Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

4 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

https://www.101greatgoals.com/news/3-arsenal-players-missed-3-days-of-training-before-man-city-after-one-player-tested-positive-for-covid-19/

 

Evo opravdanja, a vi mislili da je Arsenal sranje :fantom:

 

Očekujte uskoro imfo da su Salah i Robertson Covid+

 

Ispostavice se da su skeptici bili u pravu - da ce ovaj nastavak samo napraviti jos vece sranje.

 

 

Nego ima li @ArleKino negde od juce ujutru?!

Link to comment
On 19.6.2020. at 17:44, Lancia said:

Sta bi, jel se zna novi vlasnik SmorenkoNjukasla?¿ 

Odgovorama sa malim zakasnjenjem ☺

Sva je prilika da ce biti Saudici.

Problem je sto Saudijska Arabija na drzavnom nivou pomaze pirateriju i nelegalno prikazivanje PL, spanske lige, formule,... sve sto Bein prenosi. Trazeno je i misljenje WHO i oni su dali svoj izvestaj prosle nedelje u kom naravno optuzuju drzavi da stoji iza piraterije. Juce (nedelja) je SA izdala saopstenje u kom navode da nece dozvoliti pirateriju i da ce se boriti protiv iste. To bi trebalo da bude dovoljno za PL da da zeleno svetlo za prodaju kluba.

 

Nova ponuda za kupovinu kluba je 50 miliona funti visa od dogovorene sume.

Link to comment
8 hours ago, John Coltrane said:

 

Ispostavice se da su skeptici bili u pravu - da ce ovaj nastavak samo napraviti jos vece sranje.

 

 

 

brate svako ko je razmislio više od 5 minuta je mogao vrlo lako i sam da zaključi koliko je ovo sve 1 nakaradna ideja. 

znamo svi zašto se FA upustio u ovo sranje, ali zašto se ljudi prave da nije skandal...

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

sezona se mora završiti makar igrači kolabirali na terenu u svakom kolu po jedan, kako bi pl izbegla vraćanje para tv kućama širom sveta

Link to comment
Just now, gone fishing said:

sezona se mora završiti makar igrači kolabirali na terenu u svakom kolu po jedan, kako bi pl izbegla vraćanje para tv kućama širom sveta

Neki smo to pričali od samog početka ali smo bili optuživani da gledamo samo sopstveni interes :fantom:

 

Link to comment

@dragance

 

a šta očekuješ sad tačno, da te ja ubedim da bih imao isti stav i da su uloge obrnute? lol, kako tačno to zamišljaš?  imaš opciju da mi veruješ ili ne, nije u mojim rukama.

 

alternativno imate opciju da me ubedite zašto moj stav nije ispravan, ako već nije ispravan. stav kao stav, u vakumu, bez toga za koga navijam a za koga ne. pitao sam već jednom copija zašto ON ovo podržava, ali je bio pošao da odnese tetki...

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...