiljno kao što je izgledalo.

 

Žvalavi Maupay promašio penal. Ima karme.

Link to comment

Samo da utvrdimo da start kramponima na zglob igrača nije crveni karton...

 

nastavite o ekonomiji i zdravlju

Edited by Mercuzzio
Link to comment
2 minutes ago, omiljeni said:

 

a ko to brine više o zdravlju igrača više od samih igrača? :D

 

sad ćemo da se vrtimo u krug i vraćamo se na početak? vrti se ogroman novac jer imaju krcate stadione od kojih neki koji imaju kapacitet preko 100.000-110.000 gledalaca, tv ratings razbijaju itd itd, u tom smislu pričamo o vrhunskom sportu, ali igrači su amateri. tu ne može da se priča o profesionalizmu, pa samim tim ni o surovom profesionalizmu.

kako bi ti rešio pitanje početka college football sezone? igrači koji imaju stipendiju zbog footballa da igraju jer su plaćeni za to, a ostali ne?

Izgleda se ne razumemo, ja govorim o surovom kapitalizmu koji podržavaš gledajući taj koledž fudbal, bili igrači amateri ili ne (a mnogi ipak igraju zbog novca tj.stipendija i ugovora). Nemam šta ja da rešavam, svi su oni odrasli ljudi neka sami rešavaju da li da igraju ili ne.

 

Nego šta ćemo sa rudarima?

Link to comment
7 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

@Luther

 

sad i ad hominem?! not cool bro, not cool.....

Kakvo crno ad hominem, ja te hvalim što brineš o zdravlju radnika Mansour bin Zayed bin Sultan bin Zayed bin Khalifa Al Nahyan-a, Agueru, Sterlingu i ostalima a ti tako. 

Nisam mislio na ove radnike daleko bilo:

600,000 'tricked and trapped' into labour in Mideast: ILO

Link to comment
16 minutes ago, Mercuzzio said:

Samo da utvrdimo da start kramponima na zglob igrača nije crveni karton...

 

nastavite o ekonomiji i zdravlju

 

Bome, nandžarasti karton u najmanju ruku. Aurier muški otrpeo, da je vrisnuo kako to umeju neki fucoši, to bi bio tas na vagi za crvendaća.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...