Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

5 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

alternativno imate opciju da me ubedite zašto moj stav nije ispravan, ako već nije ispravan. stav kao stav, u vakumu, bez toga za koga navijam a za koga ne. pitao sam već jednom copija zašto ON ovo podržava, ali je bio pošao da odnese tetki...

Odgovoriću ti samo zato što sam u fazonu Troll Lives Matter. Za početak mi pronađi neki post gde sam to eksplicitno podržao, a ne objasnio zbog čega će prvenstvo da se nastavi, da bih imao na šta da ti odgovorim. Unapred zahvalan, tvoj C.

 

Link to comment

da budem iskren potpuno sam ok da u ovom slučaju svako to proceni za sebe, a na osnovu tvog dosadašnjeg pisanja.

tako da uopšte neću ni da pokušavam. :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
  • -1 2
Link to comment

Kad je onda realno da se prvenstva u svetu nastave? Kad budemo imali 0 slučajeva na globalnom nivou? 100 slučajeva, 500 slučajeva? Koji je to broj koji bi zadovoljio tvoje epidemiološke kriterijume Ruxine? Da li si ovako radikalne i brižne stavove zauzimao kad je bila pandemija svinjskog gripa, koji je odneo veliki broj života, a pošto je fudbal globalni sport, verovatno je stradao i pokoji fudbaler? 

 

Lako se kurčiti kad ti klub finansira nepresušna naftna bušotina, al neki klubovi zaista moraju da igraju fudbal i pobeđuju utakmice da bi preživeli :fantom:

Link to comment
6 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

da budem iskren potpuno sam ok da u ovom slučaju svako to proceni za sebe, a na osnovu tvog dosadašnjeg pisanja.

tako da uopšte neću ni da pokušavam. :fantom:

Sreća tvoja pa sam dobar čovek i neću da te ganjam zbog gnusne klevete, dovoljno je tužno videti Pokojnog Ruksina kako jaše mrtvog Ruksina. Goodnight sweet prince :(

 

Link to comment
8 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kad je onda realno da se prvenstva u svetu nastave? Kad budemo imali 0 slučajeva na globalnom nivou? 100 slučajeva, 500 slučajeva? Koji je to broj koji bi zadovoljio tvoje epidemiološke kriterijume Ruxine? Da li si ovako radikalne i brižne stavove zauzimao kad je bila pandemija svinjskog gripa, koji je odneo veliki broj života, a pošto je fudbal globalni sport, verovatno je stradao i pokoji fudbaler? 

 

Lako se kurčiti kad ti klub finansira nepresušna naftna bušotina, al neki klubovi zaista moraju da igraju fudbal i pobeđuju utakmice da bi preživeli :fantom:

 

uz rizik da zvučim suviše kontroverzno, mislim da treba da nastave tek tamo negde kad prođe GLOBALNA PANDEMIJA

 

zašto ne svinjski grip i ostalo vidi npr ovde

Link to comment
27 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

@dragance

 

a šta očekuješ sad tačno, da te ja ubedim da bih imao isti stav i da su uloge obrnute? lol, kako tačno to zamišljaš?  imaš opciju da mi veruješ ili ne, nije u mojim rukama.

 

alternativno imate opciju da me ubedite zašto moj stav nije ispravan, ako već nije ispravan. stav kao stav, u vakumu, bez toga za koga navijam a za koga ne. pitao sam već jednom copija zašto ON ovo podržava, ali je bio pošao da odnese tetki...

Ja bih ti poverovao da kažeš da bi imao isto mišljenje. Znači, da li bi imao isti pristup problemu da je Citi na Bazendžijskom mestu: da ili ne?

Link to comment

poveravao bi mi isto kao što svi sad verujemo copiju da zapravo nije podržavao nastavak sezone :lolol:

 

evo ja mogu da kažem da se nadam mi fakin titula ne bi pomutila zdrav razum, a posebno s obzirom da smo najbolji tim u svijet otkad je došao pepara pa trofeja ne fali. ali ko to sad može znati.

Link to comment

Izbegavaš odgovor na sasvim jednostavno pitanje.

 

Edit: Copi bi bio pro health da je oburnuta situacija, to je jasno. Kakav si ti?

Edited by dragance
Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

poveravao bi mi isto kao što svi sad verujemo Ruksinu kad kaže da copi zapravo nije podržavao nastavak sezone :lolol:

 

ej, popravio sam ti ovo :thumbsup:

Link to comment
1 minute ago, dragance said:

Izbegavaš odgovor na sasvim jednostavno pitanje.

 

Edit: Copi bi bio pro health da je oburnuta situacija, to je jasno. Kakav si ti?

 

draganče ja ne vidim kako ti mogu dati jasniji odgovor od gore ponuđenog, tako da ako to smatraš izbegavanjem onda ću da nastavim da izbegavam. 

pobedio si, čestitke. :thumbsup:

Link to comment
7 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

uz rizik da zvučim suviše kontroverzno, mislim da treba da nastave tek tamo negde kad prođe GLOBALNA PANDEMIJA

 

zašto ne svinjski grip i ostalo vidi npr ovde

 

A pazi, nisam ubeđen. Za vreme svinjskog gripa ti nije bilo bitno da prođe GLOBALNA PANDEMIJA, fudbal se igrao sve vreme. Taj virus je odneo oko 300k života, što nije mali broj, makoliko autor ovog teksta tvrdio kako mu je fatality rate low. Izvini, samo se trudim da raščlanim u kojem ti to momentu epidemije, kod kojih brojki, pri kakvom fatality rate-u, odlučuješ da je bezbedno da se igra fudbal. 

Link to comment

zašto pobogu svaljuješ toliku odgovornost na moja pleća? :lolol: u idealnom svetu ne bih sigurno odlučivao ja, ali ne bi bogami ni finansijski interesi. 

 

ako mi dokažete da su konsultovali nekakvu struku. a koja je rekla da je ovo sve zapravo vrlo dobra ideja onda ok, priznajem grešku. samo ne vidim koja ozbiljna struka je mogla tako nešto reći, makar prema onome što ja znam.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
26 minutes ago, dragance said:

Izbegavaš odgovor na sasvim jednostavno pitanje.

 

Edit: Copi bi bio pro health da je oburnuta situacija, to je jasno. Kakav si ti?

Ma jesi li ti to naseo na trola? :lol:

 

Još se trza...

Link to comment

Copi imaš najdosadniju rutinu na forumu kad te neko poklopi, nemoj da se ljutiš kad počnem da te reportujem. nije kao da iko više naseda na to skretanje pažnje sa sopstvenog bola, nije kao da utičeš na moju fantastičnu forumsku reputaciju, samo je baš ono turbo dosadno i repetitivno.

 

Spoiler

dTcAHZc.jpg

 

Link to comment
10 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

Copi imaš najdosadniju rutinu na forumu kad te neko poklopi, nemoj da se ljutiš kad počnem da te reportujem. nije kao da iko više naseda na to skretanje pažnje sa sopstvenog bola, nije kao da utičeš na moju fantastičnu forumsku reputaciju, samo je baš ono turbo dosadno i repetitivno.

 

  Reveal hidden contents

dTcAHZc.jpg

 

Iz čistog altruizma, pošto sam pre svega dobar čovek, obratio sam se stručnom licu u vezi sa tim problemom koji imaš i dobio si besplatan savet u obliku rebusa:

 

U1TBYqu.png

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...